Horoskop na tento týden od 2. do 8. srpna 2021

Tento týden se dočkáme plné podpory ve všem, na čem pracujeme. Zažijeme nebývalý klid, který umocní vítězství a slova uznání, která nás čekají. Na rozdíl od egoistů to ale v nás neprobudí pýchu, naopak budeme velmi pozorně sledovat, co za čím je.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 2. do 8. srpna 2021.
Horoskop na tento týden od 2. do 8. srpna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden slibuje, že se dočkáme plného obnovení našil sil po období úpadku či stagnace. Budeme díky tomu silně povzbuzení, takže se mnohem lépe soustředíme na své cíle, jejichž naplnění nás v budoucnu stále jistěji čeká.

Úspěchy, které budeme tento týden zažívat, přilákají pozornost okolí. Budeme proto harmoničtí a zároveň myšlenkově konzistentní.

Naše ambiciózní plány se možná začnou naplňovat mnohem rychleji, než jsme čekali. Pochopíme totiž, že jsme se v mnoha ohledech zbytečně drželi zpátky. Zkrátka pokud nikomu neubližujeme, můžeme úplně všechno. Bohatství a hojnost máme všichni na dosah ruky, stačí se jen napojit.

Je třeba skoncovat s poraženeckou náladou, že něco nejde. Je nutno najít odvahu a plně se oddat svému vnitřnímu záměru, abychom mohli zcela svobodně tvořit svou realitu, ať se kolem nás děje, co se děje.

A přitom nápor může být extrémní. Ale my budeme natolik nezlomní, že ho nejen hravě překonáme, ale silně posílení dotáhneme vše do megaúspěšného konce. Tak sebevědomí jsme doposud nebyli.

Obecně takto budeme nyní řešit jakýkoliv problém, který nám v minulosti kazil náladu a činil nás disharmonickými.

S vytrénovanou trpělivostí a prozřetelnou myslí vždy dosáhneme obratu, který nás zregeneruje do stavu, který bude ještě lepší než předtím.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude velmi uvolněné, bezstarostné a plné podpory, takže se můžeme klidně ponořit do své práce.

Úterý

V úterý bude zapotřebí z naší strany přísnost a zároveň trpělivost, jinak nás může pohltit deprese a nervozita.

Středa

Ve středu, hlavně zrána, pozor na hněv. Vyhneme se mu, pokud budeme dostatečně obezřetní a trpěliví. Naše síly se obnoví.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme zažívat již výše uvedený nápor. V něčem budeme muset slevit či změnit plány. Odměnou nám bude energie, kterou obdržíme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme sebevědomí. Budeme to potřebovat, protože v tento den vzroste míra vzájemného nepochopení, což nám může lehce kazit náladu. Nedejme se tím pohltit a raději se dívejme vpřed.

Sobota

V sobotu se dočkáme transformace naší mysli. Tento den bude uvolněný, i když nás čekají i nějaké povinnosti. V závěru dne se budeme držet stranou.

Neděle

Touha být o samotě nám zůstane i do neděle. Bude zapotřebí se plně oddat svému vnitřnímu záměru, ať jsme schopni naplnit své cíle. Energie moudrého a prozíravého rozhodování nám bude silným pomocníkem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. srpna 2021269b - Horoskop na tento týden od 2. do 8. srpna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. srpna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. srpna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*