Horoskop od 27. 11. do 3. 12. 2017

Během týdne se dále zesiluje konjunkce SATURNU s MERKUREM. Opravdu nebude vyhnutí a bude potřeba řešit naše plány do budoucna. Co se týká podnikání a obchodu, tak je na místě si u všeho zjistit řádně informace. Ve středu vytvoří MARS harmonický aspekt na výše zmíněnou konjunkci.

REKLAMA

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

349 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

449 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Buďte aktivní a řádně se připravte na každé jednání, opravdu vám to velice pomůže. Dále přejde VENUŠE do znamení STŘELCE a ve vztazích budeme pociťovat větší touhu po svobodě. Doporučuji dát si pozor na úlety, jestliže jste zadaní a jestliže nejste zadaní, tak je šance, že navážete vztah s cizincem.

Co nás čeká v jednotlivých dnech:

Pondělí

Během pondělí můžeme zaznamenat LUNU ve znamení RYB. LUNA vytvoří velice harmonický aspekt na PLUTO, díky čemuž můžeme objevit naše skryté síly a zregenerovat se. Avšak díky neharmonickému aspektu na konjunkci MERKURU se SATURNEM doporučuji vyhnout se jakémukoliv důležitému jednání.

Úterý

Druhý den následujícího týdne nám přejde MĚSÍC do znamení BERANA a věci naberou větší rychlost. Určitě můžeme očekávat větší dynamiku a bojovou energii. Aspekty zůstávají stejné jako v pondělí, proto stále bude platit to samé.

Středa

Během středy nám LUNA vytvoří harmonický aspekt na SLUNCE ve STŘELCI a podpoří naší zvědavost a vnitřní optimismus. Konjunkce LUNY s URANEM nám přinese nějakou nečekanou událost, která nás může naštvat. Neharmonický aspekt na PLUTO může zpomalit naši regeneraci jak fyzickou, tak i psychickou. Na ty nečekané události je třeba si dát pozor, jelikož díky velké T – kvadratuře nám to přináší velkou výzvu, která je zároveň i velkým problémem, záleží na nás, jak se k tomu postavíme.

Čtvrtek

Čtvrtek nás určitě podpoří během našich jednání a našeho plánování. Budeme se cítit více seriózně a vážně. Avšak díky skoro stejným aspektům jako předchozí den, platí to samé. Bude to výzva. LUNA Přechází do znamení BÝKA.

Pátek

Den, kdy mnozí končí svůj pracovní týden, se ponese v příjemném duchu a klidu, jelikož LUNA se nachází ve znamení BÝKA. Velice vhodný den na odpočinek, regeneraci a dobré jídlo.

Sobota

Během Soboty nám Přejde LUNA do znamení BLÍŽENCŮ a vytvoří opozici na VENUŠI ve STŘELCI. Proto budou všechny vztahy více o komunikaci a velkých myšlenkách. Bude se řešit běžný partnerský život se společnými plány do budoucna.

Neděle

LUNA dále ve znamení BLÍŽENCŮ vytváří opozici na VENUŠI. Podobná témata jako během soboty avšak díky přítomnosti slunce v této opozici výraznější a ostřejší. Během neděle nastává další T kvadratura a neharmonický aspekt na NEPTUN nás může mást. Doporučuji vyhnout se jakýmkoliv omamným látkám i alkoholu.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 27. 11. do 3. 12. 2017269b - Horoskop od 27. 11. do 3. 12. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 27. 11. do 3. 12. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 27. 11. do 3. 12. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

ANGIOSMIN H 60 tablet

zdravé srdce

349 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

49 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*