Strava není vše, je třeba se přiměřeně hýbat

Strava není vše, je třeba se přiměřeně hýbat

eshop energie života nabízí


REISHI prášek 100 g

prodlouží váš věk

249 Kč

RHODIOLA extrakt 5%

balzám na štítnou žlázu

249 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

zpevní svaly

399 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Strava není vše, je třeba se přiměřeně hýbatTo je důležité, aby především hloubkové svaly neochabovaly. Ty totiž drží kostru. Pokud neplní tuto funkci, bolí nás pak záda a klouby. Lékař ovšem tyto bolesti neodstraní, pouze tlumí utišujícími léky, v hroším případě operací.

Kromě cvičení je důležitý rovněž dostatečný odpočinek, pozitivní myšlení a přístup k životu. I to patří pod hlavičku zdravého životního stylu, který nezná slovo stres.

Ten je vlastně jakýsi psychický toxin, který působí tak, že způsobuje poruchy funkce orgánů a tkání, protože se psychikou aktivují. Psychika nejen ohrožuje chod nervového systému, ale může ovlivňovat poruchy jednotlivých tkání, například v případě štítné žlázy, žlučníku, žaludku.

„Cílem zdravého životního stylu by mělo být snižování zatížení lidského organismu. Zanedbávání zdravého životního stylu zkracuje život a zhoršuje zdravotní stav člověka,“ říká o životním stylu současnosti známý lékař Josef Jonáš.

Hlavní je vůle a disciplína

Jenže zdravý životní styl stále mnoha lidem nic neříká. Na světě trpí nadváhou více než jedna miliarda lidí a z toho je přes tři sta milionů lidí klinicky obézních. Tento rozsah zdravotního poškození už má charakter epidemie.

Varující je růst počtu obézních dětí. Zajištění důstojného a zdravého stáří se tak bude týkat stále většího počtu lidí.

V současné době není ani tak problém, že by lidé nevěděli, jak špatně se stravují. Potíž je v množství lákadel kolem nás. "V televizních reklamách a ani na obalech cukrovinek a jiných pochutin neuvidíte varování, tak jako na krabičkách cigaret, že jejich nadměrným požíváním vám hrozí obezita a ohrožujete tím své zdraví nebo nebezpečí infarktu," poznamenává legendární dietolog Rajko Doleček.

Jak sám ale říká, v boji proti obezitě si připadá jako hlas volajícího v poušti. „Lidé můj hlas slyší, říkají ano, máš pravdu, ale moc to nedodržují,“ podotýká Doleček.


goji premium 1kg - Strava není vše, je třeba se přiměřeně hýbat

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

quinoa 1kg - Strava není vše, je třeba se přiměřeně hýbat

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

vojteska 100g - Strava není vše, je třeba se přiměřeně hýbat

VOJTĚŠKA 100g

vyladí trávení

239 Kč

brahmi forte 100cps - Strava není vše, je třeba se přiměřeně hýbat

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč


Jak je to s vámi?

Ano, máte pravdu, je to především o vůli a trpělivosti. Ovšem díky léčebnému teraupetickému přístroji miniMEDIC jde to mnohem snáz. Při jeho používání na jídlo myslíte mnohem méně, ne-li vůbec. Přitom energie máte více než dost.


MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

zpevní svaly

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*