Před Velkým třeskem existoval další vesmír

Nová vědecká teorie tvrdí, že před Velkým třeskem existoval další vesmír. Navíc, jakmile dojde k nevyhnutelnému zhroucení našeho vesmíru, objeví se vesmír nový. Tento nový kosmologický model nabízí další pohled na to, co zde mohlo existovat před počátkem vesmíru.

eshop energie života nabízí


REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

„Velký třesk ve skutečnosti nestojí za vznikem vesmíru, jde pouze o přechodnou fázi.“ Před naším vesmírem existovaly další vesmíry, stejně tak po něm vzniknou další.

Předpokládá se, že přibližně před 13,7 miliardami let vznikl po Velkém třesku náš vesmír. Co ale bylo před Velkým třeskem? Existovalo vůbec něco? Lze vůbec tuto otázku zodpovědět na vědecké úrovni?

Tým vědců možná přišel s fascinujícím novým modelem, podle kterého je náš vesmír součástí cyklu mnoha vesmírů. Každý z nich má vlastní fázi rozpínání a smršťování.

Studie, zveřejněná na serveru arxiv.org obsahujícím články čekající na recenzní řízení, zkoumá stav před Velkým třeskem a umožňuje vznik kosmologie v době před touto událostí.

„Náš časoprostor je pouze přiblížením k nějaké čistě matematické teorii popisující realitu, a z této teorie pochází geometrie časoprostoru. Stejně jako geometrie jakéhokoliv pevného, hmotného předmětu pochází z atomové teorie. Nemá smysl hovořit o geometrii pevného předmětu na atomové úrovni a stejně tak nemá smysl hovořit o geometrii pevného předmětu s takovou energií, při které dochází k jeho roztavení.

Podobně nemá smysl hovořit o geometrii časoprostoru pod určitým rozměrem a nad určitou energetickou úrovní.  Avšak skutečnost, že je geometrie časoprostoru vázána minimální délkou a maximální energií, lze použít při studii kvantových gravitačních účinků na kosmologii, a díky tomu jsme byli schopni studovat kosmologii před Velkým třeskem,“ řekl serveru IBTimes UK Mir Faizal, jeden z vědců, kteří se na studii podíleli.

„Rovnice naznačují, že dojde k zastavení expanze vesmíru, po které bude okamžitě následovat fáze kontrakce. Po extrapolaci rovnic nad maximální míru kontrakce je odhalen scénář cyklického vesmíru,“ uvádí vědci ve své studii.

„Velký třesk není počátkem vesmíru, je to pouze přechodná fáze,“ řekl Faizal.

„Velkému třesku předcházela jedna fáze, v současnosti se vesmír nachází ve druhé fázi, po které budou následovat dvě další fáze. Poté dojde k novému Velkému třesku. Vesmír tedy existuje ve čtyřech různých fázích, podobně jako se voda vyskytuje ve třech skupenstvích,“ dodává. (zdroj: ancient-code.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci


CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

199 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CORDYCEPS FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*