Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017

Během minulého týdne jsme mohli pozorovat nárůst myšlenek na realizaci plánů, vyřizování věcí vůči státu a pracovní disciplíny, narůst pracovní odpovědnosti, zajištění příjmu a zabezpečení sebe sama. Je to dáno momentálně probíhajícím přechodem planet ze znamení STŘELCE do znamení KOZOROHA. A o KOZOROHU si dneska něco řekneme, jelikož nás v průběhu týdne čeká přechod hned několika nebeských těles do tohoto pracovitého znamení.

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

399 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silné tělo

399 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

449 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tento týden sledujeme narůstající konjunkci MARSU s JUPITEREM, která nás více směřuje do pasivní agrese a tím vznikající akceschopnosti podniknout důležité kroky v našem životě. JUPITER nám v těchto činech svítí na cestu jakou louče v temných katakombách.

Přechod konjunkce SATURNU se SLUNCEM do znamení KOZOROHA nás stimuluje k dosažení reálných výsledků, k zajištění naší vlastní energie a její kvalitnější využití. Přichází doba, kdy budeme muset prostě Pracovat. Retrográdní MERKUR nám stále přináší k dořešení věci z minulosti.

LUNA nám o víkendu vytvoří harmonické trojúhelníky, a proto se můžeme těšit na opravdu velmi pěkné vánoce.

Co náš čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Start týdne se ponese v duchu práce. LUNA přejde do znamení KOZOROHA a to za přítomnosti konjunkce se SATURNEM a SLUNCEM. Pondělí je ideálním dnem na dořešení jakýchkoliv pracovních restů před vánoci.

Úterý

Během úterý nám LUNA stále prochází znamením KOZOROHA, avšak na své cestě vytvoří harmonické aspekty s MARSEM, JUPITERM i NEPTUNEM. Během úterka budeme moci konat, bude nám v tom pomoženo. Než nechat list neotočený, raději ho otočit. Než nechat nástroje se povalovat, uložte je. Prostě dotahujte věci do konce. Konjunkce s planetou PLUTO na nás bude tlačit, ať naše činy mají opravdový dopad.

Středa

URAN nám s LUNOU během středy vytvoří neharmonický aspekt, což znamená, že můžeme očekávat nečekané komplikace. LUNA je dále v konjunkci s planetou PLUTO a proto buďme důslední.

Tento den si také mohou poznačit všichni KOZOROZI i RACI, jelikož planeta SATURN přejde do KOZOROŽÍHO znamení a bude v něm po další 3 roky. Během těchto let budou obě znamení čelit vysoké míře odpovědnosti, pracovitosti a případným pracovním komplikacím. Buďte připraveni.

Čtvrtek

Co náš čeká ve čtvrtek? Slunce nám přejde do znamení KOZOROHA a všichni v tomto znamení začnou více ožívat po následující měsíc. Avšak LUNA nám svým přechodem do znamení VODNÁŘE vytvoří neharmonický aspekt na MARS s JUPITEREM, proto buďme opatrní a raději nepodnikejme silné kroky v něčem důležitém. Sextil LUNY na MERKUR nám pomůže zase v komunikaci.

Pátek

Během pátku nám LUNA dopoledne stále vytváří sextil na MERKUR a neharmonický aspekt na JUPITER s MARSEM. Avšak díky sextilu s URANEM můžeme dostat nějaký skvělý originální nápad nebo nás mile překvapí něco nečekaného. Konjunkce LUNY s JIŽNÍM UZLEM může vytáhnout na povrch něco z minulých životů.

Sobota

V sobotu nám LUNA přejde do znamení RYB a vytvoří nám opravdu skvělý vánoční víkend. Harmonické aspekty na URAN, VENUŠI, SLUNCE, SATURN A MARS nám vytvoří harmonický trojúhelník, který je znamením dobra. Prostě a jednoduše, užívejme si svátky.

Neděle

V neděli nás taky čeká harmonický trojúhelní, avšak už jiný, vytvořený jinými planetami. Konjunkce LUNY s NEPTUNEM nás uvede do říše snů a pohádek více než předchozí vánoce. Neharmonický aspekt na MERKUR může tvořit komplikace v komunikaci a na cestách. Proto doporučuji zůstat doma a nikam nejezdit.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017 269b - Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

149 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*