Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017

V aktuálním týdnu se SLUNCE přesune do STŘELCE, a proto můžeme očekávat více ohnivé a dynamické energie v našich životech. Jestli budeme chtít někam vycestovat nebo poznat jiné kultury, tak tento týden, stejně jako celý následující měsíc, je opravdu vhodná doba.

REKLAMA

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

349 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

186 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

SLUNÍČKO VE STŘELCI nás pěkně bude krmit nadšením a optimismem, proto neváhejte a pusťte se do toho, co vás baví. Avšak očekávejte, že tyto neklidné STŘELECKÉ energie vás nenechají chladnými. Jakékoliv studium mystických záležitostí, provádění meditací, masáží, astrálního cestování či užívání alkoholu a jiných drog nám proto nemusí úplně dobře vycházet a může nám přivést komplikace.

VENUŠE spolu s JUPITEREM dále pracují ve ŠTÍRU a krásně nám pomáhají budovat a zlepšovat naše vztahy. Avšak vysoká intenzita a regenerace, která probíhala tento týden, již bude během následujícího týdne slábnout. JUPITER stále vytváří harmonický aspekt na NEPTUN a pomáhá nám při studiu mystických záležitostí, masáží, meditací a jiných smyslových stavů, ale STŘELECKÉ SLUNCE bude tuto harmonickou kompozici komplikovat.

Vlivem opozice MARSU na URAN můžeme očekávat náhlé zvraty a vývoje událostí, které nás buď mile či nemile překvapí. MARS je dále do soboty v kladném aspektu na planetu MERKUR, tedy naše komunikace může být ostřejší, ale stále dobrá a účinná. PLUTO nadále vytváří neharmonický aspekt s MARSEM a ve vzduchu je zvýšené riziko úrazů, buďte tedy opatrnější.

MERKUR vytváří čím dál tím užší konjunkci s planetou SATURN. Velice doporučuji si na jakákoliv jednání vzít s sebou diář s propiskou a všechny podstatné informace, které kdekoliv přečtete, si zapsat – vyplatí se to.

Co nás čeká během jednotlivých dnů a jak si naplánovat týden?

Pondělí

Během pondělí nám vytvoří LUNA konjunkci s MERKUREM a SATURNEM spolu s trigonem na URAN. Velice vhodný den na realizaci veškerých idejí, které máme. SATURN nás obdaruje, pokud budeme zodpovědní a v komunikaci budeme podávat ověřené informace.

Úterý

MĚSÍC nadále vytváří konjunkci se SATURNEM, avšak nachází se už ve znamení Kozoroha. Proto bychom měli mít odvahu a jít uskutečňovat naše originální nápady.

Středa

Středa se ponese ve velmi příznivém duchu. LUNA s PLUTEM vytvoří harmonický aspekt na planety NEPTUN a JUPITER s VENUŠÍ. Taková konstelace se nazývá trojúhelník geniality a je to velice vhodný a úspěšný den. Neváhejte dělat, co vás naplňuje.

Čtvrtek

Během čtvrtku LUNA přejde do znamení VODNÁŘE a vytvoří velkou T-kvadraturu, která je znamením větších komplikací a problémů. Proto nedoporučuji si na čtvrtek domlouvat cokoliv důležitého.

Pátek

JUPITER během pátku vytvoří kvadraturu s LUNOU. Můžeme očekávat menší obtíže v naší podnikavosti a podnikání.

Sobota

Sobota bude unikátní, výjimečný den, během kterého si budeme moci zažít jak trojúhelník geniality, tak i kvadraturu z LUNY na PLUTO i JUPITER. Velice vhodný den pro realizaci jakýchkoliv originálních nápadů a pro setkání s přáteli.

Neděle

V neděli přejde MĚSÍC do znamení RYB a vytvoří konjunkci s NEPTUNEM a sextil na MERKUR se SATURNEM. I přes neharmonický aspekt na SLUNCE nám bude přáno, abychom dosáhli vytoužených výsledků v oblasti práce. Vhodný den pro přidání ruky k dílu a plnění povinností.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017269b - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 20. 11. do 26. 11. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

399 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

209 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*