Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017

Co nás čeká v tomto týdnu z hlediska astrologie? Jak toho můžeme využít v náš prospěch? Pokud vás zajímá astrologie, která je starodávnou vědou zabývající se hledáním a výkladem spojitostí mezi děním na zemi a pohybem nebeských těles na obloze, čtěte prosím dále.

REKLAMA

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

209 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Během týdne můžeme pozorovat, jak nám Venuše přechází do znamení štíra a vytváří konjunkci s Jupiterem. Vztahy začínají nabývat na intenzitě a na povrch se mohou dostat jinak ukrytá dramata. Začíná vztahová očista – jakákoliv láska bude větší, také nenávist bude sílit. Velice dobré je využít tyto hluboké emoce a přetvořit je do umělecké tvorby, tehdy nám to přinese mnohem více bohatství.

Merkur se dostává do znamení Střelce a lze čekat více otevřenou a upřímnou komunikaci. Bude se mluvit o velkých plánech do budoucna, o velkolepých věcech a hledání smyslu toho všeho, co se momentálně děje. Lidé se budou více ptát, jaký má vše smysl a začnou hledat moudrost ve starých textech a různých náboženských či dobrodružných knihách.

Slunce spolu s Jupiterem stále zůstává ve štíru, kde nám pomáhá s naší vnitřní transformací.

Pondělí

Luna v blížencích v harmonickém aspektu na Mars podpoří veškeré dynamické aktivity, avšak neharmonický aspekt na Neptun nám může vytvářet zmatek v našich emocích a může být složitější orientovat se na naší duchovní cestě.

Úterý

Luna nám přechází do Raka a vytváří harmonický aspekt jak na Venuši, tak na Jupiter. Velice vhodný den na rodinné setkání. Neharmonický aspekt na Saturn a Mars ale může vytvořit menší problémy v práci či u starších lidí nebo možné riziko úrazů hlavy.

Středa

Během středy nám Měsíc vytvoří opozici na planetu Pluto. Je možné, že se budou řešit pracovní záležitosti ve spojitosti s rodinou. Jestliže naši energii přeneseme do našeho nitra a sebekontroly, tak se z naší středy může stát velice příjemný den.

Čtvrtek

Merkur nám vytváří harmonický aspekt s Lunou, která přechází do Lva. Jestliže budeme chtít dát najevo naše plány a vize do budoucnosti či hovořit o velkolepých myšlenkách, tak čtvrtek je ten pravý den. Naopak neharmonický aspekt Merkuru na Neptun bude vytvářet menší problémy v oblasti snů a možnost napojit se na kosmické vědomí bude složitější. Měsíc nám dále vytváří neharmonické aspekty na Venuši a planetu Jupiter – je možné, že naše extrovertní projevy budou brány jako příliš povrchní a chlubivé.

Pátek

Neharmonický aspekt Luny na Slunce, Venuši i Jupiter stále trvá, avšak pátek je vhodný pro jakékoliv informační či sportovní aktivity.

Sobota

V sobotu se nám vytvoří velký trigon mezi Lunou, Saturnem a Uranem. Opravdu velice vhodný den pro realizaci jakékoliv kontroverzní či inovativní vize. Venuše v harmonickém aspektu na Neptun nám otevře prostor pro vytvoření romantiky v naších vztazích. Jestliže během dne budeme cítit větší nutkání uklízet, tak je to tím, že Luna přechází do znamení panny.

Neděle

Během neděle budeme moci pociťovat problémy v komunikaci. Je možné, že vyvstanou problémy na naší duchovní cestě. Svět bude chtít, ať se věnujeme realitě a jestli se jí proto budeme věnovat, otevřou se nám nové možnosti, jak dosáhnout skutečné moci.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Za celý tým vám všem přeji pěkný, pohodový týden, plný energie života.

Jakub Kirman – osobní horoskopy zaměřené na expanzi a sílu charakteru.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017269b - Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 6. 11. do 12. 11. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*