Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody

Duše je prostředníkem mezi egem a duchem. Má něco z obojího. Jinak by vědomý člověk nemohl jednat. To se může stát v případě, když se spojení mezi duší a duchem přeruší. Pak se z vědomého člověka stane nevědomý stroj s uvězněnou duší.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ačkoliv se to může na první pohled jevit jako nesvobodné, ve skutečnosti je to ochranou nás před námi samotnými, padlými dušemi, což je v překladu označení pro duši bez napojení na svou původní duchovní rodinu. Jak obnovit spojení?

Pokud o to usilujeme, již jej máme. V tom je ukrytý vtip nekonečného stvořitele. Není nádherný?

Zatímco samotné úsilí nám dodává sílu, lenost je příznačně sedmým smrtelným hříchem. Samotné spojení s Duchem ale nestačí. Musíme usilovat být ním samotným. Aby si mohl vzpomenout a restartovat tuto Hru (+/-), která se poněkud kousla.

Abychom Hru dohráli, musíme integrovat obě polarity, tedy z našeho pohledu Dobro i Zlo. Jakmile je v sobě spojíme, nekonečný stvořitel v nás si vzpomene. Proto je cesta každého z nás k němu nenapodobitelná a neopakovatelná, protože chce skrze nás zažívat nekonečnou rozmanitost.

Nic se nesmí opakovat, jinak nastává entropie vlivem ztráty božského vzoru, protože se pak věci jen klonují-kopírují.

To nám udělali, aby nás pobavily vyšší bytosti, které jsou „dál“ než my. Ony nám vytvářejí Hru. A jim zase ještě vyšší bytosti než jsou ony samy. To je podstatou duchovní hierarchie. Jejím vyjádřením nejsou schody, viděné z naší 3D perspektivy. Zkusme si spíše třeba představit nekonečné matrjošky, s nimiž se učíme Hrát.

Proto uvěřit není totéž jako vědět. Zatímco původce naší víry je mimo nás, vědění je uvnitř. A postupně roste. Ale jen pokud o rozšiřování vědomí usilujeme. Jak je vidět, samotná víra, tedy opětovné napojení na Ducha, je pouze prvním krokem na cestě k nalezení celistvosti, vedoucí ke Zdroji.

Proto všechna náboženství, k nimž je nutné řadit také materialismus, tedy víru v materii-hmotu, musíme jednou pro vždy opustit.

GCAT

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody269b - Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Skutečná duchovní hierchachie nejsou schody monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*