Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021

Začátek týdne bude zcela bez energie, velmi vyčerpávající. Mnoho z nás se může cítit jako tělo bez duše. Je to však jen předzvěstí obrovského vzepětí, které přinese naše totální vítězství a naprosté odhození veškerých obav a starostí.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021.
Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden tedy říká, že úvod bude opravdu velmi disharmonický. Nic nebude mít smysl, všude zmatek a mizerná nálada. Jediné, co nám může pomoci, je naše vnitřní trpělivost, že vše se v dobré obrátí.

Bude ovšem velmi záležet na naší schopnosti udržet své emoce na uzdě. V tomto směru nám hodně pomohou přátelé a kolegové, s nimiž máme mnoho společného. Díky nim se nám podaří zcela zásadně uspět.

Takový energetický náboj, který obdržíme, jsme snad nikdy ještě nepocítili. Takovou sebedůvěru, že jsme silní, nezdolní a sebenaplňující, jsme nikdy nezažili. Bude to prostě jízda vítězů. Užijte si ji naplno.

Tento závratný úspěch nás přiměje k zamyšlení na otázkou, proč jsme ho vlastně dosáhli. Odpověď bude naprosto jasná: plně jsme si ho zasloužili, protože jsme na něm tvrdě a neúnavně pracovali.

Štěstí přeje nejen připraveným, ale zejména těm, kteří dobře vědí, že cesta na vrchol je lemována neúspěchy a nezdary, což není nic jiného, než překážky, které mají jediný cíl: posílit nás k mnohem většímu odhodlání naši cestu dokončit.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí, jak jsem výše již avizoval, bude zmatené a depresivní. Pak se ale kolo štěstí pootočí, přičemž ukazatel se zastaví na plné podpoře v tom, co děláme.

Úterý

V úterý se toho bude na nás valit hodně, což nám na náladě zrovna nepřidá, ale naštěstí budeme mít stále podporu, abychom vše zvládli.

Středa

Středa bude velmi pracovní, ale v dobrém. Když budeme velmi pečliví a pozorní, čeká nás naprostá harmonie v duši, které vede k oprávněnému pocitu vítězství a hrdosti.

Čtvrtek

I když můžeme mít v něčem pocit jisté prázdnoty, stále pojedeme na úspěšné vlně, která nás naplňuje harmonií, láskou a moudrostí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pocit prázdnoty se protáhne ještě do pátečního rána. Pak se ale situace rázem obrátí k lepšímu, byť se to neobejde bez diskusí a pochybností.

Sobota

Vnitřní pocit absolutního vítězství nás bude provázet celou sobotou. Čeká nás pozornost okolí, ale také jistý závan pochybností, který ale rozežene podpora, které se nám dostane.

Neděle

I když pocit vítězství bude v nás stále přetrvávat, v něčem budeme muset ustoupit, což nám ale přidá na nervozitě. Bude opět zapotřebí naši trpělivosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021269b - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 1500 korun MACA BIO 100 g, nad 2000 Kč Respirátory 6 ks, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*