Jak mít živé sny, v nichž hrajete hlavní roli

Pokud se vám zdá Váš život poněkud fádní, stejně tak ani filmy vám už nepřinášejí stejné uspokojení jako kdysi, máme pro vás tip, jak v aktuálním životě žít paralelní život plný dobrodružství. Ano, řeč je o snění, ať už takzvaném lucidním či jen velmi živém.

eshop energie života nabízí


MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zkrásní vaši pokožku

199 Kč

GARCINIA 100 kapslí

sníží hmotnost

399 Kč

HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zkrásní pokožku

299 Kč

RHODIOLA extrakt 5%

balzám na štítnou žlázu

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Jak mít živé sny, v nichž hrajete hlavní roliPokud vám bohatě stačí to druhé, můžete si pomoci bylinkou zvanou Calea zachatechichi. Původně pochází z Mexika, kde ji místní domorodí šamani používali jako prostředek na věštění. A sice ji kouřili a pili jako čaj před spaním. Sen, který se jim zdál, jim pak přinesl odpovědi, které hledali. Ať už se jednalo o předpověď budoucnosti nebo třeba o příčinu nemoci u členů kmene.

Vědcům účinky Calea zacatechichi nedaly „spát“, a proto v roce 1986 uskutečnili experiment na dobrovolnících. Podle výsledků studie, publikované v časopise Journal of Ethnopharmacology, mělo podávání rostliny zásadní vliv na dramatický nárůst počtu snů. Ale to nebylo vše. Dobrovolníkům se rovněž zvýšila schopnost si je pamatovat. Stejně tak samotné usínání probíhalo mnohem intenzivněji, co se týče živé představivosti, když dobrovolníci zavřeli oči. Snění bylo navíc spontánní a přitom srozumitelné, zkrátka velmi reálné. Dalo by se to přirovnat k filmu.

Osobně mohu Caleu rovněž doporučit. Snění jsme měli opravdu velmi intenzivní, živé, prostě biják:-) Jen bych doporučil jej provádět přes víkend, protože tyto snové zážitky vám rozhodně nedají klidný spánek, po kterém se chcete cítit jako rybička.

Pokud však toužíte po introspekci vlastní duše a sebepoznávání, můžeme Caleu zachatechici vřele doporučit.

Parádní živí snění plné nádhery přeje amber

Calea zachatechichi extrakt je možné zakoupit v eshopu Energie života.

Lucidní snění (bdělý, vědomý spánek) je pojmenování pro stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a to mu dá možnost se ve svém snu vědomě a bez omezení (záleží na jednotlivých dispozicích) pohybovat či ho měnit. Zjednodušeně řečeno jde o „probuzení ve snu“.

zdroje:
vlastní
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3821139
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lucidn%C3%AD_sn%C4%9Bn%C3%AD


MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

KRATOM 5 g

odstraní depresi

99 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

186 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*