Teorie o sté opici vypovídá o planetární síti

Pravděpodobně jste už četli knihu od Kena Keyese, Jr. - Teorie o sté opici nebo možná dřívější práci Lyalla Watsona – Příliv života: Biologie nevědomí, která popisuje třicet let trvající výzkumný projekt na japonské opici Macaca fuscata.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na ostrově Košima v Japonsku žije kolonie opic. Vědci vzali batáty (sladké brambory) a hodili je opicím do písku. Opice milují batáty, ale ne písek a prach. Jedna osmnáctiměsíční samice, kterou pojmenovali Imo, našla řešení tohoto problému a batáty začala omývat. Naučila tento trik svou matku. Její partner se novému způsobu sám rovněž naučil a od něj si to osvojila také jeho matka.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Brzy uměly všechny mladé opice omývat batáty. Z dospělých se tomuto chování naučili pouze ti, kteří imitovali chování svých dětí. Vědci zaznamenali tyto události v rozmezí roce let 1952 až 1958. A pak znenadání v roce 1958 pár opic z ostrova Košima, které se naučili tomuto způsobu a dosáhly kritického množství, které Dr. Watson svévolně určil na 100, nastal obrat: téměř každá opice na tomto ostrově omývala batáty bez předchozího učení.

Pokud by se tak stalo pouze na tomto ostrově, vědci by přičítali tomuto jevu nějaký druh komunikace a pátrali by po něm. Ale také opice na okolních ostrovech dokázaly omývat batáty. Dokonce i na hlavním ostrově Japonska v Takasakiamě opice umývaly batáty.

Neexistoval žádný známý způsob komunikace mezi opicemi, který by to mohl vysvětlit. Bylo to poprvé, kdy vědci něco takového pozorovali. Učinili postulát, že musí existovat jistý druh morfogenetické struktury nebo pole, jež se rozprostírá nad těmito ostrovy a skrze které byly tyto opice schopny se dorozumívat.

Stý člověk

Mnoho lidí se hodně zabývalo fenoménem sté opice. O pár let později vědecký tým z Austrálie a Británie si lámal hlavu nad tím, zda i u lidských bytostí také existuje podobná síť jako u opic. Udělali pokus. Vytvořili fotografii, na níž byli stovky lidských tváří, malé i velké.

Celá fotografie byla vytvořena z těchto tváří, ale když se na ni někdo podíval poprvé, rozeznal jich pouze šest nebo sedm. Člověk se musel na fotografii dlouho dívat, aby našel i ostatní tváře. Samozřejmě se našel první člověk, který objevil ty ostatní.

Tento tým lidí vzal své obrázky do Austrálie a provedli studii. Vybrali určitý počet lidí ze širokého spektra populace, každému z nich ukázali obrázek a dali každému určitý čas na jeho pozorování. Drželi před ním fotografii a řekli: „Kolik tváří vidíš na této fotografii?“

Během času, který měli k dispozici, dostali obvyklé odpovědi jako šest, sedm, osm, devět nebo možná deset tváří. Několik lidí jich vidělo víc. Experimentem prošlo několik stovek lidí, kteří tvořili základní vzorek, a tým přesně zaznamenal svá pozorování.

Pak se pár výzkumníků odebralo do Anglie – na druhou stranu planety – a ukázali obrázek v televizní stanici, která se podobala BBC, ale vysílala kabelovým rozvodem pouze v Británii. Na obrazovce ukázali, kde se nacházejí všechny tváře, každou zvlášť.

O pár minut později zopakovali jiní vědci původní pokus v Austrálii s novými osobami. Zúčastněné osoby neočekávaně rozpoznaly většinu tváří na fotografii.

Všichni jsme Jedno

Od tohoto okamžiku s jistotou věděli, že existuje něco, co se týká lidí a co nebylo doposud objeveno. Australští Aboriginci vědí už dávno o této „neznámé“ části nás. Vědí, že existuje energetické pole, které propojuje lidi.

Dokonce i v naší společnosti jsme pozorovali úkaz, kdy někdo na jedné straně zeměkoule objevil něco složitého a jiný člověk objevil totéž na druhé straně Země se stejnými principy a nápady. Každý objevitel by řekl: „Tys mi ukradl. To bylo moje. Udělal jsem to první.“

To se již mnohokrát stalo, bereme-li v úvahu i minulost. Poté, co se uskutečnil australský experiment, vědci si začali uvědomovat, že rozhodně existuje něco, co nás všechny spojuje.

úryvek z knihy od Drunvalo Melchizedeka – Prastaré tajemství květu života, svazek 1

Dovětek

Všechny nápady si jen půjčujeme z jediného zdroje, žádný nápad není ničí. Existují dva přístupy k objevování, podle nichž poznáte charakter člověka. První skupinu bychom mohli nazvat „dostal jsem nápad“. Druhou pak „vymyslel jsem“. Všechno je v pořádku, dokud to zůstane jen u osobních dojmů. Ovšem problém nastává, když se druhá skupina začne „svých“ práv domáhat veřejně a pokud možno zákonem, který staví nade vše, moudrost přírody nevyjímaje.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Teorie o sté opici vypovídá o planetární síti 269b - Teorie o sté opici vypovídá o planetární síti  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Teorie o sté opici vypovídá o planetární síti  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Teorie o sté opici vypovídá o planetární síti  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


1 Comment

  1. Ja mam fenomen ste opice moc rad. Zkousel jsem s nim nejake pokusy ve svem okoli a je to zajimave. Podle me to skutecne na nejakych urovnich funguje a tady je vedecky pokus ktery prokazal platnost v jednom pripade, ale vsude jinde se doctete ze vedci to nejakym zpusobem vyvratili a ja nemuzu prijit na odkaz kde se pise metodika pouzita k popreni principu nevite to nahadou? 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*