Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021

Začátek týdne bude zcela bez energie, velmi vyčerpávající. Mnoho z nás se může cítit jako tělo bez duše. Je to však jen předzvěstí obrovského vzepětí, které přinese naše totální vítězství a naprosté odhození veškerých obav a starostí.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021.
Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden tedy říká, že úvod bude opravdu velmi disharmonický. Nic nebude mít smysl, všude zmatek a mizerná nálada. Jediné, co nám může pomoci, je naše vnitřní trpělivost, že vše se v dobré obrátí.

Bude ovšem velmi záležet na naší schopnosti udržet své emoce na uzdě. V tomto směru nám hodně pomohou přátelé a kolegové, s nimiž máme mnoho společného. Díky nim se nám podaří zcela zásadně uspět.

Takový energetický náboj, který obdržíme, jsme snad nikdy ještě nepocítili. Takovou sebedůvěru, že jsme silní, nezdolní a sebenaplňující, jsme nikdy nezažili. Bude to prostě jízda vítězů. Užijte si ji naplno.

Tento závratný úspěch nás přiměje k zamyšlení na otázkou, proč jsme ho vlastně dosáhli. Odpověď bude naprosto jasná: plně jsme si ho zasloužili, protože jsme na něm tvrdě a neúnavně pracovali.

Štěstí přeje nejen připraveným, ale zejména těm, kteří dobře vědí, že cesta na vrchol je lemována neúspěchy a nezdary, což není nic jiného, než překážky, které mají jediný cíl: posílit nás k mnohem většímu odhodlání naši cestu dokončit.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí, jak jsem výše již avizoval, bude zmatené a depresivní. Pak se ale kolo štěstí pootočí, přičemž ukazatel se zastaví na plné podpoře v tom, co děláme.

Úterý

V úterý se toho bude na nás valit hodně, což nám na náladě zrovna nepřidá, ale naštěstí budeme mít stále podporu, abychom vše zvládli.

Středa

Středa bude velmi pracovní, ale v dobrém. Když budeme velmi pečliví a pozorní, čeká nás naprostá harmonie v duši, které vede k oprávněnému pocitu vítězství a hrdosti.

Čtvrtek

I když můžeme mít v něčem pocit jisté prázdnoty, stále pojedeme na úspěšné vlně, která nás naplňuje harmonií, láskou a moudrostí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pocit prázdnoty se protáhne ještě do pátečního rána. Pak se ale situace rázem obrátí k lepšímu, byť se to neobejde bez diskusí a pochybností.

Sobota

Vnitřní pocit absolutního vítězství nás bude provázet celou sobotou. Čeká nás pozornost okolí, ale také jistý závan pochybností, který ale rozežene podpora, které se nám dostane.

Neděle

I když pocit vítězství bude v nás stále přetrvávat, v něčem budeme muset ustoupit, což nám ale přidá na nervozitě. Bude opět zapotřebí naši trpělivosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021 269b - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 30. srpna do 5. září 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*