Horoskop na tento týden od 14. do 20. října 2019

Pečlivost a důslednost, tedy vlastnosti, které jsme si mnohem intenzivněji osvojili v minulých týdnech, nám přinesou slastnou odměnu. Nyní si totiž můžete dovolit naprostou bezstarostnost, protože výše zmíněný program, který jsme si vložili do našeho podvědomí, bude pracovat za nás směrem k bohatství.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Horoskop na tento týden od 14. do 20. října 2019.
Horoskop na tento týden od 14. do 20. října 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Díky naší bezelstnosti do našeho bdělého vědomí budou snadněji pronikat nápady a vize, které nás povedou k harmonii a bohatství duše, což se může a nemusí projevit i v materiálním světě. Horoskop na tento týden předpovídá, že to bude záležet jen čistě na nás, zda-li je pro nás smyslem něco takového zažívat také ve vnějším světě, anebo si to necháme jen intimně sami pro sebe.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Ať už se rozhodnete jakkoliv, štěstěna vás povede k pozornosti okolí, které bude s údivem sledovat vaši dětskou radost. Proč? Protože zároveň bude přinášet skvělé výsledky. Budete lidem ukazovat, že když si nepřestanou hrát ani v dospělém věku a nebudou se brát smrtelně vážně, tak přestanou mít strach ze smrti a nebudou tak rychle stárnout.

Zároveň budou cítit, že i když jste naprosto volní a bez starostí, zároveň jste důslední a zodpovědní, protože moc dobře víte, proč tak činíte. Jedině jako nikoliv jako děti, ale jako vědomé děti můžete vstoupit do „Božího království“, protože je to jediná důležitá nápověda, jak žít v pravdě a osvobodit se z této vězeňské planety.

I když se na to první pohled může jevit jako naprostý nesmysl, je nutno se na tento příměr dívat vnitřním pohledem, který není zatížený tím, co vidíme venku, kde je vše dogmaticky zatíženo nemocnou společností, protože její členové vůbec nechápou, co tady dělají, jak se zde ocitli a tudíž ani nemají motivaci odsud uniknout.

Některé věci jsou zkrátka absolutně nevystihnutelné, protože slouží svému účelu, spočívající v prostém přijetí věcí, které nechápeme, protože jsme k nim buď ještě nedospěli anebo je pouze zapomněli.

A proto nezoufejte, radujte se, to jediné je propustkou na svobodu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude o dvou naprosto neslučitelných protikladech. Na jednu stranu si uvědomíme, proč je vnitřní radost zapotřebí ke svobodnému životu, ale na stranu nás může trápit, že to ostatní nechápou. Nevšímejte si jich. Stačí, když si oni budou všímat vás, jak se radujeme ze života.

Úterý

V úterý se situace bude stabilizovat. Naděje a přání, která v sobě máme, se začnou projektovat do našeho života, který je bytostně radostný.

Středa

Ve středu přijde náhlý pozitivní obrat. Ale jen uvnitř nás, venku to může mít zpoždění, pokud jsme se rozhodli pro tento scénář. Řešením je přidat na rozhodnosti a odvaze. Pravda se nám pak vyjeví v metaforických obrazech.

Čtvrtek

Ve čtvrtek pozor na konflikt nebo lítost či obojí zároveň. Neubírejte z rozhodnosti, podpoří vás v ní lidé, s nimiž sdílíte dobré i zlé. Ať už bud výsledek jakýkoliv, berte jej s vděčností a pokorou, poděkujte za dary, kterých se vám dostalo, protože v budoucnu jich bude více. V tom tkví podstata vědomého podnikání.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek může panovat menší zmatek, ale brzy se vše vrátí do rovných kolejí. Připomínka ze čtvrtku – pozor na přehnané ambice, buďte vděční.

Sobota

V sobotu se středeční vnitřní obrat projeví i navenek. Ideální den pro vizionářské investice do budoucna.

Neděle

Společnost lidí na stejné vlně bude mít na nás rozporuplný vliv. Uvědomíme si, že vše má své pro a proti. Někdy je proto dobré přehodit výhybku na úplně jinou kolej. I za cenu, že se nemusí setkat s pochopením vašeho okolí. Zvláště to, které chápe věci jen povrchně, protože povrchní jsou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. října 2019 269b - Horoskop na tento týden od 14. do 20. října 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. října 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. října 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*