Horoskop od 23. 4. do 29. 4. 2018

Přechod VENUŠE do znamení BLÍŽENCŮ nám v tomto týdnu vnese do našich vztahů více volnosti a komunikace, která může být místy problémová. Bude lepší, pokud si dáme pozor na to, co říkáme. Na poli práce a manuálních činností se nám bude dařit a ty, kteří jsou důkladní, odměna nemine.

REKLAMA

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Během pondělí můžeme pociťovat zlepšení komunikačních i mentálních schopností, čehož bychom měli řádně využít a prokomunikovat vše nutné na úřadech nebo v práci.

Komplikace mohou přijít ze strany kolektivu, kde může dojít k souboji eg.

Úterý

Neharmonické aspekty poukazují na komplikace v jakémkoliv rozvoji a růstu, ať už je to na naší osobní cestě nebo v podnikání. Pokud budeme hledat vedení, tak bude obtížné ho najít. Komplikace také mohou vzniknout ve vztazích, kde nejspíš dojde k nedorozuměním, proto bychom měli jakékoliv navazování vztahů či partnerská jednání přehodit na jiný den.

Podporu můžeme najít u autorit a v kolektivu.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení PANNY otevře téma tělesné i materiální čistoty, zdraví, úklidů i pořádků a stravovacích diet. Harmonické aspekty v tomto dnu naznačují, že bychom se měli chopit šance a využít své schopnosti v jakékoliv práci.

Dovolme si zářit a poukázat na naše schopnosti i přednosti, během středy nám to půjde samo.

Čtvrtek

Buďte odvážní a stůjte si za svým, jelikož ve čtvrtek budou podpořeny všechny bojové i sportovní aktivity. Dejme do toho větší intenzitu i sílu a výsledky by se měli stoprocentně hned nebo v budoucnu dostavit. Podporu také nalezneme v rovině osobního růstu i na cestě za úspěchem a štěstím.

Komplikace mohou přijít ze strany imaginace, umění, hudby a duchovních činností, které nás mohou odvádět od reálného světa do světa fantazií.

Pátek

Přechod LUNY do znamení VAH otevře téma diplomacie, partnerství, módy, rovnováhy i umění a krásy. To vše ještě bude silně podpořeno harmonickými aspekty na VENUŠI, planetu krásy. Jestli tedy plánujete s někým uzavřít partnerství, požádat někoho o ruku nebo změnit svůj šatník, tak pátek je skutečně tím pravým dnem. Každopádně bychom se měli připravit na problémy v komunikaci, proto mějme trpělivost a nikam nespěchejme.

V tento den se nemusí úplně dařit v práci, proto si radši během předchozích dnů pojistěte dostatečné pracovní výsledky.

Sobota

Problémy v komunikaci z předchozího dne budou stále působit, proto se snažme komunikovat opravdu minimálně a všechny cesty a výlety zkusme odložit na jiný den. Neharmonické aspekty také budou způsobovat komplikace ve sportu i v asertivním chování.

Jinak řečeno, bude mnohem těžší si stát za svým, na naše ramena může dolehnout větší tíha, připravme se na to.

Neděle

Nedělní přechod LUNY do znamení ŠTÍRA otevře téma intimity, sexu, psychologie, regenerace a boje proti vnitřním démonům i závislostem. Během neděle nevznikne velké množství aspektů, ale těch pár, které vzniknout nám nebudou moc přát na poli společenských témat a týmové spolupráce. Donutit kolektiv ke spolupráci bude značně těžší a veškeré autoritativní chování nemusí být dobře přijato.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 23. 4. do 29. 4. 2018269b - Horoskop od 23. 4. do 29. 4. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 23. 4. do 29. 4. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 23. 4. do 29. 4. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*