Horoskop od 30. 10. do 5. 11. 2017

Co nás čeká v tomto týdnu z hlediska astrologie? Jak toho můžeme využít v náš prospěch? Pokud vás zajímá astrologie, která je starodávnou vědou zabývající se hledáním a výkladem spojitostí mezi děním na zemi a pohybem nebeských těles na obloze, čtěte prosím dále.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​​Tento týden můžeme pozorovat, jak slábne konjunkce Slunce s Jupiterem ve štíru. Planety se od sebe vzdalují, ale téma štíra (boj s vnitřními démony, fyzická i psychická očista či transformace) zůstává nadále velmi silné. Do toho všeho nám Slunce s Jupiterem postupně vytváří a zesilují harmonický aspekt na Neptun.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Jestliže cítíte potřebu meditovat, provádět modlitby, či jiné psychologické rituály (tantra, jiné smyslové stavy apod.), tak je to převážně díky tomuto aspektu, který je velmi příznivý a proto doporučuji toho využít, ale nespadnout do toho – to je ten boj s vnitřními démony.

Do čtvrtka bude Venuše v neharmonickém aspektu na pluto, tento aspekt již nějakou dobu trvá a vytváří to ve vztazích nepříjemnou intenzitu, během které si můžeme uvědomit, nakolik jsme vlastně závislí na naších partnerech. Doporučuji čistě jen pozorovat tento aspekt a počkat až pomine.

Venuše se nám pomalu blíží do znamení štíra, proto budeme moci pozorovat větší tendence rozvíjet sexuální vazby s našimi partnery, avšak naplno se začnou projevovat až další týden. Každopádně veškeré vztahy půjdou více do hloubky a donutí člověka zamyslet se nad tím, co vlastně od vztahu chce a na čem lpí.

Venuše je dále v opozici na planetu Uran, proto můžeme čekat velice originální a nečekané změny ve vztazích – větší chuť sdílet vztahy s dalšími lidmi nebo přinášet originální inovace do vztahů, ale je dobré brát na vědomí, že stále je to opozice a proto jakákoliv aplikace inovací do vztahu může být komplikovaná a určitě bude.

Mars se dále posouvá Váhami a tam způsobuje, že lidé mají větší tendenci se hádat a řešit problémy v mezilidských vztazích. Velice doporučuji vyhýbat se těmto hádkám, jelikož budou velice málo konstruktivní kvůli neharmonickému aspektu planety Saturn na Mars. Tato disharmonie však pomalu mizí a v budoucích týdnech se změní na kladný, proto stačí jen počkat a ten boj odložit.

Co nás čeká v jednotlivých dnech a co si na ně naplánovat

Pondělí

Během pondělí se Luna bude pohybovat v Rybách a vytvoří konjunkci s Neptunem. Dále bude ve velmi harmonických aspektech na Slunce s Jupiterem. Velice, ale opravdu velice vhodný den na to, aby se člověk ponořil do modliteb, meditací, hudby či jiného umění nebo do studia mystiky.

Úterý

Během úterý Luna dále zůstává v Rybách v konjunkci s Neptunem, akorát se dále posouvá a vytváří trigon s Merkurem, sextil na Pluto a kvadraturu na Saturn. Velice vhodný den pro sdílení námi nabytých zkušeností z meditací, studia mystiky apod. Dále pro ohýbání a manipulování s realitou, avšak neharmonický aspekt na Saturn nám bude vytvářet potíže v realizacích našich plánu a plněním povinností. Můžeme čekat obtíže ze strany nadřízených.

Středa

Ve středu nám přechází Luna do znamení berana a vytváří opozici na planetu Mars. Co od takové opozice čekat? Velikým tématem bude řešení konfliktů, téma Ty – Já, my – oni. Lidé budou mít větší tendenci prosazovat sebe než-li diplomaticky něco řešit, což může být problém. Tato opozice nám pomůže uvědomit si, kým jsme a jak se vymezujeme vůči druhým lidem, zdali nám na srdci leží druzí nebo my sami a zdali jsme diplomaté nebo horké hlavy či vnímáme obojí jako jeden celek.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi dynamický. Luna nacházející se v Beranu v konjunkci s Uranem, opozicí na Venuši a spolu s kvadraturou na Pluto vytvoří karmický trojúhelník. Během tohoto dne bychom měli využít příznivý aspekt Saturnu na Lunu a být velice opatrní. Je možné pod vlivem těchto dynamických energií udělat chybu, která se s námi pak může karmický táhnout.

Pátek

V pátek nám Luna přejde do znamení Býka, avšak konjunkce s Uranem stále trvá. Vznikne opozice na planetu Venuši, Jupiter a Slunce. Jestliže jsme předchozí dny řešili tématiku vztahů, tak v pátek se začne objevovat téma majetku a vlastnictví, třeba i partnera. Budeme uvažovat nad penězi a jak je zmnožit. Také budeme snáze podléhat vábení našich smyslů a budou v nás moci růst tendence ukojit naše smyslové vášně, to nás samozřejmě bude odvádět od naší vnitřní transformace a bohatství s tím související. Jestliže si zachováme dostatečnou sebekontrolu, tak zvládneme obojí. Dobrý den pro plánování finanční stránky podnikání.

Sobota

Tento den bychom si měli dále zachovávat sebekontrolu a nepodléhat svým smyslům, ale naše větší smyslovost nám otvírá brány k duchovnímu rozvoji. Využítí hudby k tomu, aby se dostal člověk do transu, bude velice vhodné. Jestliže chceme z našeho života odstranit některá pravidla, která nám už nevyhovují, tak tento den je na to velice vhodným.

Neděle

V neděli budeme moct pociťovat problémy na úrovní komunikace. Koncem večera bude vhodné investovat dynamickou energii do našich partnerských vztahů, avšak problémy na úrovni komunikace mohou přetrvávat. Proto lepší než komunikace bude společná činnost – sledování filmu, sex nebo jiná sportovní aktivita.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Za celý tým vám všem přeji pěkný, pohodový týden, plný energie života.

Jakub Kirman – osobní horoskopy zaměřené na expanzi a sílu charakteru.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 30. 10. do 5. 11. 2017 269b - Horoskop od 30. 10. do 5. 11. 2017  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 30. 10. do 5. 11. 2017  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 30. 10. do 5. 11. 2017  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*