Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017

Během minulého týdne jsme mohli pozorovat nárůst myšlenek na realizaci plánů, vyřizování věcí vůči státu a pracovní disciplíny, narůst pracovní odpovědnosti, zajištění příjmu a zabezpečení sebe sama. Je to dáno momentálně probíhajícím přechodem planet ze znamení STŘELCE do znamení KOZOROHA. A o KOZOROHU si dneska něco řekneme, jelikož nás v průběhu týdne čeká přechod hned několika nebeských těles do tohoto pracovitého znamení.

eshop energie života nabízí


MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tento týden sledujeme narůstající konjunkci MARSU s JUPITEREM, která nás více směřuje do pasivní agrese a tím vznikající akceschopnosti podniknout důležité kroky v našem životě. JUPITER nám v těchto činech svítí na cestu jakou louče v temných katakombách.

Přechod konjunkce SATURNU se SLUNCEM do znamení KOZOROHA nás stimuluje k dosažení reálných výsledků, k zajištění naší vlastní energie a její kvalitnější využití. Přichází doba, kdy budeme muset prostě Pracovat. Retrográdní MERKUR nám stále přináší k dořešení věci z minulosti.

LUNA nám o víkendu vytvoří harmonické trojúhelníky, a proto se můžeme těšit na opravdu velmi pěkné vánoce.

Co náš čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Start týdne se ponese v duchu práce. LUNA přejde do znamení KOZOROHA a to za přítomnosti konjunkce se SATURNEM a SLUNCEM. Pondělí je ideálním dnem na dořešení jakýchkoliv pracovních restů před vánoci.

Úterý

Během úterý nám LUNA stále prochází znamením KOZOROHA, avšak na své cestě vytvoří harmonické aspekty s MARSEM, JUPITERM i NEPTUNEM. Během úterka budeme moci konat, bude nám v tom pomoženo. Než nechat list neotočený, raději ho otočit. Než nechat nástroje se povalovat, uložte je. Prostě dotahujte věci do konce. Konjunkce s planetou PLUTO na nás bude tlačit, ať naše činy mají opravdový dopad.

Středa

URAN nám s LUNOU během středy vytvoří neharmonický aspekt, což znamená, že můžeme očekávat nečekané komplikace. LUNA je dále v konjunkci s planetou PLUTO a proto buďme důslední.

Tento den si také mohou poznačit všichni KOZOROZI i RACI, jelikož planeta SATURN přejde do KOZOROŽÍHO znamení a bude v něm po další 3 roky. Během těchto let budou obě znamení čelit vysoké míře odpovědnosti, pracovitosti a případným pracovním komplikacím. Buďte připraveni.

Čtvrtek

Co náš čeká ve čtvrtek? Slunce nám přejde do znamení KOZOROHA a všichni v tomto znamení začnou více ožívat po následující měsíc. Avšak LUNA nám svým přechodem do znamení VODNÁŘE vytvoří neharmonický aspekt na MARS s JUPITEREM, proto buďme opatrní a raději nepodnikejme silné kroky v něčem důležitém. Sextil LUNY na MERKUR nám pomůže zase v komunikaci.

Pátek

Během pátku nám LUNA dopoledne stále vytváří sextil na MERKUR a neharmonický aspekt na JUPITER s MARSEM. Avšak díky sextilu s URANEM můžeme dostat nějaký skvělý originální nápad nebo nás mile překvapí něco nečekaného. Konjunkce LUNY s JIŽNÍM UZLEM může vytáhnout na povrch něco z minulých životů.

Sobota

V sobotu nám LUNA přejde do znamení RYB a vytvoří nám opravdu skvělý vánoční víkend. Harmonické aspekty na URAN, VENUŠI, SLUNCE, SATURN A MARS nám vytvoří harmonický trojúhelník, který je znamením dobra. Prostě a jednoduše, užívejme si svátky.

Neděle

V neděli nás taky čeká harmonický trojúhelní, avšak už jiný, vytvořený jinými planetami. Konjunkce LUNY s NEPTUNEM nás uvede do říše snů a pohádek více než předchozí vánoce. Neharmonický aspekt na MERKUR může tvořit komplikace v komunikaci a na cestách. Proto doporučuji zůstat doma a nikam nejezdit.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 18. 12. do 24. 12. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.


MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

199 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*