Horoskop na tento týden od 2. do 8. listopadu 2020

Naprosto sebevědomě vstoupíme do nové etapy našich životů. Budeme si naprosto jasně a zřetelně uvědomovat, kým doopravdy jsme. Přišel čas dalšího probuzení našeho vědomí, což nás radostně propojí s lidmi podobné úrovně. Ztratíme jakoukoliv potřebu nejen přesvědčovat, ale i vysvětlovat či odpovídat, když budeme vnímat, že tázající netuší, na co se vlastně ptá. Začneme vyzařovat silnou mentální energii, která bude sundávat klapky z očí těch, kteří se domnívají, že vidí.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 2. do 8. listopadu 2020.
Horoskop na tento týden od 2. do 8. listopadu 2020.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá stabilitu v našich životech, která povede k materiálnímu zabezpečení a převratné životní změně směrem k trvalému štěstí. Počítejme ovšem s tím, že naše ego to může vnímat jako porážku.

Podstatou každého ega je získávat pozornost svého okolí. Neustálé potvrzování o jeho výjimečnosti je základním principem jeho fungování. Pokud ztratí odezvu, bude mít pocit, že přestává existovat. Nabídněme mu proto novou existenci. Splynutí s duší.

Nebude to samozřejmě vůbec jednoduché, ego se jen tak nevzdá. Ze strany duše to bude vyžadovat maximální trpělivost a naději do budoucna, že se transformace naší komplexní bytosti podaří. Zpočátku se nám může zdát, že to nikam nevede. Tento start proměny je ovšem vždy takový.

Nápověda, jak si to zjednodušit, tkví v tom, že si to máme zjedno-dušit. Každý rozpor v nás sjednotit.

Jedině tak se naše nitro naplní láskou, maximální podporou našeho vyspělejšího já a neutuchající radostí.


Mantra na tento týden: Jsem šťastný/šťastná, protože je to má volba.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Zásadní transformace se odehraje již v pondělí. Naše autorita ve společnosti vzroste nebývalou energií. Začátek nového života je zde, obrat v životě bude zcela zásadní, naprosto úžasný. Vzájemně se podporujeme s lidmi, s nimiž sdílíme stejný záměr.

Úterý

I když úterý může být po fyzické stránce náročné, bude se nám velmi dařit. Vnitřně budeme zcela naplnění a oddání svému poslání.

Středa

Středa bude pokračováním úterý s tím, že vnitřní zápas vystřídá láska.

Čtvrtek

Ve čtvrtek můžeme v rámci zkoušky na chvíli znervóznět. Pokud si ale včas uvědomíme, že veškeré starosti jsou jen výsledkem našich vlastních obav, tak samy zmizí. Všechno má pro a proti, je proto žádoucí je spojit, tedy zjedno-dušit do jednoho celku.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude stabilní, jelikož se budeme plně oddávat svému poslání. Bude se nám proto dostávat podpory, která vyvrcholí v podobě nečekané pozitivní zprávy.

Sobota

Sobotní ráno může být mírně disharmonické, ale velmi záhy nás nabije silná energie, která nás v lehkostí ponese dál. Vnitřně budeme velmi radostní.

Neděle

Neděle začne láskyplně, ale něco nám zkazí náladu. Bude zapotřebí velmi bystře identifikovat, co parazit, kterého všichni v sobě nosíme od narození, zase vymňoukl. Čím dříve na to přijdeme, tím rychleji budeme opět harmoničtí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. listopadu 2020269b - Horoskop na tento týden od 2. do 8. listopadu 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. listopadu 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. listopadu 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*