Jak mít živé sny, v nichž hrajete hlavní roli

Pokud se vám zdá Váš život poněkud fádní, stejně tak ani filmy vám už nepřinášejí stejné uspokojení jako kdysi, máme pro vás tip, jak v aktuálním životě žít paralelní život plný dobrodružství. Ano, řeč je o snění, ať už takzvaném lucidním či jen velmi živém.

REKLAMA

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Jak mít živé sny, v nichž hrajete hlavní roliPokud vám bohatě stačí to druhé, můžete si pomoci bylinkou zvanou Calea zachatechichi. Původně pochází z Mexika, kde ji místní domorodí šamani používali jako prostředek na věštění. A sice ji kouřili a pili jako čaj před spaním. Sen, který se jim zdál, jim pak přinesl odpovědi, které hledali. Ať už se jednalo o předpověď budoucnosti nebo třeba o příčinu nemoci u členů kmene.

Vědcům účinky Calea zacatechichi nedaly „spát“, a proto v roce 1986 uskutečnili experiment na dobrovolnících. Podle výsledků studie, publikované v časopise Journal of Ethnopharmacology, mělo podávání rostliny zásadní vliv na dramatický nárůst počtu snů. Ale to nebylo vše. Dobrovolníkům se rovněž zvýšila schopnost si je pamatovat. Stejně tak samotné usínání probíhalo mnohem intenzivněji, co se týče živé představivosti, když dobrovolníci zavřeli oči. Snění bylo navíc spontánní a přitom srozumitelné, zkrátka velmi reálné. Dalo by se to přirovnat k filmu.

Osobně mohu Caleu rovněž doporučit. Snění jsme měli opravdu velmi intenzivní, živé, prostě biják:-) Jen bych doporučil jej provádět přes víkend, protože tyto snové zážitky vám rozhodně nedají klidný spánek, po kterém se chcete cítit jako rybička.

Pokud však toužíte po introspekci vlastní duše a sebepoznávání, můžeme Caleu zachatechici vřele doporučit.

Parádní živí snění plné nádhery přeje amber

Calea zachatechichi extrakt je možné zakoupit v eshopu Energie života.

Lucidní snění (bdělý, vědomý spánek) je pojmenování pro stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a to mu dá možnost se ve svém snu vědomě a bez omezení (záleží na jednotlivých dispozicích) pohybovat či ho měnit. Zjednodušeně řečeno jde o „probuzení ve snu“.

zdroje:
vlastní
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3821139
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lucidn%C3%AD_sn%C4%9Bn%C3%AD

REKLAMA

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*