Horoskop od 14. do 20. ledna 2019

Celý týden ovlivní energie, která prudce zvýší frekvenci našeho vědomí. Připraveným přinese naději do budoucna, včetně příznivých finančních vyhlídek. Naopak těm, kteří odmítají na sobě pracovat, zdůrazní konfliktní povahu a neschopnost.

REKLAMA

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden.
Horoskop na tento týden.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop proto varuje před vzájemnými konflikty, které bude vyvolávat druhá skupina v důsledku přílišného světla, protože je bude dráždit. Proto je obzvlášť důležité trpělivé sebeovládání, přestože to vůbec nebude jednoduché a bude nás to stát mnoho sil.

vip - Horoskop od 14. do 20. ledna 2019Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní energie nás dobře nakopne, budeme se cítit silní, což budeme potřebovat pro sebeovládání, jak zmiňuje horoskop na tento týden výše.

Úterý

V úterý začne narůstat nesoulad v podobě vzájemného nepochopení, což může vést ke ztrátě energie a také i financí. Zároveň nás nové zkušenosti povýší na novou úroveň vnímání reality.

Středa

Ve středu se to může na nás začít valit ze všech stran. Proto doporučujeme lehkou bezstarostnost, s díky níž veškeré potíže hravě zvládneme. Pocit naší sebejistoty tak vzroste.

Čtvrtek

Čtvrtek bude pokračování vzájemných nedorozumění, což nás může vnitřně rozhodit. Pokud se tak stane, doporučujeme hledat oporu u vašich milovaných protějšků. Vzájemně se tak vnitřně posílíte.

Pátek

Pokud pocit, že stále něco není v pořádku, bude přetrvávat i v pátek, je žádoucí se na sebe podívat z většího nadhledu, jako na jinou osobu, které můžete snadněji poradit. Pokud se zároveň uvolní potlačovaný hněv, nechte jej prosím v klidu odejít nahoru, ale nikoliv do vašeho okolí. Celkově se vám uleví.

Sobota

V sobotu všechny vnější nesnáze definitivně pominou, obnoví se nám síly, naše trpělivost nás tak podrží. Pokud se budeme vnitřně stále cítit mírně rozhození, horoskop doporučuje ašvagandu.

Neděle

Neděle bude naprosto parádní. Sice nás nebude nijak zvlášť povznášet na duchu, ale příjemně pohladí naši osobnost. Takovou sebejistotu, že jsme na správné cestě, a zejména intenzitu vzájemného spojení s přáteli či kolegy, tak často nepociťujeme. Užijme si to zcela naplno, protože nás tento den může nabít na velmi dlouho dopředu.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Najdete jej na zadní stránce Vaší faktury.

georg

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*