Migrény mají skrytý důvod. Který?

Migrény se vyznačují specifickou bolestí hlavy. Ve svém psychosomatickém podtextu skrývají dvojakost v chování člověka, který migrénami trpí. Migréna je sama o sobě výzvou pro rozum. Jak dlouho totiž dokáže maskovat to, co se skutečně v člověku odehrává?

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Migrény mají kořeny v narušené psychice.
Migrény mají kořeny v narušené psychice.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Migrény a jejich projevy mohou být dosti košaté. Zpočátku se často jedná pouze o malou bolest, která postupně zesiluje a spojuje se i s dalšími nepříjemnými projevy:

  • nevolnost, zvracení
  • bolesti v krční oblasti
  • poruchy zraku
  • psychické poruchy
  • zimnice, aj.

Časté migrény pak většinou končí stavem, kdy potřebujeme být sami, v klidu, ve tmě, často s pomocí nějakých farmakologických prostředků.

Migrény mohou mít hluboké kořeny

Kořen migrény může být rozvětvený stejně jako spousta myšlenek, které se v rozbolavělé hlavě honí. Hlavní kořen, ale tvoří to, že se člověk chová navenek jinak, než jak se cítí uvnitř.

Malé vnitřní povzdechy nespokojenosti, které se neustále opakují, ale neprojevují, se pak stávají trvalým defektem. Vybočení z reality života je pak tou poslední kapkou. Člověk si vytvoří vlastní scénář, a i to, jak v něm vše má správně fungovat.

Čím více je chování, které není v souladu s podstatou života, silně zakořeněné, tak tím je migréna silnější a často se opakuje.

Bolest je impuls pro změnu

Umělá realita v hlavě člověka musí projít revizí. A impulsem k revizi se často stává až neskutečná a neutichající bolest, kterou migréna přináší.

Změna vnějších okolností v souvislosti se stravou, spánkovým režimem či odpočinkem nebude mít trvalý dosah, pokud nebude zasažen hlavní kořen. Ten člověk zasáhne tehdy, když změní úhel pohledu na to, co prožívá a dělá.

Zastavit se a podívat se na svůj vnější a hlavně vnitřní život je první a velmi důležitý krok. Dát je do souladu a do správných kolejí je krok druhý.

Protože jinak tlakový hrnec v hlavě v podobě migrény nutí člověka stále danou situaci omílat. A to jen proto, aby se zastavil a procitl. Pak mu účinně zaberou i lékařská doporučení, masáže či bylinná terapie.

Život není dokonalý

Život má spoustu barev a není dokonalý. Ale člověk trpící migrénou vidí vše černě nebo bíle. Ví hned a rychle, kdo má pravdu a kdo ne, jak by vše mělo či nemělo být. Stejně rychlý spád pak může mít i jeho migréna.

Takovou náhlou krizi lze pak zahnat krizovou esencí. Akutně se dá migréně velmi rychle ulevit polynéskou bylinou Kava KavaAle pokud si člověk myslí, že je to výhra napořád, tak se brzy spálí. Se svou domýšlivostí se opět rychle dostane do svých vyjetých kolejí.

Díky svému stále stejnému chování si sám sype sůl do rány. Proto, když se migréna začne náhle plížit, tak koncentrovaná voda s himalájskou solí, může být taktéž jednou z prvních pomocí.

Na co tedy zaměřit pozornost, aby se migréna znovu neobjevila

Člověk by se měl učit toleranci, jak vůči druhým, tak hlavně vůči sobě. Pracovat na svých nedostatcích především v souvislosti s předsudky a neopodstatněnými myšlenkami o sobě i o druhých.

Každá změna ale chce svůj čas. Proto by člověk měl pěstovat trpělivost a nehledat nejkratší cestu k řešení. Ta totiž často soudí, co je dobře, a co špatně. Učit se porozumění bez soudů s citem a pomalu je cestou ke spokojené hlavě.

I na úrovni životosprávy by měl člověk být trpělivý a zpomalit v jakýchkoliv extrémech.  Zapomenout na plány a být spontánní je možnost, jak se zbavit migrény.

Odpočívat a dělat si radost tak, jak člověk ucítí a ne tak, jak si naplánuje a dovolí. Nevytvářet bariéry sobě ani životu. Nevytvářet mylné závěry, které vyhodnotil rozum bez srdce.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Migrény mají skrytý důvod. Který?269b - Migrény mají skrytý důvod. Který? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Migrény mají skrytý důvod. Který? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Migrény mají skrytý důvod. Který? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*