Horoskop od 11. 12. do 17. 12. 2017

O víkendu máme 5 planet ve Střelci. Zrozenci v tomto znamení, připravte se, všichni ostatní buďte připravení na pořádnou dávku místy až bolestivé upřímnosti. Retrográdní MERKUR stále putuje svou zpáteční cestou přes znamení STŘELCE a postaví nás před situace z minulosti, které jsme řešili a budeme je muset znovu vykomunikovat.

REKLAMA

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

VENUŠE se dále přibližuje ke SLUNCI a proto nás téma vztahů a módy nemine.

JUPITER už v dlouhodobém trigonu na NEPTUN nám pomáhá na cestě poznávaní našich vnitřních démonů a moci zkrotit je.

Během týdne nám dále PLUTO vytvoří přímý neharmonický aspekt na URAN, avšak tento aspekt se buduje dlouho a také dlouho potrvá než zase vymizí. Z toho důvodu jej nebudu dále rozebírat.

Oproti tomu JUPITER je planetou rychlejší a v posledních týdnech nám vytváří harmonický aspekt na PLUTO, jehož vyvrcholení nastane o víkendu. Než opět zmizí, pár týdnů bude působit. Proto neváhejte udělat v životě důležité změny, protože můžeme čekat na této cestě podporu.

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Během pondělí nám LUNA přejde do znamení VAH a vytvoří neharmonický aspekt na SATURN. Můžeme tedy hnedka ze startu týdne čekat komplikace v pracovní sféře, avšak následující dny se vše v dobré obrátí. LUNA ve VÁHÁCH poukazuje, abychom řešili věci více diplomaticky, avšak bez zbytečných připomínek a kritiky.

Úterý

V úterý MĚSÍC vytvoří harmonické aspekty na SLUNCE, VENUŠI a MERKUR. Pod těmito aspekty se nám bude velice dařit a můžeme získat náklonosti lidí, jestliže využijeme taktního a diplomatického jednání. Opravdu raději zvolme diplomacii a návrhy namísto hádek. Neharmonický aspekt na PLUTO nám nedopřeje moc regenerace, proto si ji ani na tento den neplánujme. K večeru můžeme zažít nečekanou událost.

Středa

Ve středu nám LUNA přejde do znamení ŠTÍRA a vytvoří harmonický aspekt na SATURN, což nám pomůže v pracovní sféře. Konjunkce LUNY s MARSEM nám dodá více akční energie a tendence spíše problémy řešit než se jim vyhýbat. Opozice na URAN nás opět postaví před nečekanou událost, která nám dle našeho přístupu k ní buď pomůže nebo uškodí.

Čtvrtek

Během čtvrtku můžeme pocítit velkou pomoc. LUNA vytvoří konjunkci s planetou JUPITER a může se stát, že dostaneme dobrou radu či pomocnou ruku. Harmonický aspekt na NEPTUN tuto pomoc ještě zesílí a nejspíš si zažijeme i pocit spojení s něčím vyšším než jsme my sami. Nebojte se ve čtvrtek si říct o pomoc, dostanete ji. Modlitby, meditace, kreslení, poslouchání hudby či tantrický sex je doporučen.

Pátek

Luna v pátek vytvoří harmonický aspekt na planetu PLUTO a proto si budeme moci dopřát regeneraci z pracovního týdne. Lze provést manipulace s realitou nebo proniknout více do podstaty věci ať už je to například oblast medicíny, stavebnictví, zákonů či astrologie a tantry

Sobota

Sobota se ponese ve znamení svobody, jelikož nám LUNA přejde do znamení STŘELCE a vytvoří neharmonický aspekt na planetu mysticismu NEPTUN. Proto na sobotu nedoporučuji moc meditovat či užívat omamné látky jako třeba alkohol nebo jiné drogy.

Neděle

V neděli nám dále LUNA pokračuje znamením STŘELCE a vytvoří konjunkci na planety SLUNCE, MERKUR, VENUŠI a trigon na planetu URAN. Jestli budeme chtít realizovat nějaké naše nápady či studovat, tak tento den je pro to úplně jako stvořený.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 11. 12. do 17. 12. 2017269b - Horoskop od 11. 12. do 17. 12. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 11. 12. do 17. 12. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 11. 12. do 17. 12. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*