Horoskop na tento týden od 23. do 29. srpna 2021

Tento týden bude poněkud rozpolcený. Navenek budeme absolutně bezstarostní, bez jakýchkoliv pochybností. V závěru týdne to bude jedna velká euforická jízda. Uvnitř nás ale začne růst nervozita, protože se pomalu, ale za to velmi jistě blíží události, které budou zcela zásadní pro naši budoucnost.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 23. do 29. srpna 2021.
Horoskop na tento týden od 23. do 29. srpna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že v důsledku dlouhodobé změny našeho uvažování se můžeme dostat do konfliktu s lidmi, kteří naopak nejsou schopni reagovat pružně vůbec. Ale nevěšme hlavu, i když v první chvíli můžeme přijít o peníze či energii, konečné vítězství nás nemine.

Zkrátka a dobře, nic nejde samo. Takže určité nepříjemnosti, které vedou skrze území, které nemůžeme obejít, jsou nezbytné. Naštěstí nám bude přáno, abychom jakékoliv nesnáze vždy překonali, protože jsme silní uvnitř.

Život je jako na houpačce. Období neplodnosti vždy střídá obrození a pak zase nejistota, co bude dál. Podpora našeho vyspělejšího já, zejména energie ženské polarity, nám bude posilou.

Bude nám vždy svítit jako lucerna na cestu, která nám může připadat zmatená, deštivá, zahalená nejistotou.

Na konci poutě temným územím nás vždy bude čekat odměna, která zcela zásadně změní náš život ke štěstí a na výsluní.

Pokud budeme stále jakoukoliv zkoušku chápat jako investici do budoucna, nikdy nemůžeme vsadit špatně.

To mi věřte.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se plně ponoříme do své práce. Pokud jsme v poslední době strádali, vše se obnoví do rovnováhy. Lépe pochopíme koloběh, ať už globální či náš vlastní.

Úterý

Úterý bude podobné jako pondělí. I když se toho může na nás valit ze všech stran hodně, my zůstaneme bezstarostní, protože víme, že je to pro nás dobře.

Středa

Ve středu se dozvíme zprávu, která může vyvolat náš hněv a zvýšit nedorozumění ve společnosti. Bude záhodno zaujmout přísný a nekompromisní postoj.

Čtvrtek

Čtvrtek bude fyzicky velmi náročný. Budeme muset opatrní, jak jednat v určitých záležitostech. Naše nálada nebude nic moc, nic nebude dávat smysl.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude odměnou za všechny naše nesnáze. Sice budeme mít hodně práce, ale nový směr v našem životě směrem k sebedůvěře a sebejistotě nám půjde velmi k duhu. Budeme mít podporu v mnoha oblastech, kterým se budeme věnovat.

Sobota

V sobotu se dočkáme povzbuzující zprávy. I když nebude úplně tak pozitivní, jak jsme původně čekali, bude posunem vpřed.

Neděle

I když nedělní ráno může být poněkud nejisté, díky naší trpělivosti se během dne situace obrátí do úspěšného završení. Míra našeho sebenaplnění bude na maximu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. srpna 2021269b - Horoskop na tento týden od 23. do 29. srpna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. srpna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. srpna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*