Lék na kocovinu způsobuje rakovinu

Vše má své pro a proti. Lék na kocovinu, jehož objev na konci roku 2017 ohlásila polská bioložka Katarzyna Koziaková, podle vědců z britské Rady pro lékařský výzkum způsobuje rakovinu. Konkrétně ničí DNA kmenových buněk.

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Koziakovou, která se dlouhodobě věnuje výzkumu buněk lidského organismu, zaujala látka acetaldehyd. Vyrábí ji lidské tělo v reakci na přítomnost alkoholu. Polská vědkyně zjistila, že acetaldehyd pomáhá játrům při spalování etanolu.

A to velmi vydatně. Mnohem účinněji, než aktuálně se prodávající přípravky proti kocovině, postavené na bázi kofeinu, vitaminu C a glukózy.

Její nápoj s dalšími přídavnými látkami, které oslabují účinky alkoholu v lidském těle, zaujal britskou firmu LSBC, která se jej chystá vyrábět.

„Nápoj se vzhledem i chutí podobá oranžádě, prošel testy a nyní čeká na schválení patentovým úřadem,“ dodala Koziaková.

Odvrácená tvář acetaldehydu

Britští vědci z laboratoře molekulární biologie Rady pro lékařský výzkum před acetaldehydem ale důrazně varují.

Podle jejich zjištění acetaldehyd zároveň agresivním způsobem napadá DNA, čímž tak zásadně ničí genetické informace, formující samotné lidské tělo. Až na úroveň kmenových buněk.

„To je zásadní, protože kmenová buňka je ta, z níž mohou vznikat mnohé další typy buněk. A současně je regeneračním prvkem v našich tělech,“ uvedl jeden ze šéfů výzkumu Ketan Patel.

Snížené zásoby kmenových buněk tak mají za následek urychlené stárnutí a předčasnou smrt, často způsobenou rakovinným bujením.

V případě výše zmíněného výzkumu jde především o rakovinu prsu a tlustého střeva, tedy nejčastější zhoubné nádory v České republice.

georg

Bylinky na regeneraci a posílení mozku

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Lék na kocovinu způsobuje rakovinu 269b - Lék na kocovinu způsobuje rakovinu  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Lék na kocovinu způsobuje rakovinu  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Lék na kocovinu způsobuje rakovinu  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*