Horoskop na tento týden od 28. září do 4. října 2020

Zasáhne nás vlna radosti, která nás přivede na novou životní dráhu. Budeme cítit podporu v oblastech, ve kterých se nám v poslední době příliš nedařilo. Je to ale skutečně správná cesta?

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 28. září do 4. října 2020.
Horoskop na tento týden od 28. září do 4. října 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že razantně změníme způsob uvažování. I když navenek to bude náročné, protože v podstatě nebudeme vědět, kam přesně jdeme, uvnitř budeme ale zcela bezstarostní.

A to i přesto nebo právě proto budeme muset něco ukončit, abychom se mohli vydat novou cestou. Některé konce ovšem mohou být bolestné, což může mít vliv na imunitu, kterou je neustále nutné posilovat a udržovat se ve stabilitě, jinak nám hrozí nemoc.

Je žádoucí se neustále udržovat ve vědomém stavu, abychom byli schopni zvládnout vše, co jsme si na svá bedra naložili. Jinak se nám může stát, že můžeme být záminkou pro výbuch hněvu těch, kterým se nedaří vůbec nic a neumějí si přiznat, že chyba je v nich a nikoli v nás.

Pokud se tak stane, bude velmi důležité uvědomovat si svou vnitřní sílu, která nám potvrzuje, kým jsme a tudíž nás nikdo a nic nemůže zviklat.

Budeme silní a zároveň ambiciózní, což bude mít za následek obrat v našem životě, který bude plný štěstí a podpory.


Mantra na tento týden: Jsem šťastný/šťastná, protože jsem se tak rozhodl/rozhodla.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude nadějné, plné příjemných výhledů do budoucna. Na jejich naplnění si ovšem budeme muset počkat.

Úterý

V úterý můžeme mít lehkou depresi, ale naštěstí se nám ji podaří rychle zahnat povzbuzením, kterého se nám dostane. Budeme stabilní.

Středa

Ve středu se můžeme cítit energeticky vyčerpaní. Budeme se držet stranou, ale díky intenzivnímu spojení s naším vyspělejším já se nám podaří pocit oddělenosti překonat.

Čtvrtek

Naše trpělivost bude ve čtvrtek bohatě odměněna plnou podporou v tom, co děláme. Naše mysl projde transformací, byť můžeme zažívat nápor povinností, které jsme na sebe uvalili.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být opět depresivní, ale jen zpočátku, protože nás něco povzbudí, což posílí naše ambice. Uvnitř budeme proto klidní a mírní.

Sobota

V sobotu se na nás usměje štěstěna, jelikož jsme byli dostatečně trpěliví a oddaní naší intuici. Uvnitř se proto budeme cítit vítězně.

Neděle

I když nedělní ráno může být pro nás lehce bolestné, protože některé záležitosti zkrátka potřebují svůj čas, uvnitř budeme harmoničtí a silní, což navenek posílí naši rozhodnost a odvahu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 28. září do 4. října 2020269b - Horoskop na tento týden od 28. září do 4. října 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 28. září do 4. října 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 28. září do 4. října 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*