Klid v duši za pomoci šetrných bylinek

Když s námi neustále otřásá neklid, o kterém vůbec netušíme, odkud pochází, mnohdy meditace či jakékoliv mantry se zcela míjejí účinkem. Jsme příliš citliví a nemáme vytvořený štít vůči emocím jiných lidí. Jak z toho ven?

REKLAMA

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


Klid v duši za pomoci šetrných bylinek.
Klid v duši za pomoci šetrných bylinek. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Psychofarmaka nejenže nejsou řešením, ba co více, mohou nám poškodit játra i ledviny. Nevěříte? Stačí si přečíst vedlejší účinky na příbalovém letáku. Klid v duši ale můžeme navodit za pomoci prověřených bylinek. A sice ve speciální kombinaci, kterou vám doporučuje Energie života.

Při naší mnohdy velmi stresující práci se nám osvědčilo 3 x denně 2 kapsle od tří produktů z naší nabídky. Této úžasné trojkombinaci říkáme Absolutní klid, protože ten se záhy skutečně dostaví.

Mysl přestane těkat, může se soustředit na práci, ale není vůbec utlumená. Jen klidná a tudíž vyvážená. Když si užíváme navozeného absolutního klidu, snažíme se ho prodloužit co nejdéle, i když účinky trojkombinace již pomalu pomíjejí.

Všechno je v naší mysli, stačí ji to jen naučit. Naše trojkombinace Absolutní klid je proto trenérem, nikoliv berličkou, jako v případě chemických antidepresiv.

A které že to osvědčené prostředky jsou?

Ašvaganda pro klid

Tato bylina je jedním ze základních pilířů ajurvédy, tedy přírodní indické medicíny, prověřené po tisíciletí. Ašvaganda má úžasné účinky, jelikož povzbudí, ale zároveň neutlumí, takže můžete dál pracovat.

Ne nadarmo ji indičtí manažeři berou jako náhradu chemických léků proti stresu a úzkosti, na kterých jinak vzniká extrémně silná závislost.

Meduňka pro klid2

Paradoxně s Ašvagandou meduňka pomáhá pro vnitřní klid naše osvědčená česká meduňka. Dodává totiž optimismus, který tolik potřebujeme pro náš život. Zároveň je velmi prospěšná pro trávicí ústrojí, kde sídlí náš druhý mozek.

L-tryptofan pro klid3

Třetí stranou  naší trojkombinaci je L-tryptofan, což je aminokyselina, která se je zcela zásadní pro naší nervovou soustavu a tedy vnitřní klid.

Měl by se nacházet ve stravě, zejména by ji měly obsahovat banány, semínka, datle, ovesné vločky a mnohé další potraviny.

Jenže vlivem dlouhodobé chemizace zemědělství se v nich L-tryptofan již nenachází v takovém množství, aby uspokojil fungování přetíženého organismu v náročných stresujících povoláních.

Proto je jediným řešením L-tryptofan dodat tělu ve formě doplňku stravy.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*