Horoskop na týden od 5. do 11. září 2022

Čeká nás velmi konfliktní týden, ale zároveň i mnoho povinností, které jsme na sebe sami uvalili. Naděje, že se všechno zlepší, se může střídat s nejistotou, jak jít dál.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 5. do 11. září 2022.
Horoskop na týden od 5. do 11. září 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jedinou možností, jak z toho ven, je hluboce se zamyslet nad všemi možnostmi, kterými se můžeme ubírat. Nejlépe se nám povede v komunitách, které umějí držet pospolu, i když to neznamená, že diskuse v nich nemohou být ostré, byť stále přátelské. Diskuse tříbí charakter, který má pak větší sílu dosáhnout úspěchu.

Abychom se k němu dopracovali, musíme si projít obdobím prázdnoty, na jejímž konci nás čeká zásadní rozhodnutí, zda jsme schopni stability, k čemuž nám bude přáno, anebo budeme bojovat jen za své zájmy, což nás jedině oslabí, protože roztříštěnost je známkou nejednoty.

Jenže mnohdy je celek rozbitý již velmi dávno a my se ho snažíme udržet pohromadě za každou cenu, i když nás to stojí mnoho úsilí, úkolů a peněz. V tom případě bývá nejlepší možnost uklidit se někam do ústraní, tvrdě na sobě pracovat a čekat na vhodnou příležitost, jak se opět spojit.

Zkrátka mnohdy je nutné přehodnotit své plány, i když jsme do něčeho mnoho investovali. Útěchou nám bude šance na novou pospolitost, která je opět na cestě, aby nás vyzkoušela z jednoty.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí budeme muset být trpěliví. Čeká nás nový směr, který ovšem zároveň žádá od nás přehodnocení plánů a také příval nových povinností.

Úterý

V úterý se nám podaří něco zásadního dokončit. Dozvíme se informaci, která nám opět jako v pondělí přinese jistou změnu. Uvnitř nás ale může bujet silná lítost, že se nám nedaří tak, jak bychom si představovali.

Středa

Středa může začít velmi těžce. Budeme se muset hodně snažit, abychom ji zvládli. Všechno bude prázdné, nijaké, zádumčivé.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi harmonický, stabilní, plný setkání s lidmi na stejné vlně. Závěr dne může být ale osamělý.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být opět neplodný. Něco nás ale posílí a zregeneruje naše síly.

Sobota

V sobotu pozor na konflikt, který zamlží naši další cestu, pokud ji přímo nezastaví. Budeme středem pozornosti.

Neděle

Do neděle se probudíme odpočatí, bude se nám dařit, i když stále nebudeme vědět, jak v jistých záležitostech pokračovat dál. Budeme potřebovat nekompromisnost, údernost a přísnost.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 5. do 11. září 2022269b - Horoskop na týden od 5. do 11. září 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 5. do 11. září 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 5. do 11. září 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*