Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018

Celý týden se odehrává ve znamení zásadního rozporu mezi naší volností a pracovní odpovědností. Naše touha dělat věci jinak naráží na nepochopení ze strany starších lidí, než jsme my sami. Příčinou v planetární konstelaci je silné zastoupení KOZOROHA v neharmonickém aspektu na URAN.

eshop energie života nabízí


SCHIZANDRA kapsle

silné plíce

399 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Svět ale není pouze černobílý a harmonické aspekty z MARSU a JUPITERA ve ŠTÍRU nám pomáhají se pěkně přenést přes toto období nepochopení a restrikce. K tomu všemu se přidává NEPTUN a pěkně spolupracuje jak s konjunkcí JUPITER/MARS, tak i se silným zastoupením KOZOROHA a společně tak tvoří trigon dobra, který nám bude pomáhat celý tento týden.

Přechod MERKURU do KOZOROHA způsobí, že veškerá komunikace jak mezi lidmi, tak i na cestách se bude muset řídit dle pravidel. Proto doporučujeme být vysoce korektní v komunikaci a při cestování opravdu dodržovat pravidla silničního provozu.

Co nás čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Během pondělí můžou vzniknout komplikace a nedorozumění v naši citové stránce i našeho vnitřního idealismu a jakékoliv akce, které podnikneme v našich vztazích, mohou narazit, pokud budeme překračovat hranice a přinášet něco nového.

Úterý

Na úterý můžeme očekávat podobné problémy jako v pondělí, avšak vzniknou nové harmonické aspekty, které přinesou pomoc v komunikaci i korektního jednání a pomohou předejít možným komplikacím nebo je budou stabilizovat. Přechod LUNY do znamení ŠTÍRA rozkryje téma psychologie a všeho, co se na to navazuje.

Středa

Trigon dobra a konjunkce LUNY s JUPITEREM a MARSEM, které vzniknout ve středu, do nás vlijí odhodlání a zvýšenou bojeschopnost. Sami v sobě budeme moci nalézt skutečné příčiny našich problému a šanci se s nimi vypořádat. Středa bude našim světlem ve stínu, jen do toho.

Čtvrtek

Během čtvrtku budou působit podobné energie jako předchozí den, akorát MERKUR přejde do znamení KOZOROHA a vytvoří těsnou konjunkci se SATURNEM. Kvůli tomu komunikace nabere opravdu veliké vážnosti. Proto buďme opatrní na to, co říkáme.

Pátek

V pátek všichni STŘECI zažijí kontakt se svou citovou stránkou. Mohou zde mezi lidmi posílit témata filozofická. Neharmonický aspekt na NEPTUN stíží možnost meditace a duchovní práce.

Sobota

Sobotní den tedy nabyde trošku větší ohnivosti, která nám může pomoct dosažení něčeho originálního a nečekaného. Budeme moci pozorovat zajímavé emoce v nás samých.

Neděle

Pro tento den celé znamení KOZOROHA a lidé v něm narození vnesou do své práce více citu. Budeme moci pozorovat, že během celého dne se témata práce, odpovědnosti či dosahování cílů více vynořují a zasahují naši citovou stránku.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.


ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

399 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*