Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017

V aktuálním týdnu se SLUNCE přesune do STŘELCE, a proto můžeme očekávat více ohnivé a dynamické energie v našich životech. Jestli budeme chtít někam vycestovat nebo poznat jiné kultury, tak tento týden, stejně jako celý následující měsíc, je opravdu vhodná doba.

eshop energie života nabízí


GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KAVA KAVA 70%

navodí hluboký klid

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

SLUNÍČKO VE STŘELCI nás pěkně bude krmit nadšením a optimismem, proto neváhejte a pusťte se do toho, co vás baví. Avšak očekávejte, že tyto neklidné STŘELECKÉ energie vás nenechají chladnými. Jakékoliv studium mystických záležitostí, provádění meditací, masáží, astrálního cestování či užívání alkoholu a jiných drog nám proto nemusí úplně dobře vycházet a může nám přivést komplikace.

VENUŠE spolu s JUPITEREM dále pracují ve ŠTÍRU a krásně nám pomáhají budovat a zlepšovat naše vztahy. Avšak vysoká intenzita a regenerace, která probíhala tento týden, již bude během následujícího týdne slábnout. JUPITER stále vytváří harmonický aspekt na NEPTUN a pomáhá nám při studiu mystických záležitostí, masáží, meditací a jiných smyslových stavů, ale STŘELECKÉ SLUNCE bude tuto harmonickou kompozici komplikovat.

Vlivem opozice MARSU na URAN můžeme očekávat náhlé zvraty a vývoje událostí, které nás buď mile či nemile překvapí. MARS je dále do soboty v kladném aspektu na planetu MERKUR, tedy naše komunikace může být ostřejší, ale stále dobrá a účinná. PLUTO nadále vytváří neharmonický aspekt s MARSEM a ve vzduchu je zvýšené riziko úrazů, buďte tedy opatrnější.

MERKUR vytváří čím dál tím užší konjunkci s planetou SATURN. Velice doporučuji si na jakákoliv jednání vzít s sebou diář s propiskou a všechny podstatné informace, které kdekoliv přečtete, si zapsat – vyplatí se to.

Co nás čeká během jednotlivých dnů a jak si naplánovat týden?

Pondělí

Během pondělí nám vytvoří LUNA konjunkci s MERKUREM a SATURNEM spolu s trigonem na URAN. Velice vhodný den na realizaci veškerých idejí, které máme. SATURN nás obdaruje, pokud budeme zodpovědní a v komunikaci budeme podávat ověřené informace.

Úterý

MĚSÍC nadále vytváří konjunkci se SATURNEM, avšak nachází se už ve znamení Kozoroha. Proto bychom měli mít odvahu a jít uskutečňovat naše originální nápady.

Středa

Středa se ponese ve velmi příznivém duchu. LUNA s PLUTEM vytvoří harmonický aspekt na planety NEPTUN a JUPITER s VENUŠÍ. Taková konstelace se nazývá trojúhelník geniality a je to velice vhodný a úspěšný den. Neváhejte dělat, co vás naplňuje.

Čtvrtek

Během čtvrtku LUNA přejde do znamení VODNÁŘE a vytvoří velkou T-kvadraturu, která je znamením větších komplikací a problémů. Proto nedoporučuji si na čtvrtek domlouvat cokoliv důležitého.

Pátek

JUPITER během pátku vytvoří kvadraturu s LUNOU. Můžeme očekávat menší obtíže v naší podnikavosti a podnikání.

Sobota

Sobota bude unikátní, výjimečný den, během kterého si budeme moci zažít jak trojúhelník geniality, tak i kvadraturu z LUNY na PLUTO i JUPITER. Velice vhodný den pro realizaci jakýchkoliv originálních nápadů a pro setkání s přáteli.

Neděle

V neděli přejde MĚSÍC do znamení RYB a vytvoří konjunkci s NEPTUNEM a sextil na MERKUR se SATURNEM. I přes neharmonický aspekt na SLUNCE nám bude přáno, abychom dosáhli vytoužených výsledků v oblasti práce. Vhodný den pro přidání ruky k dílu a plnění povinností.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017269b - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

odstraní záněty

139 Kč

MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*