Horoskop na týden od 29. srpna do 4. září 2022

Vykročíme novou cestou, lemovanou porozuměním s lidmi na stejné vlně, což posílí naše ambice. Uvnitř ale můžeme být nervózní, protože naše další cesta je zamlžená. Naštěstí se nám dostane částečné podpory, abychom vnitřní nejistotu mohli snadněji překonat.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na týden od 29. srpna do 4. září 2022.
Horoskop na týden od 29. srpna do 4. září 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Týden nám tak může připadat spíše prázdný, nijaký, lehce rozladěný. Na druhou stranu pokud se budeme věnovat své oblíbené činnosti, která nás naplňuje, najdeme v sobě jistou nekompromisnost, která nás bude pobízet dál.

Důležité proto bude, abychom nebyli na všechno sami a sdíleli své naděje s ostatními na stejné lodi. Pozornost okolí snadno přichází, ale i odchází, stejně jako euforie se střídá s blbou náladou, takže pospolitost je to jediné, co nám zůstane. Moudře se rozhodujme, do čeho má smysl investovat a do čeho nikoliv.

Jedna věc je ale jistá – jakmile jsme středem pozornosti kvůli činnosti, kterou vykonáváme, snažme se z toho vytěžit co nejvíce. Važme si proto každé podpory, které se nám dostane, a trpělivě pokračujme dál. Úspěch nás nemůže minout.

A když pozornost skončí, zkusme si zanalyzovat, co nám přinesla. I když se možná vrátíme zpět do těžkého zápasu s horou, kterou jsme si v sobě sami vytvořili, každá osobní zkušenost je k nezaplacení.

I když nám to teď nemusí tak připadat, tento poněkud plochý týden je pouze skrytým rozjezdem, který nás brzy čeká.

Plně se proto bezmyšlenkovitě ponořme do práce, kterou milujeme.

Úspěch a pozitivní obrat po letargickém období prostě přichází.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude požehnané, ale zároveň ostré, nekompromisní, fyzicky náročné. Důležité proto bude, abychom si uvědomovali vizi, která nás žene dál.

Úterý

Úterý bude ve znamení trpělivosti a pečlivosti, což nám přinese úspěch. A budeme si užívat společnosti lidí na stejné vlně, jak se zmiňuji v úvodu horoskopu.

Středa

Středa bude euforická, radostná, naprosto bezstarostná, plná vzájemné podpory. Čeká nás velmi pozitivní obrat.

Čtvrtek

Naše úspěšné tažení bude pokračovat i ve čtvrtek. Budeme naprosto zregenerovaní a plní obnovených sil. Něco zásadního si uvědomíme, což nás ještě více přikloní k trpělivému cestování k vysněnému cíli.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne úspěšně, ale pak budeme čelit obrovskému náporu, který nás může srazit na dno. Naštěstí můžeme počítat s pomocí.

Sobota

Sobota bude zádumčivá. I když můžeme být trpěliví, může nás sžírat vnitřní nervozita. Můžeme být zcela bez energie.

Neděle

Neděle proto začne velmi těžce. Když se ale ponoříme do své oblíbené činnosti, díky podpoře, které se nám dostane, můžeme čekat pozitivní obrat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 29. srpna do 4. září 2022 269b - Horoskop na týden od 29. srpna do 4. září 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 29. srpna do 4. září 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 29. srpna do 4. září 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*