Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody

Duše je prostředníkem mezi egem a duchem. Má něco z obojího. Jinak by vědomý člověk nemohl jednat. To se může stát v případě, když se spojení mezi duší a duchem přeruší. Pak se z vědomého člověka stane nevědomý stroj s uvězněnou duší.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

186 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

399 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ačkoliv se to může na první pohled jevit jako nesvobodné, ve skutečnosti je to ochranou nás před námi samotnými, padlými dušemi, což je v překladu označení pro duši bez napojení na svou původní duchovní rodinu. Jak obnovit spojení?

Pokud o to usilujeme, již jej máme. V tom je ukrytý vtip nekonečného stvořitele. Není nádherný?

Zatímco samotné úsilí nám dodává sílu, lenost je příznačně sedmým smrtelným hříchem. Samotné spojení s Duchem ale nestačí. Musíme usilovat být ním samotným. Aby si mohl vzpomenout a restartovat tuto Hru (+/-), která se poněkud kousla.

Abychom Hru dohráli, musíme integrovat obě polarity, tedy z našeho pohledu Dobro i Zlo. Jakmile je v sobě spojíme, nekonečný stvořitel v nás si vzpomene. Proto je cesta každého z nás k němu nenapodobitelná a neopakovatelná, protože chce skrze nás zažívat nekonečnou rozmanitost.

Nic se nesmí opakovat, jinak nastává entropie vlivem ztráty božského vzoru, protože se pak věci jen klonují-kopírují.

To nám udělali, aby nás pobavily vyšší bytosti, které jsou „dál“ než my. Ony nám vytvářejí Hru. A jim zase ještě vyšší bytosti než jsou ony samy. To je podstatou duchovní hierarchie. Jejím vyjádřením nejsou schody, viděné z naší 3D perspektivy. Zkusme si spíše třeba představit nekonečné matrjošky, s nimiž se učíme Hrát.

Proto uvěřit není totéž jako vědět. Zatímco původce naší víry je mimo nás, vědění je uvnitř. A postupně roste. Ale jen pokud o rozšiřování vědomí usilujeme. Jak je vidět, samotná víra, tedy opětovné napojení na Ducha, je pouze prvním krokem na cestě k nalezení celistvosti, vedoucí ke Zdroji.

Proto všechna náboženství, k nimž je nutné řadit také materialismus, tedy víru v materii-hmotu, musíme jednou pro vždy opustit.

GCAT

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*