5G síť podle vědce způsobuje rakovinu

241 vědců a lékařů z USA a celého světa od roku 2017 požaduje vyhlášení moratoria na instalaci bezdrátové 5G technologie kvůli jejím biologickým a environmentálním rizikům.

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


5G síť podle vědce způsobuje rakovinu.
5G síť podle vědce způsobuje rakovinu. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Webová stránka Activist Post již informovala o vyhraném soudním sporu týkajícím se 5G sítě v anglickém Gatesheadu poté, co byla 5G síť nainstalována na pouliční lampy a lidé začali být nemocní.

Vědec versus město

Součástí hnutí za odstranění 5G sítě byl vědec, Mark Steele, z čehož nebyli členové gatesheadské městské rady vůbec nadšení.

Ze Zero5G.com vybíráme:

Mark Steele, účastník kampaně proti 5G síti, objasnil nebezpečí tajného zavedení 5G sítě městskou radou Gateshead, jehož obyvatelé si stěžují na zvýšenou nemocnost a vyšší počet případů rakoviny.

Existuje dostatek důkazů pro vyslovení závěru, že nová „smart“ 5G zařízení na vrchní části stožárů nového veřejného LED osvětlení emitují záření, spadající do 1. třídy frekvencí rádiového záření a mělo by se k nim přistupovat jako k hrozbě pro veřejnost.

Městská rada Gateshead však ignorovala jasné důkazy.

Radní falešně obvinili vědce ze šíření fám o škodlivosti 5G sítě

Na postech sociálních sítí vytvořila falešná obvinění a dala vytisknout letáky, v nichž se uvádí, že Mark Steele šíří pseudovědy a že zařízení ani technologie 5G sítě nejsou nebezpečné.

[…]

Na umlčení Marka Steelea, kterého včera propustili, byla zneužita policejní moc a městská rada Gateshead musela zaplatit 11 tisíc liber z peněz daňových poplatníků na pokrytí soudních poplatků jen kvůli své nevzdělanosti.

Na soudu žádný člen Rady neuměl vysvětlit, co je to 5G síť; a jejich hlavní vládní expert se odmítl zúčastnit soudního jednání.

Na závěr soudce odmítl Marka umlčet, prohlašuje: „Veřejnost má právo to vědět.“

[…]

Soudce prohlásil Marka Steelea za důvěryhodného odborníka a technika v oblasti elektromagnetických frekvencí a technologií GSM.

To usvědčuje městskou radu Gateshead z korupce, lhaní veřejnosti, onemocnění lidí a snahy o diskreditaci Marka Steelea a všech takových, jako je stránka Smombie Gate bojující proti zavedení 5G sítě do praxe.

Navzdory tomu se nyní zdá, že Markovi hrozí vězení za to, že dále varuje veřejnost před škodlivými účinky 5G technologie, a také za to, že od členů městské rady Gateshead očekává odpovědi na své otázky.

Tolik na marko demokracie…

Navzdory veškerému odporu, rizikům a důsledkům, které se pojí s technologií 5G sítě, je nadále vnucována komunitám po celém světě.

Pokud vás to znepokojuje, na následujících webových stránkách si vyhledejte bližší informace o tom, co můžete udělat pro její zastavení:

Závěr – 5G síť škodí zdraví

Každý den přibývají nové a nové důkazy o nesmírné škodlivosti 5G technologie a ohrožení lidského zdraví. Operátor O2 u nás teprve nedávno začal v reálném prostředí testovat mobilní 5G síť, kterou podle odhadů budou moci již za dva roky využívat čeští obyvatelé.

I na Slovensku se již začalo testování 5G sítě. Mobilní operátor 4ka zahájil testování 5G technologie v Bánské Bystrici.

Je třeba být opatrní a v případě, že budou chtít zavést 5G síť i ve vašem městě, začněte protestovat a posílat své stížnosti na radnice, obecní úřady, regionální úřady veřejného zdravotnictví, odbory životního prostředí apod.

Nedovolte, aby tato nebezpečná technologie byla nainstalována i v blízkosti vašeho domova či pracoviště. (zdroj: anonymous.bravehost.com, zpracovala: Vylectese.cz)

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*