Lék na kocovinu způsobuje rakovinu

Vše má své pro a proti. Lék na kocovinu, jehož objev na konci roku 2017 ohlásila polská bioložka Katarzyna Koziaková, podle vědců z britské Rady pro lékařský výzkum způsobuje rakovinu. Konkrétně ničí DNA kmenových buněk.

Monoatomické prvky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Koziakovou, která se dlouhodobě věnuje výzkumu buněk lidského organismu, zaujala látka acetaldehyd. Vyrábí ji lidské tělo v reakci na přítomnost alkoholu. Polská vědkyně zjistila, že acetaldehyd pomáhá játrům při spalování etanolu.

A to velmi vydatně. Mnohem účinněji, než aktuálně se prodávající přípravky proti kocovině, postavené na bázi kofeinu, vitaminu C a glukózy.

Její nápoj s dalšími přídavnými látkami, které oslabují účinky alkoholu v lidském těle, zaujal britskou firmu LSBC, která se jej chystá vyrábět.

„Nápoj se vzhledem i chutí podobá oranžádě, prošel testy a nyní čeká na schválení patentovým úřadem,“ dodala Koziaková.

Odvrácená tvář acetaldehydu

Britští vědci z laboratoře molekulární biologie Rady pro lékařský výzkum před acetaldehydem ale důrazně varují.

Podle jejich zjištění acetaldehyd zároveň agresivním způsobem napadá DNA, čímž tak zásadně ničí genetické informace, formující samotné lidské tělo. Až na úroveň kmenových buněk.

KAVA KAVA pepřovník extrakt 70% kavalaktonů 5 gramů

„To je zásadní, protože kmenová buňka je ta, z níž mohou vznikat mnohé další typy buněk. A současně je regeneračním prvkem v našich tělech,“ uvedl jeden ze šéfů výzkumu Ketan Patel.

Snížené zásoby kmenových buněk tak mají za následek urychlené stárnutí a předčasnou smrt, často způsobenou rakovinným bujením.

V případě výše zmíněného výzkumu jde především o rakovinu prsu a tlustého střeva, tedy nejčastější zhoubné nádory v České republice.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


georg

Bylinky na regeneraci a posílení mozku

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Lék na kocovinu způsobuje rakovinu ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Lék na kocovinu způsobuje rakovinu OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Lék na kocovinu způsobuje rakovinu monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*