Dezinformace v článcích: Jak je poznat?

Na každou otázku existuje nepřeberné množství odpovědí. Jak tedy poznat, které odpovědi jsou pravdivé, a které zase jenom dezinformace?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Dezinformace v článcích: Jak je poznat?
Dezinformace v článcích: Jak je poznat?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Konečnou odpověď může člověk najít jen díky vlastnímu úsudku. Jinými slovy: pokud nám to zní jako pravda, pak tomu tak nejspíš i je.  Jak řekl Gándhí: „Je-li menšinou jen jediný člověk, pravda stejně zůstane pravdou.“ Vyšší já a vlastní úsudek nás vždy vedou správným směrem, i když se někdy může zdát, že po špatné cestě.  Pokud si vybereme tu delší ze dvou cest, můžeme se přiučit tomu nejcennějšímu v životě a obvykle při tom obdržet požehnání. Takže i samotná dezinformace nám může dobře posloužit jako forma výuky.

Někteří si například myslí, že David Icke je samá nepravda. Některé z jeho výroků o plazích jsou pravděpodobně poněkud přitažené za vlasy, ale hned bych je nezavrhoval jako dezinformace jen kvůli tomu, že jsou častým výskytem v historii moderní literatury a umění.  Podle skromného názoru autora je zbytek jeho materiálů úžasný a rovněž důvodem, proč je možné tak často jeho články na tomto webu nalézt.  Některým nemusí přijít pravdivé a lidé mají právo informace přijmout či odmítnout, ale označovat je jako dezinformace je absurdní už jen z toho důvodu, kolik podkladových materiálů při svém psaní používá.

Na duchovní a metafyzická témata existuje množství protichůdných a rozporných názorů.  Například otáčení merkaby bylo předmětem debaty mezi Drunvalem Melchizedekem a Ashayanou Deane. Melchizedek tvrdí, že pokud si člověk otáčení představí tak, jak navrhuje Deane, tak imploduje.

Ona zase říká, že Melchizedekův způsob z nás udělá „měsíční prach“.  A co na to můj úsudek?  Jde o dezinformace? Zkusil jsem obojí a ani jedno nebylo pravda, protože se nic špatného nestalo.  To neznamená, že jsou tito lidé specialisté na dezinformace.  Ať už tak či onak, knihy a materiály Drunvala Melchizedeka jsou velmi přínosné už jen proto, že informace podává fascinující formou. Je pak na úsudku každého čtenáře, zda bude tyto informace považovat za pravdivé či nikoliv.

Dezinformace mohou být nadějí

Některé informace jsou publikovány proto, že ve světě plného strachu člověku dávají naději.  Ačkoliv se mohou častokrát jevit pravdivě, převážně slouží k rozšíření obzorů a získání povědomí o alternativách, které mohou či nemusí existovat.  Když už nic jiného, tak alespoň dávají lidem příležitost zamyslet se trochu netradičním způsobem. To jim umožňuje uniknout do fantaskního světa (který se nakonec klidně může stát realitou).

Podle mého úsudku někteří tzv. komunikátoři (angl. channeler) jen mluví nesmysly, neustále předpovídají falešné události a dávají lidem falešné naděje. Ačkoliv mám opravdu rád dobré zprávy, které tito lidé obecně přináší, existuje mnoho takových, kteří jen sledují aktuální dění.

Hned se chápou každé příležitosti uchlácholit své čtenáře, kteří věří každému psanému či mluvenému slovu.  Možná je tohle podle jejich úsudku ta pravda?  Bashar je podle mě ten nejlepší komunikátor, a bez ohledu na jeho pravost, je velmi zábavný, vždy má pro člověka pozitivní zprávu a vyhýbá se jakémukoliv předvídání.

Psychická a duchovní média jsou na druhou stranu naprosto úžasná, obzvláště pokud se vám podaří najít někoho nadaného.

Někdy člověk musí vykročit naslepo a doufat, že mu článek bude připadat pravdivý, občas se to však nepodaří. A vyjeví se nakonec jako dezinformace.  Jak to u věšteb bývá, neustále se objevují další a další.  Na každé se vyplní, ale někteří lidé, například Edgar Cayce, jsou velmi blízko pravdě.

Jako dezinformace nám může připadat i pravda

Jiní autoři, jako Dolores Cannon, jsou velmi zajímaví, ale vztah k nim se liší člověk od člověka.   Pravděpodobně neexistuje žádný web, na kterém by člověk souhlasil se vším, a tento web není jiný.  Někdy publikujeme článek, který úplně nemusíme, ale může třeba vyhovovat ostatním.  Pokud je celkové poselství kladné bez toho, aby člověku dávalo falešné naděje, je docela pravděpodobné, že by se u nás mohl objevit.

Sečteno a podtrženo je třeba používat vlastní hlavu. Naším hlavním cílem je přimět čtenáře, aby se nad věcmi zamysleli trochu jinak, a spojili dohromady co nejvíce podobně smýšlejících lidí.  Je docela dobře možné, že jste jakožto čtenář či čtenářka tohoto článku již součástí rodiny náš či jiných podobných portálů.

U nás nejste nikdy v myšlenkách ani pocitech sami.  Vstupujeme do věku Vodnáře a schyluje se k velkým, ale pozitivním věcem. Těšíme se na vás u dalšího článku a mezitím nezapomeňte používat rozum. Mnohem snadněji tak rozeznáte dezinformace od pravdy. (zdroj: in5d.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Dezinformace v článcích: Jak je poznat?269b - Dezinformace v článcích: Jak je poznat? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Dezinformace v článcích: Jak je poznat? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Dezinformace v článcích: Jak je poznat? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*