Horoskop na týden od 19. do 25. prosince 2022

Tento týden bude povzbuzující, harmonický, láskyplný. Trpělivě dál pracujeme na svém růstu, naplňuje nás to bezstarostností.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022.
Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

I když s něčím nemusíme být zcela spokojení, takže některé plány budeme muset změnit, což nás může naplňovat vnitřní zmateností, jdeme si stále pevně a rozhodně za svým.

A to zcela uvolněně. Jakoukoliv lítost či nervozitu snadno vyléčíme společností lidí na stejné vlně.

Jen pozor na ambice, které nás mohou zavést do nejistoty. Když se necháme vést svým nejvyspělejším já, budeme slavit vítězství.

A to velmi euforicky, ostatně jak je v závěru každého roku zvykem.

Budeme se plně věnovat svým zájmům. I když povzbuzující vlna může skončit, my vykročíme novým, svěžím směrem, protože každá nová cesta i přes jakékoliv nepříjemnosti nakonec vede ke štěstí.

Pamatujme, že každé potíže jsou příznakem růstu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude plné naší sebedůvěry. Dozvíme se informaci, která něco nečekaně zastaví. Celkově bude den úspěšný, ale nebude to rozhodně zadarmo.

Úterý

Úterý bude ambiciózní. Bude se nám dařit, protože si jdeme za svým, i když některé plány budeme nuceni přehodnotit.

Středa

Středa bude báječná, protože budeme cítit velmi uspokojující seberealizaci. Harmonie v duši bude na maximu, vše nám půjde od ruky. Nic nám nebude vadit, všechno bude zase fajn.

Čtvrtek

Čtvrtek bude pokračováním středy. Štěstěna se k nám otočí čelem, bude úspěšně dokončovat vše, na čem jsme pracovali, i když bez jistých nepříjemností se to neobejde, ale co už, je to na výborné cestě.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude parádní. Všechno bude božské, nic už nebude drhnout. Budeme plní lásky, hojnosti, štěstí, prostě absolutní harmonie.

Sobota

Štědrý den bude ve znamení pozornosti okolí. Bude stabilní, uvidíme do své budoucnosti, která bude velmi světlá, byť k ní vede trpělivá cesta.

Neděle

Neděle začne stabilně, aby se pak přehoupla do nádherné harmonie, v níž si štěstí a bohatství, ať už materiální či duchovní, velmi přátelsky podávají ruce.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 19. do 25. prosince 2022269b - Horoskop na týden od 19. do 25. prosince 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 19. do 25. prosince 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 19. do 25. prosince 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*