Horoskop na tento týden od 7. do 13. října 2019

Láska. Není nic důležitějšího pro život na Zemi, než pojem, který nedokážeme všichni vysvětlit stejným způsobem. Protože se jedná o slovo, které každé chápeme zcela jinak podle úrovně naší vyspělosti. Láska je cit, který vyjadřuje naše spojení s ostatními. Zatímco podmínky, které si klademe, naši schopnost milovat omezují, volnost, kterou dáváme druhým, nám zase naši lásku rozšiřují za hranice našeho uvědomění.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč


Horoskop na tento týden od 7. do 13. října 2019.
Horoskop na tento týden od 7. do 13. října 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud jsme schopni, tedy ochotni, aby limity v naší mysli mizely, protože ztrácejí svůj smysl, budeme milovat více a více. Tento pocit uvědomění nás přivede na novou cestu, na které nás bude pohánět stejná energie jakou nám předpověděl minulý horoskop na tento týden. Tato nová cesta ale nebude jednodušší, ale naopak těžší, protože ne všichni jsou připraveni odstranit ze svého života podmínky, které si kladou pro lásku k druhým.

Bude proto zapotřebí trpělivosti a oddanosti svému poslání, protože jedině tak budeme mít šanci otočit svůj život kýženým směrem. Připravme se, že naše vize nebudou stravitelné pro většinu našeho okolí, které propadlo novému náboženství konzumu.

Pokud budeme trpěliví na druhou či dokonce na třetí, najdou si nás lidé, kteří vnímají potřebu lásky pro tento svět velmi podobně. Vlastně to ani nemusí vědět, protože stačí, když to budou jen vnitřně cítit.

Tento týden bude proto nanejvýš důležité, abychom se nenechali strhnout k nepředloženým reakcím, jakkoliv budeme v právu. Je to zkouška, jak naše duše má své ego, tedy roli v tomto životě, pod kontrolou.

Můžeme se tak stát, že nám systém, v němž se nacházíme, bude přivádět jednoho extrémního egoistu za druhým, abychom viděli, kým ani v náznaku nemáme býti.

V některých situacích proto bude velmi žádoucí zhluboka vědomě dýchat, což znamená, že si budeme uvědomovat svůj dech jako výměnu energie se světem, jehož jsme jednotnou součástí, protože každá část obsahuje zároveň celek.

Náš zápas bude o to intenzivnější, protože nás naše okolí může považovat za blázny. Jenže opak je pravdou. Náš přísný pohled na realitu bude mít jen tuto podobu, ve skutečnosti budeme lidem vysílat podprahové signály, že se mají změnit, pokud se nechtějí rozloučit s tímto světem.

Tato změna formy apelování, která bude probíhat z naší strany mnohem více skrytě než doposud, nás přivede k radostné euforii, že naše úsilí má bytostný smysl.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do nového týdne se probudíme s podivným nejasným pocitem, že všechno neběží tak, jak má, i když na první pohled by se mohlo zdát, že ano. Pod povrchem nás totiž velmi hustě stíhají pochybnosti, zda-li jdeme správnou cestou. Naštěstí se zároveň dočkáme utišující podpory, aby toho nebylo zase na nás příliš, což na druhou stranu na nějaký čas omezí schopnost rozvíjet naši mysl a rozhodnost.

Úterý

V úterý může přijít nějaká rána osudu, do níž vyústí stopka z minulého dne. Přijde první test, jak tvrdohlaví v negativním slova smyslu dokážeme být. Pokud odoláme pokušení, dostane se nám povzbuzení.

Středa

Ve středu se naše schopnost myslet v sounáležitosti s naší realitou opět rozběhne. Jelikož ale poskočíme na vyšší úroveň, nemusíme si s naším okolím rozumět. Proto bude lepší se opevnit se v sobě samotných, abychom našli klid a mír.

Čtvrtek

Ve čtvrtek pozor na konflikt, do něhož bychom se mohli nečekaně dostat. Pokud budeme trpěliví a ovládneme se, čeká nás úspěch, který nám otevře dveře k novým mentálním schopnostem.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek proto může být absolutně skvělý, plný úspěchů a radostí. Bude ovšem důležité se držet na uzdě, abychom se příliš nesplašili.

Sobota

Naše transformovaná mysl bude v sobotu dopoledne poněkud svázaná, protože okolí nemusí naše vize chápat. Na druhou stranu se potkáme s lidmi, kteří budou plavat v oceánu života na stejné vlně.

Neděle

Přestože se v neděli můžeme cítit poněkud nesví a rozhození, uvnitř budeme cítit podporu našeho vyššího já, které nás bude zásobovat převratnými vizemi a myšlenkami. Některé z nich nás ale mohou rozladit, protože nemusíme být na ně ještě připraveni. Některé věci musíme zkrátka nechat patřičně uležet.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. října 2019269b - Horoskop na tento týden od 7. do 13. října 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. října 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. října 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*