Horoskop od 4. 12. do 10. 12. 2017

Tento týden bude fakt síla. Čekají nás hned 2 velké trigony a 2 T-Kvadratury na CHIRON. Je opravdu na co těšit. Během týdne budeme moci pozorovat přechod dynamické energie MARSU do znamení ŠTÍRA, takže štíři dostanou drive a silný stimul konat, jednat, bojovat. Dále se můžeme připravit na zesilující trigon z pozice SLUNCE a VENUŠE na planetu URAN, což nám přinese nečekané pozitivní změny.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

NEPTUN stále zůstává v trigonu na JUPITER, což nám umožňuje získat velké poznání, klidně i peníze při studiu a provozování mystických učení či při tvorbě umění – hudby, kresby, příběhy.

MERKUR se hnedka začátkem týdne začne vracet ve znamení STŘELCE, tudíž lze očekávat návrat situací a informací, které jsme řešili již v minulosti. Jakékoliv domluvy budou složitější, proto je lepší si nic důležitého nedomlouvat.

Co náš čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Během pondělí nám LUNA přejde do znamení RAKA a vytvoří opozici na MERKUR se SATURNEM. Lze očekávat chuť komunikovat, avšak dorozumívání bude složité. Budeme se muset velmi snažit, abychom propojili velké myšlenky s malými. Trigon na MARS a SEXTIL nám poskytne více dynamické energie, kterou budeme moci investovat do sportu.

Úterý

V úterý nám vznikne první velký trigon z planet JUPITER, NEPTUN a LUNA. Jestli se uvolníme a ponoříme do sfér hudby a umění, necháme rozpustit své ego, bohatství nás nemine. Velice pozitivní energie náš čekají tento den. LUNA opozice PLUTO nám bude komplikovat naší regeneraci.

Středa

Ve středu nás čeká první T- Kvadratura z planet LUNA, URAN, MARS a opozice LUNY na PLUTO. Jestliže se nám včera dařilo, tak dnes to bude pravý opak. Doporučuji si nic důležitého na tento den neplánovat. LUNA přechází do znamení LVA.

Čtvrtek

Během čtvrtku nám MĚSÍC vytvoří harmonické aspekty na SLUNCE s VENUŠÍ. Budeme moci zazářit a družit se, avšak Kvadratura na JUPITER značí, že nás to nespíš bude něco stát.

Pátek

Konec pracovního týdne završí úžasný velký trigon s trojúhelníkem geniality. Planety SATURN, MERKUR, SLUNCE, URAN a MARS budou ve velmi harmonickém postavení a během tohoto dne se bude snad všechno dařit. Jestli chcete učinit něco důležitého tento den je pro to tím pravým.

Sobota

Hnedka z rána nám přejde LUNA do znamení PANNY a vytvoří sextil na planetu JUPIETR, ale také neharmonický aspekt na planetu VENUŠI, která je v konjunkci s planetou SLUNCE. LUNA v opozici na NEPTUN a kvadratuře na SLUNCE s VENUŠÍ přinese zmatek a nepochopení. Naše mezilidské vztahy mohou být trošičku pošramoceny, proto je dobré spíš než být puntičkářský člověk, tak být spíše optimista. Během soboty i neděle však dojde k druhé velké T- Kvadratuře, tentokrát do toho bude zapojen i asteroid CHIRON. Budeme moci pociťovat bolest, se kterou si nevíme rady.

Neděle

LUNA v trigonu na PLUTO nám dopřeje regeneraci, avšak pokud zůstaneme klidní. Jestliže budeme chtít dořešit či zrealizovat nějaké plány či plnit pracovní povinnost, tak během neděle se nám to nebude dařit skoro vůbec, díky neharmonickým aspektům na všechny planety ve střelci a opozici na CHIRON.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 4. 12. do 10. 12. 2017269b - Horoskop od 4. 12. do 10. 12. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 4. 12. do 10. 12. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 4. 12. do 10. 12. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*