A ještě devět triků, jak zvládnout kocovinu

Přichází čas, kdy se rodina a přátelé shromáždí, aby oslavili příchod nového roku objetím, polibky a také spoustou alkoholu. Kdo by chtěl ale začít první den nového roku nepříjemnou kocovinou? Proto jsme vytvořili ještě jeden seznam preventivních opatření, abyste do něj mohli nakročit pravou nohou a nemuseli léčit žaludeční nevolnost. Protože jak na Nový rok, tak po celý rok. Magazín Energie života vám chce popřát bohatý příval pozitivní energie, protože jedině tak se dokážeme povznést nade vše, co nám život přináší.

eshop energie života nabízí


GOJI 500g

zrychlí metabolismus

189 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Prevence

Já vím, já vím. Není to nejoblíbenější oblast doporučení, ale pokud se skutečně chcete vyhnout tepajícímu bolehlavu, pak vynechat bublající šampaňské je trefa do černého.

chia 179 cert - A ještě devět triků, jak zvládnout kocovinuPo každém koktejlu pijte vodu

Konzumace alkoholu způsobuje dehydrataci, která vede k vyčerpávající kocovině.

„Když začnete pít, ze všeho nejdříve je potlačen hormon, který řídí rovnováhu vody,“ vysvětlil nám během interview Boris Tabakoff, výzkumník z University of Colorado.

Česnek

Záhání upíry, ale také kocovinu. Podle Kareny Dawn, osobní trenérky a spoluzakladatelky Tone It Up, dává česnek našemu tělu všechny esenciální živiny, které před touto velkou nocí potřebuje, ale také vytvoří v žaludku jakýsi ochranný povlak. „Stačí zařídit, aby si ho váš protějšek dal taky a jste v pohodě!“ vtipkuje Karena.

Mátový čaj

Zatímco Dawn se před velkou oslavou láduje česnekem, její kolegyně Katrina Hodgson sází na lahodný mátový čaj. „Líbí se mi tato decentní preventivní metoda, kterou je mátový čaj. Máte svěží dech a na druhý den je vám dobře,“ prozradila během natáčení pro Bravo TV.com. „Máta je skvělý a lahodný detoxikační prostředek.“

Zázvorové pivo

Jestli vám před cestou dopravním prostředkem dávali zázvor, mělo to svůj důvod. Zázvor účinně zklidňuje podrážděný žaludek. Navíc je velmi aromatický. Pokud však nejste jeho fanda, nenuťte se. Jsou i jiné nápoje, které vám pomohou kocovinu překonat.

Gatorade

Jak už jsme psali, důvodem, proč je vám při kocovině tak zle, je dehydratace. Způsob, jak to rychle napravit, je vypít elektrolyty, které naleznete ve sportovních nápojích jako je Gatorade. Fitness magazín vysvětluje, že tyto zářivé nápoje obsahují sodík, draslík a chloridy, které pomáhají zahladit škody a obnovit úrovně potřebných látek.

Banány

Kvůli nedostatku draslíku způsobenému konzumací alkoholu se opravdu můžete cítit vyřízení. Proto byste měli sníst pár banánů, než vyrazíte do noci plné panáků.

Kajenský pepř

Doslova okoření vaši noc – v dobrém slova smyslu, zavtipkovala Dawn během rozhovoru pro Bravo. Kajenský pepř urychlí váš metabolismus a tím i proces detoxikace, takže se z propité noci rychleji vzpamatujete.

Gauč

Když vše ostatní selže, nejlepším způsobem, jak vyléčit kocovinu, je odpočívat. Znamená to metabolický proces buď prospat, nebo ho strávit odpočinkem na gauči.

zdroj: www.ibtimes.com

překlad: Honzoid


GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč

REISHI BIO 100 g

prodlouží váš život

349 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*