Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018

Celý týden se odehrává ve znamení zásadního rozporu mezi naší volností a pracovní odpovědností. Naše touha dělat věci jinak naráží na nepochopení ze strany starších lidí, než jsme my sami. Příčinou v planetární konstelaci je silné zastoupení KOZOROHA v neharmonickém aspektu na URAN.

REKLAMA

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Svět ale není pouze černobílý a harmonické aspekty z MARSU a JUPITERA ve ŠTÍRU nám pomáhají se pěkně přenést přes toto období nepochopení a restrikce. K tomu všemu se přidává NEPTUN a pěkně spolupracuje jak s konjunkcí JUPITER/MARS, tak i se silným zastoupením KOZOROHA a společně tak tvoří trigon dobra, který nám bude pomáhat celý tento týden.

Přechod MERKURU do KOZOROHA způsobí, že veškerá komunikace jak mezi lidmi, tak i na cestách se bude muset řídit dle pravidel. Proto doporučujeme být vysoce korektní v komunikaci a při cestování opravdu dodržovat pravidla silničního provozu.

Co nás čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Během pondělí můžou vzniknout komplikace a nedorozumění v naši citové stránce i našeho vnitřního idealismu a jakékoliv akce, které podnikneme v našich vztazích, mohou narazit, pokud budeme překračovat hranice a přinášet něco nového.

Úterý

Na úterý můžeme očekávat podobné problémy jako v pondělí, avšak vzniknou nové harmonické aspekty, které přinesou pomoc v komunikaci i korektního jednání a pomohou předejít možným komplikacím nebo je budou stabilizovat. Přechod LUNY do znamení ŠTÍRA rozkryje téma psychologie a všeho, co se na to navazuje.

Středa

Trigon dobra a konjunkce LUNY s JUPITEREM a MARSEM, které vzniknout ve středu, do nás vlijí odhodlání a zvýšenou bojeschopnost. Sami v sobě budeme moci nalézt skutečné příčiny našich problému a šanci se s nimi vypořádat. Středa bude našim světlem ve stínu, jen do toho.

Čtvrtek

Během čtvrtku budou působit podobné energie jako předchozí den, akorát MERKUR přejde do znamení KOZOROHA a vytvoří těsnou konjunkci se SATURNEM. Kvůli tomu komunikace nabere opravdu veliké vážnosti. Proto buďme opatrní na to, co říkáme.

Pátek

V pátek všichni STŘECI zažijí kontakt se svou citovou stránkou. Mohou zde mezi lidmi posílit témata filozofická. Neharmonický aspekt na NEPTUN stíží možnost meditace a duchovní práce.

Sobota

Sobotní den tedy nabyde trošku větší ohnivosti, která nám může pomoct dosažení něčeho originálního a nečekaného. Budeme moci pozorovat zajímavé emoce v nás samých.

Neděle

Pro tento den celé znamení KOZOROHA a lidé v něm narození vnesou do své práce více citu. Budeme moci pozorovat, že během celého dne se témata práce, odpovědnosti či dosahování cílů více vynořují a zasahují naši citovou stránku.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018 269b - Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 8. 1. do 14. 1. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*