Horoskop na tento týden od 4. do 10. května 2020

Tento týden se může zdát, že se nic nedaří, že nás všechno akorát vyhazuje z rovnováhy. Ale jen naoko, protože skrze naše podvědomí prochází intenzivní proud informací, které nás vedou neomylně k úspěšnému dokončení projektů, na kterých dlouhodobě pracujeme. A které jsou naší bytostnou seberealizací v tomto světě.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Horoskop na tento týden od 4. do 10. května 2020.
Horoskop na tento týden od 4. do 10. května 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, abychom byli maximálně trpěliví a pokorní, protože se můžeme dostat do osidel pochybností, zda-li náš výsledek nemohl být ještě lepší. Je proto žádoucí, abychom se všichni vzájemně podporovali a šli neomylně za svým posláním.

Takže v okamžiku, kdy se objeví jakékoliv pochybnosti, je nutné okamžitě je utnout jistou až naivní bezstarostností, která nás bude udržovat beze stresu a strachu.

Díky tomu pak budeme schopni vnímat rovněž podporující lásku, která k nám proudí. Můžeme si tak dopřát svobodného vykračování:

  • bez ohledu na následky, protože my jsme zodpovědní a tudíž se nemusíme negativních důsledků obávat
  • bez ohledu na počasí, které na nás může negativně tlačit
  • bez ohledu na marné vysvětlování lidem, kteří nejsou schopni pochopit
  • bez ohledu na jakoukoliv disharmonii, kterou se můžeme nakazit

A stejně bychom se neměli v žádném případě vzrušovat kvůli negativistickým lidem, kteří se jen snaží podkopat naši sebedůvěru, protože sami žádnou nemají a tudíž nám ji závidí.

Bude proto lepší se obklopit jen lidmi, kteří jsou nám inspirací a oporou. Kteří nám rozumějí a fandí. Kteří se od nás učí a my se učíme od nich.

Takže rozhodnutí, zda-li se necháme nakazit či nikoliv, je čistě naší volbou. Nemůžeme ji na nikoho přehodit, protože je pouze a jen naše. Je to totiž naše vlastní životní volba. Jsme na ni připraveni?


Mantra na tento týden: Ničeho se nelekej, protože každá zkouška je pouze testem, jak jsme dobří.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Týden začne láskyplně. Pondělí bude pro nás velkým povzbuzením, které nám umožní uvolněně kráčet životem jako králové a královny.

Úterý

V úterý přijde velmi zajímavý obrat. Zároveň ale budeme muset některé původní plány přehodnotit. Ačkoliv se také mohou hromadit jisté nepříjemnosti násobené počasím, není třeba se ničeho obávat. Dokončení úkolů bude velmi úspěšné.

Středa

Ve středu může přijít avizovaný prudký pokles, ale opět nebude se ničeho bát, protože naše sebedůvěra je naprosto neochvějná. I když nám může přibýt poměrně dost práce, je to dobrým znamením do budoucna.

Čtvrtek

Ve čtvrtek si dejme pozor na naše ego, ať se nám nevymkne z kontroly. Ideálním lékem na vlastní ješitnost je smích, který zahojí všechny rány.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás může zachvátit nervozita, která může přecházet až do hněvu. Doporučujeme proto veškeré možné zásadní aktivity ukončit a raději se věnovat tomu, co nás obohacuje a nikoliv stírá.

Sobota

Sobota proto bude skvostnou odměnou, protože najednou se nám před námi otevře nadějná budoucnost, plná skvělých zpráv, podpory a povzbuzení. Není divu, když k ní kráčíme vlastní pílí.

Neděle

Neděle může být hodně divoká, protože na nás může čekat naprosto šílený koktejl, umíchaný z konfliktů i radostí, tedy sporů s lidmi, s nimiž nás nepojí vůbec nic a naopak radostných setkání s bytostmi na stejné vlně.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. května 2020269b - Horoskop na tento týden od 4. do 10. května 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. května 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. května 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*