Horoskop na tento týden od 5. do 11. srpna 2019

Čeká nás týden, kdy se všechno od základů změní. Především my samotní budeme jiní, sví, s transformovanou myslí. Pochopíme svou skutečnou hodnotu, což nás přivede k euforické radosti z nalezení vlastní cesty k vnitřnímu soucitu. Tento jedinečný silný vjem bude z nás zářit do okolí jako maják dobra.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


Horoskop na tento týden od 5. do 11. srpna 2019.
Horoskop na tento týden od 5. do 11. srpna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň říká, že naše světlo bude mnohé nezralé pobízet k mentálním útokům. Vy ale už nebudete odpovídat protiútokem, jakkoliv jemným. Budete skálopevně stát a zářit ještě víc, takže s Vámi nikdo nepohne. Stanete se majákem, mementem ve zlém světě, kde živé bytosti musí zemřít, aby je jiné bytosti mohly sežrat, přestože hlady netrpí.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Tento týden tak bude extrémní. Na jednu stranu budete souznívat s lidmi na stejné vlně, na druhou budete přitahovat konflikty ze strany závislých. Doporučujeme velkou míru trpělivosti, ať na vás nic z jedovatých slin neulpí. Blahosklonně trvejte na svém soucitu, který nikdo nemůže zlomit, protože to jednoduše nelze.

Toto uvědomění vás přivede k oné euforické radosti. K transformaci mysli, která již nebude stejná, jako předtím. Bude v ní jistý náznak umíněnosti, ale za dobrou věc. Zla je v tuto chvíli na světě více než dobra, proto je nutné zachovávat rovnováhu. Jinak náš svět bude spět rychle ke svému zániku.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Start týdne bude bezstarostný. Možná vás bude čekat více pozornosti, než jste zvyklí. Zároveň to ale do vás vnese klid a mír, protože kráčíte dobře, stabilně.

Úterý

V úterý přijde první zásadní zkouška nové éry. Může se stát, že vyvstanou diskuse, které budou testovat náš vnitřní soucit. Budou zkoušet jeho hloubku. Nebojme se ukázat své zranění, aby lidé viděli, čeho všeho jsou schopni.

Středa

Ve středu ještě více přituhne. Většina lidí se odmítá změnit, přestože si zároveň řeže pod sebou větev.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se vše zlepší, přestože ráno ještě může doznívat pachuť minulých dní. Během dne se bude karta obracet, dostane se vám podpory v tom, co děláte, což vás nabudí čerstvou energií.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Energii budete potřebovat, protože v pátek si opět někteří závislí nedají pokoj. Berte je jako ne-mocné a jako s ne-mocnými s nimi prosím jednejte.

Sobota

V sobotu něco skončí. Respektive budete se muset rozhodnout, že něco ukončíte, protože to již nemá smysl, jelikož vám bude propůjčena vize, která nabídne východisko z neutěšené situace. Její podstata je jasná – stát si trpělivě za svým soucitem.

Neděle

Neděle bude o setkávání se s lidmi, kteří cítí podobně jako vy. Na jednu stranu vás to potěší, na druhou možná zamrzí, že všichni nejsou takoví. Ale to je naprosto v pořádku – všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na stejné úrovni, a proto každému, co jemu jest, jeho úrovni odpovídající test. Třeba od nás samotných. Dospělí vymýšlejí hru dětem, protože mají nadhled. Dokáží se od závislosti na hře oprostit, protože hrají hru jinou. Vyšší. Spočívající ve vytváření Hry samotné – tvoří vlastní realitu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. srpna 2019 269b - Horoskop na tento týden od 5. do 11. srpna 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. srpna 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. srpna 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*