Horoskop na tento týden od 3. do 9. června 2019

I když začátek týdne může mít příchuť něčeho hořkého, co nedokážeme dost dobře definovat, počítejme s tím, že to brzy přejde. Čeká nás poměrně požehnaný týden, plný pozitivních zpráv a setkání s lidmi, s nimiž si budeme náramně rozumět.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč


Horoskop na tento týden od 3. do 9. června 2019.
Horoskop na tento týden od 3. do 9. června 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že možná budeme muset zaplatit za něco, co jsme mysleli, že bude mít pro nás větší cenu. Ale všeho do času. Některé investice, ať už hmotného či nehmotného charakteru, potřebují jen uzrát. V tomto případě možná pochopíme, v čem je ukryta lest nejrůznějších nástrah v podobě konspirací a zaručených zpráv, kdo nám ve skutečnosti vládne.

Tyto informace mají jediný cíl – odvrátit naši pozornost zevnitř ven. Proto se také vytvářejí, protože počítají s odvěkou lidskou vlastností hledat příčinu jinde než v sobě, přestože se říká, že svět jen odráží to, co je v nás.

Lidé, kteří se upnuli k pohledu ven, s tím samozřejmě nemohou souhlasit, a budou své vidění světa bránit, protože je velmi těžké přiznat, že vidí jen to, co chtějí vidět. A oni to skutečně vidí. Jenže v tom tkví pravá podstata rafinované pasti. Naše vědomí skrze mozek, jakožto přijímač a vysílač v jednom, vytváří realitu, která odpovídá systému víry, v němž je dané vědomí uvězněno svými hranicemi, které je schopné zvládnout s přihlédnutím ke své duchovní úrovni.

Zkrátka a prostě každý sledujeme televizní kanál, který vyhovuje našim prioritám.

Který si vyberete vy?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Ona směsice ne zcela příjemných pocitů může v pondělí vyvěrat z toho, že ačkoliv jsme mohli o víkendu zažívat mnohdy transformativní stavy, v pondělí z nich začneme rychle střízlivět až téměř do pocitu zmaru a neplodnosti. Naštěstí se nám dostane podpory, že to brzy přejde.

Úterý

V úterý se situace obrátí, ale během dne nás mohou zasáhnout okolnosti, které nás mohou vnitřně rozhodit, protože mají pro nás svůj účel – pochopit hlubší smysl naší reality. Tento moment osvícení nás posune dál.

Středa

Střed týdne bude totálně skvělý a parádní, protože zažijeme neskutečnou radost. Byť zároveň s jistým pocitem závazku, který z dosaženého úspěchu může vyplývat do budoucna.

Čtvrtek

Čtvrtek bude menší zkouškou naší rozhodnosti jít si za svým. Případné náznaky deprese nás mají jen utvrdit, abychom se podívali dovnitř.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek pozor na nechtěné konflikty a záchvaty hněvu. Raději se prosím ukliďme do ústraní a užívejme si diplomatického mlčení.

Sobota

V sobotu se může opakovat pátek, jelikož konfliktní energie mohou mít stále na nás dopad. Opět doporučujeme opevnit se ve svém domě.

Neděle

Dva náročné dny na sebeovládání v nás mohou zanechat pocit disharmonie, kdy si možná nebudeme rozumět se svým okolím. Odpoledne ale přijde příznivý obrat k lepšímu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop na tento týden od 3. do 9. června 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. června 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. června 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

449 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*