Horoskop na tento týden od 21. do 27. října 2019

Stále nás provází pronikavá, silně energická síla, která je s námi již několik týdnů. Nyní přijde zkouška, jak jsme naučili s ní zacházet či naopak scházet. Čeká nás totiž obrovský nápor v podobě extrémní pozornosti okolí. Poleví až na konci týdne, kdy vše utichne, aby si lidé užili prodlouženého víkendu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Horoskop na tento týden od 21. do 27. října 2019.
Horoskop na tento týden od 21. do 27. října 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, abychom se opět obrnili trpělivostí a vybavili prozřetelností, proč se tak děje a kam nás tato vlna směřuje.

V některých případech proto bude dobré držet se v povzdálí. Věci, které budeme pozorovat, nám jako poslední kamínky zapadnou do mozaiky, kterou jsme již před časem z velké části vytvořili. Potvrdí se nám tak naše schopnost vidět více a hlouběji. Tento nový mysteriózní aspekt naší role v tomto životě nás povzbudí tak, že budeme mít tendenci vyrážet na spanilé jízdy pro okolí a pomáhat radou tam, kde bude potřeba.

Jen pozor, abychom si na sebe neuvázali příliš mnoho povinností. Někde pomůže už jen naše přítomnost, aniž bychom cokoliv řekli. Pokud se zapojíme do debaty, byť s lidmi na podobné vlně, počítejme s tím, že může být vzrušená a místy i dramatická.

I když se může zdát, že její výsledek nebude mít pro zúčastněné pražádný význam, nenechme se zmýlit. Některé věci zkrátka potřebují čas. Žijeme v egoistickém světě, kdy někdo nechce ustoupit vůbec a někdo zase ustupuje až příliš. Snažme se proto o rovnováhu protikladných sil. Jinak si zakládáme na ne-moc.

Pokud se nám nebude dařit vyvážení, zkusme přeřadit na bezstarostnost a harmonie nastane automaticky. Někdy to ovšem může chvíli trvat, mohou dokonce nastat i zmatky, protože jdeme po neplánované koleji, ale to časem pomine, pokud si budeme stát za svým.

I když se naše počínání nemusí setkat s pochopením okolí, což nás může emotivně rozhazovat, my uvnitř dobře víme, že jdeme správným směrem. K prosperitě a zabezpečení, které nikdy nemůže přijít samo, přestože se nám to snaží nabulíkovat falešní mesiášové.

Jedině nic je zadarmo, cokoliv za energii.

Pamatujme na to, i kdybychom zažívali nápor sebevětší.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude náročné především pro naše vnitřní emoce, i když navenek můžeme zažívat lásku. Některé věci ale budeme muset přehodnotit. Bohužel naše nová rozhodnutí mohou narazit a vyvolat hněv těch, kteří nic měnit ve svém životě nechtějí.

Úterý

Případné rozepře z pondělí se mohou protáhnout do dalšího dne, což může způsobit pocit bezmoci a rozčarování. Budeme muset počkat, až tato disharmonická energetická konstelace pomine.

Středa

Ve středu bude možná o něco lépe, ale stále bude vše nejasné a zmatené, vnitřně se můžeme cítit poražení. Využijme proto síly, která nás provází a nechme si poradit, jak z nesnází ven.

Čtvrtek

I když čtvrtek bude mít sklony ke stopkám, nenechme se tím ovládnout. Pokud jsme bezmyšlenkovitě oddáni svému poslání, investujme do budoucna a dočkáme se podpory.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude ideálním dnem pro naprostou, až téměř bláznivou bezstarostnost. Přestože můžeme stále cítit pachuť porážek z minulých dní, večer nás čeká veselí. Celý den bude rovněž rámovat mystická atmosféra, kdy budeme schopni vidět více věcí najednou.

Sobota

Toto magické rozpoložení nás bude provázet i v sobotu, kdy se můžeme setkat s lidmi, kteří budou mít podobné pocity. Zároveň se ovšem připravme na to, že ne všichni můžeme stejně věci vnímat podobně, takže se můžeme stát terčem útoků těch, kteří nepochybují o sobě, ale jedině o všech ostatních okolo nich, aby si tak mohli potvrdit neotřesitelnost vlastního ega, které je jejich bohem nejvyšším.

Proto bude lepší některé debaty v zárodku utnout a vše se pak v dobré obrátí.

Neděle

Neděle bude v bleděmodrém podobná jako sobota. S jedním zásadním, naprosto kardinálním rozdílem. My se už nenecháme zviklat mentálními problémy druhých, kteří si dodávají odvahu okopáváním našich kotníků. Skutečná odvaha je totiž vnitřní a vůbec nezávisí na komkoliv jiném, ale čistě jen a jen na nás samotných.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. října 2019269b - Horoskop na tento týden od 21. do 27. října 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. října 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. října 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*