Horoskop na tento týden od 19. do 25. srpna 2019

Tento týden, hlavně jeho počátek, bude oddechový, proto dočasně skončí období konfliktů. Díky tomu se nám zjeví vize budoucnosti, jak máme pokračovat dál. V závěru týdne ale můžeme opět ztratit energii kvůli hněvu, který mnozí lidé nedokáží ovládnout, protože na sobě nechtějí Pracovat. Nebude to pro nás sice lehké, ale dobře trénující.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Horoskop na tento týden od 19. do 25. srpna 2019.
Horoskop na tento týden od 19. do 25. srpna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že díky kvalitní přípravě značně posilníme, takže opět budeme moci směle vykročit na cestu a šířit osvětu na cestě k dobru. Trpělivost nám pomůže najít vnitřní harmonii.

Mnohem intenzivněji tak budeme cítit spojení s naším vyšším já, což bude mít za následek výše zmiňovaný obrovský příval nápadů a vizí, které nám pomohou lépe se opevnit před případnými nepohodami v budoucnosti. Navíc je dokážeme dopředu snadno předvídat.

Tento stav vědomí opět transformuje naší mysl, která uvidí mnohem více souvislostí než doposud. Budeme lépe znát cenu jakéhokoliv našeho kroku. Naše rozhodování se ale poněkud ztíží, protože uvidíme mnohem více aspektů, které mají vliv na budoucnost. Budeme mnohem více zvažovat všechna pro a proti.

A to je dobře.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když konflikty ustanou, stane se tak jen navenek. Uvnitř budou bublat. Kvůli tomu může poklesnout energetické proudění, což nám může komplikovat mnohé projekty. Doporučujeme pevně se držet svých zásad.

Úterý

V úterý se situace zlepší, byť všechno bude mít svou cenu. I když v některých případech naše apely nemusí najít úrodnou půdu, je to jen dočasné. Na úrovni energií to dopad mít bude, jen v realitě se to projeví o něco později.

Středa

Ve středu se situace obrátí. Naše úsilí ze středy se projeví harmonicky i v našem životě. Na druhou stranu pro změnu naše jiné ideály nebudou zatím plodné. Ale opět všeho jen do času.

Čtvrtek

Čtvrtek pro nás bude bezstarostný, což nás uvede do velmi pozitivní nálady, která povede k obratu. Budeme ve středu značné pozornosti. Mnohým lidem se nemusí líbit naše názory, protože je nutí se nad sebou zamyslet, což je pracné a bolí. Jako každá námaha. Otevřeně to však nedají najevo.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme muset něco zásadního rozhodnout. Pokud se rozhodneme dobře, zažijeme harmonii. Pokud zle anebo se nerozhodneme vůbec, zůstaneme tam, kde jsme byli doposud.

Sobota

I když z nás v sobotu bude hovořit přísnost, bude ale konstruktivní a mnoha lidem pomůže otevřít oči. Každá původně negativní reakce zkrátka potřebuje uzrát, nebojme se proto otevřeně říkat své názory, pokud vyvěrají z našich pocitů a jsou dobré pro společnost, zvířata, přírodu a planetu.

Neděle

Bohužel ne všichni lidé cítí srdcem, ale negativistickou myslí, což nás může poněkud trápit. I když to může být náročné, nenechme se tím otrávit. Radujme se ze života.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. srpna 2019 269b - Horoskop na tento týden od 19. do 25. srpna 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. srpna 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. srpna 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*