Horoskop na tento týden od 27. října do 1. listopadu 2020

Týden bude náročný zejména po psychické stránce, čeká nás mnoho nepříjemností. Budeme se muset obrnit maximální trpělivostí, která bude nutná k tomu, abychom se co nejvíce ovládali a nenechali se strhnout svými vlastními emocemi. Pokud se nám to podaří, čeká nás obrovské posílení, které se projeví po materiální i energetické stránce. Budeme pevní a jistí.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 27. října do 1. listopadu 2020.
Horoskop na tento týden od 27. října do 1. listopadu 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že bude nutné dodržovat maximální důslednost v našem konání. Díky tomu uvolněně vykročíme novým směrem, který nás přivede k dalšímu pozitivními obratu, byť k němu vede ještě poměrně dlouhá cesta.

Čekají nás na ní jistá vydání a také mnoho pracovních povinností, které jsme sami na sebe uvalili. Je dost pravděpodobné, že se nám nebude dařit lidem vysvětlovat své záměry. Ale rozhodně si z toho nic nedělejme, i to je součástí naší životní změny. Je logické, že když rosteme, naše okolí, které nám rozumí, stále více řídne.

Povzbuzením budou pro nás zajímavé zprávy. Bude ale nutné velmi pozorně posoudit jejich význam, aby podpora, která z nich vzejde, byla opravdu smysluplná. Fyzicky nás to může sice vyčerpávat, protože pozornost k nám upřená může být značná, ale jinak to asi nepůjde.

Místy nám to může přinášet radost, protože budeme chápat podstatu, ale jindy nás sledování našich činů může krajně vyčerpávat, což nemusí být zrovna příjemné.

Jak zmiňuje horoskop na tento týden v úvodu, bude velmi důležitá naše trpělivost. Nemá žádný smysl cokoliv vysvětlovat lidem, kteří nemají ponětí, co se ve skutečnosti děje a jak říká Chomsky, nemají ani ponětí, že nemají ponětí.

Naopak bude velmi žádoucí se semknout s lidmi, kteří vědí. Protože jedině tak můžeme vyvolat extrémně silnou mentální vlnu, která tuto tragikomedii definitivně ukončí.


Mantra na tento týden: Plně si uvědomuji, co je podstatou této reality.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se připravme na intenzivní nápor, který se nám ale podaří úspěšně zvládnout, přestože může být značně vyčerpávající. Je však nutné za každých okolností vytrvat a pokračovat dál.

Úterý

Úterý bude extrémní. Budeme zažívat obrovskou radost, ale zároveň se musíme přichystat na tvrdý náraz, který nás čeká kvůli pomateným egoistům, kteří nikdy nepřiznají svou chybu, protože pak by museli celý svůj dosavadní život označit za lež. Ale na to rozhodně nejsou připraveni, takže v rámci své vrozené arogance raději zničí všechno ostatní než aby se omluvili a své místo uvolnili.

Středa

Středa bude díky naší trpělivosti a rozhodnosti celkem úspěšná, byť z toho vnitřně nemusíme mít úplně skvělý pocit. Ale všeho do času.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se můžeme připravit na onu slibovanou pozornost.  I když nám mnozí lidé nemusí rozumět, my budeme plní sebedůvěry, protože moc dobře víme, co děláme. Naše sebevědomí zažije nebývalou regeneraci, byť práce budeme mít až nad hlavu. Ale to k tomu patří.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek bude pokračovat čtvrteční situace. Postupně se ale náš vnitřní pocit z ní bude stávat více fádní a prázdný. Už zkrátka nebude mít takovou příchuť jako ve čtvrtek, ale stále bude jasně čitelná.

Sobota

V sobotu se budeme vyhřívat ve svitu podpory, které se nám bude dostávat. V mnohém nahlédneme pod povrch dění, uvidíme mnohem dál jasněji do své budoucnosti. Zároveň se ale budeme muset v něčem zásadním rozhodnout, zda-li do něčeho zasáhnout či nikoliv.

Neděle

I když neděle nám může po emoční stránce připadat lehce zmatená, naše mysl projde zásadní transformací, díky čemuž si ještě více budeme cenit podpory našich nejbližších a přátel. Naše investice do budoucna čím dál více bude dávat naprostý smysl.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 27. října do 1. listopadu 2020 269b - Horoskop na tento týden od 27. října do 1. listopadu 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 27. října do 1. listopadu 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 27. října do 1. listopadu 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*