Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho

„Proč se někomu zdá, že čas utíká rychleji? A jinému se zase táhne?“ ptá se v jednom z dílů seriálu Star Trek androidní nadporučík Dat. Aby na to přišel, do nekonečna ohřívá vodu v konvici a stopuje čas. Pokaždé vyjde stejný. Pochopitelně. Je to stále on, aniž by cokoliv v sobě změnil. Třeba vypnul vnitřní chronometr.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Povahu času neustále zkoumají myslitelé na celém světe od nepaměti. Je skutečně konstantní? Anebo pro každého plyne jinak, a proto každý stárneme odlišným tempem?

Je naše historie, ať už kolektivní či osobní opravdu skutečná? Co když se nám to jenom zdálo? Že máme fyzické důkazy o dějích, které proběhly? A jste si tím jisti, že skutečně proběhly? Co když neustále žijeme v přítomnosti a vše je tedy iluzí, kterou nám Někdo překládá, abychom se nenudili? V tom případě je to velmi dokonalá iluze. Jak z ní ven? A chceme ji vůbec opustit?

1. stupeň vnímání času – klasický pohled

V této úrovni vědomí pro nás čas běží neustále konstantně z nekonečné minulosti přes přítomnost (červený bod) do nekonečné budoucnosti. Do dějů proběhlých či budoucích nemůžeme nijak zasahovat, stejně tak ani nezasahujeme do událostí přítomných a už vůbec ne do budoucích, které ani nejsme schopni převídat. Nejsme tvůrci své reality, jsme ve vleku vnějších okolností, které utvářejí naši skutečnost.

150812 01 - Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho

Cokoliv se stane ve vnějším světě a zahýbe našimi emocemi, které jsou prostředníkem mezi vnějšími ději a naší osobní realitou, má na nás fatální vliv. Ano, náš osud je dán, ale nikoliv námi.

Náš život se vyvíjí v cyklech, které si ale neuvědomujeme.

Rozhodujeme se nevědomě anebo se nerozhodujeme vůbec (1. úroveň rozhodování).

Jsme otroky času.

2. stupeň vnímání času – vyšší pohled

V druhé úrovni vědomí, co se týče vnímání času, můžeme zasahovat do minulosti, která tvoří naši přítomnost (červený bod) a skrze ní rovněž budoucnost. Jelikož stále stojíme na časové ose, i nadále vnímáme časovou posloupnost od nekonečné minulosti do nekonečné budoucnosti. Zároveň jsme ale schopni prostřednictvím změny přístupu k událostem minulým měnit naši přítomnost a tím i budoucnost.

150812 02 - Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho

Tato úroveň vědomí předpokládá silně vyvinutou emoční inteligenci, kdy emoce zcela kontrolujeme (nemají nad námi moc, ale my nad nimi). Tudíž jsme schopni jít mentální cestou do minulosti a postoj k událostem, během nichž jsme neměli emoce pod kontrolou, nově zvládnutým přístupem změnit.

Stejným způsobem můžeme jít do událostí budoucích, protože jsme již schopni je předvídat a tím i zaujímat k nim postoj s plnou kontrolou emocí. Velmi užitečným pomocným nástrojem pro plné ovládnutí 2. stupně vnímání času je tarot, protože nám předpovídá možný vývoj událostí a my se tak snáze můžeme na ně připravit, aby nás nepřekvapily a nevyvedly z rovnováhy.

Máme soucit s lidmi z první úrovně.

Uvědomili jsme si, že náš život se vyvíjí v cyklech, které svým uvědomělým přístupem rozvazujeme.

Rozhodujeme se podvědomě. (2. úroveň rozhodování)

Jsme partnery času.

3. stupeň vnímání času – nejvyšší pohled

Ve třetí, nejvyšší úrovni vnímání času, již vidíme minulost, přítomnost a budoucnost jen jako jednolitý celek, ničím ohraničený. Jako pozorovatel nestojíme v případě dvou předchozích úrovní na časové ose, nýbrž nad ní (červený bod).

150812 03 - Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho

Tato úroveň vnímání času předpokládá silně vyvinutou sociální inteligenci, ve spojitosti s vyspělým duchovním nadhledem a vhledem.

Všechny události pro nás nemají časový význam, probíhají současně, protože je tak vnímáme z hlediska své pozice nad časovou osou.

Plně chápeme, že naše tělo nestárne, ale jen se vlivem vnějších faktorů, na které nemůžeme v důsledku neměnných hmotných zákonů mít vliv, pouze opotřebovává. Jsme schopni míru tohoto opotřebení zpomalit natolik, že se vnějším pozorovatelům může zdát, že nestárneme.

Máme soucit s lidmi z první úrovně a zároveň pomáháme lidem z úrovně druhé.

Rozhodujeme se vědomě (3. úroveň rozhodování).

Jsme v Jednotě s časem, protože jsme jeho pánem.

Čas neexistuje.

Ztratil pro nás význam.

Parádní den plný bezčasové živé energie přeje Georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho269b - Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*