Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017

Co nás čeká v tomto týdnu z hlediska astrologie? Jak toho můžeme využít v náš prospěch? Pokud vás zajímá astrologie, která je starodávnou vědou zabývající se hledáním a výkladem spojitostí mezi děním na zemi a pohybem nebeských těles na obloze, čtěte prosím dále.

eshop energie života nabízí


GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

449 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Během týdne můžeme pozorovat, jak nám Venuše přechází do znamení štíra a vytváří konjunkci s Jupiterem. Vztahy začínají nabývat na intenzitě a na povrch se mohou dostat jinak ukrytá dramata. Začíná vztahová očista – jakákoliv láska bude větší, také nenávist bude sílit. Velice dobré je využít tyto hluboké emoce a přetvořit je do umělecké tvorby, tehdy nám to přinese mnohem více bohatství.

Merkur se dostává do znamení Střelce a lze čekat více otevřenou a upřímnou komunikaci. Bude se mluvit o velkých plánech do budoucna, o velkolepých věcech a hledání smyslu toho všeho, co se momentálně děje. Lidé se budou více ptát, jaký má vše smysl a začnou hledat moudrost ve starých textech a různých náboženských či dobrodružných knihách.

Slunce spolu s Jupiterem stále zůstává ve štíru, kde nám pomáhá s naší vnitřní transformací.

Pondělí

Luna v blížencích v harmonickém aspektu na Mars podpoří veškeré dynamické aktivity, avšak neharmonický aspekt na Neptun nám může vytvářet zmatek v našich emocích a může být složitější orientovat se na naší duchovní cestě.

Úterý

Luna nám přechází do Raka a vytváří harmonický aspekt jak na Venuši, tak na Jupiter. Velice vhodný den na rodinné setkání. Neharmonický aspekt na Saturn a Mars ale může vytvořit menší problémy v práci či u starších lidí nebo možné riziko úrazů hlavy.

Středa

Během středy nám Měsíc vytvoří opozici na planetu Pluto. Je možné, že se budou řešit pracovní záležitosti ve spojitosti s rodinou. Jestliže naši energii přeneseme do našeho nitra a sebekontroly, tak se z naší středy může stát velice příjemný den.

Čtvrtek

Merkur nám vytváří harmonický aspekt s Lunou, která přechází do Lva. Jestliže budeme chtít dát najevo naše plány a vize do budoucnosti či hovořit o velkolepých myšlenkách, tak čtvrtek je ten pravý den. Naopak neharmonický aspekt Merkuru na Neptun bude vytvářet menší problémy v oblasti snů a možnost napojit se na kosmické vědomí bude složitější. Měsíc nám dále vytváří neharmonické aspekty na Venuši a planetu Jupiter – je možné, že naše extrovertní projevy budou brány jako příliš povrchní a chlubivé.

Pátek

Neharmonický aspekt Luny na Slunce, Venuši i Jupiter stále trvá, avšak pátek je vhodný pro jakékoliv informační či sportovní aktivity.

Sobota

V sobotu se nám vytvoří velký trigon mezi Lunou, Saturnem a Uranem. Opravdu velice vhodný den pro realizaci jakékoliv kontroverzní či inovativní vize. Venuše v harmonickém aspektu na Neptun nám otevře prostor pro vytvoření romantiky v naších vztazích. Jestliže během dne budeme cítit větší nutkání uklízet, tak je to tím, že Luna přechází do znamení panny.

Neděle

Během neděle budeme moci pociťovat problémy v komunikaci. Je možné, že vyvstanou problémy na naší duchovní cestě. Svět bude chtít, ať se věnujeme realitě a jestli se jí proto budeme věnovat, otevřou se nám nové možnosti, jak dosáhnout skutečné moci.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Za celý tým vám všem přeji pěkný, pohodový týden, plný energie života.

Jakub Kirman – osobní horoskopy zaměřené na expanzi a sílu charakteru.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silná imunita

399 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

149 Kč

RHODIOLA extrakt

štítná žláza

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*