Rozdíl mezi náboženstvím a duchovnem

Pokud člověku řeknete, že věříte v duchovno, ale ne v náboženství, většinou se na vás jen zmateně podívá. Lidé se stále domnívají, že duchovno je něco velmi podivného a záhadného. Rovněž mají problém odlišit jej od náboženství, ale to jen proto, že moderní společnost má strach z manipulace a nemá dostatek znalostí, pokud jde o nemateriální témata.

Monoatomické prvky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

“Náboženství je víra v zážitky jiných. Duchovno znamená mít zážitky vlastní” – Deepak Chopra

Pravda však je, že duchovno je pravděpodobně nejpřirozenější věcí na světě. Jde pouze o to, že vaše vědomé já chápe, že je něco více než jen tělo, že jste i duše s neomezeným potenciálem.

Abych zjednodušil, co se zde snažím říct, připravil jsem krátký seznam rozdílů mezi náboženstvím a duchovnem.

Duchovno nemá pravidla.

Na rozdíl od následování některé ideologie či souboru pravidel vám duchovno umožňuje následovat své srdce, podporuje vás v tom, abyste následovali svou intuici a dělali to, co je správné pro vás a ostatní ve vašem okolí. Skutečně vás osvobodí, abyste mohli být těmi nejlepšími lidmi, aniž by vám slibovalo odměnu nebo trest. Odměnou je vám jednoduše vaše vnitřní štěstí.

Základem duchovna je pouze láska, ne strach.

V každém náboženství je zakotveno mnoho strachu. Strach z následků vašich činů, strach z toho, co se stane, až zemřete, pokud nežijete správně. V duchovnu existuje pouze láska, umožňuje vám soustředit veškerou svou energii pouze na dobro a konat pouze na základě lásky. Tento bod je pro mě klíčový, protože jakékoliv rozhodnutí založené na strachu je pro vaši duši špatné. Naproti tomu rozhodnutí provedené na základě lásky vás posílí, učiní vás statečnějšími a nasytí vaši duši. Ukáže vám, jak se postavit strachu a jak pokračovat v tom, co je podle vás správné, bez ohledu na následky.

Náboženství vám říká pravdu – duchovno vás nechá ji odhalit.

Duchovno vám nebude černobíle vyprávět, jak vznikl svět a proč jsme tady. Místo toho vás samotné nechá odhalit tyto otázky i odpovědi na ně. Umožní vám naleznout svou vlastní pravdu a neomezuje vás v tom, jak daleko až smíte zajít ve snaze porozumět všemu okolo vás.

Náboženství rozděluje, duchovno sjednocuje.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


Na světě je mnoho náboženství a každé z nich tvrdí, že jejich příběh je ten správný. Duchovno vidí pravdu v každém z nich a všechny je sjednocuje, protože pravda je pro všechny stejná – bez ohledu na naše rozdíly a jedinečnost. Soustředí se na kvalitu božského poselství, které všechna náboženství sdílí, ne na rozdíly v detailech příběhu, které vypraví.

Rozdíl mezi karmou a trestem.

Duchovno nehrozí trestem nebo peklem, mluví pouze o karmě. Jde o přírodní zákon příčiny a následku: jak zaseješ, tak sklidíš. Jednoduché.

Kráčej vlastní cestou.

Místo starodávných příběhů o andělech a bozích vám duchovno umožňuje jít vlastní cestou a vytvářet vlastní příběhy. Tím se vydáváte na cestu za osvícením a sebeobjevením a jediné hranice na této cestě jsou ty, které si sami nastavíte. Duchovno vás nechá, abyste věřili vlastnímu srdci a následovali ho, ať vás vede kamkoliv.

Náboženství pramení z hlubokého duchovna. Ježíš i prorok Mohamed například podnikli hlubokou duchovní pouť, než se vydali na vlastní cestu. Věřím proto, že v každém náboženství je ukrytá pravda a že většina lidí může mít vznešenou duši a zároveň může být věřící, ale nic, co nás ve výsledku rozděluje nebo vytváří nejednotnost, není pro naše duše dobré a určitě není vhodné ani pro vyšší dobro lidstva.

Duchovno nám připomíná, že nejsme odloučeni, nerozdělují nás hranice, rasy ani kultura. Jediná pravda je, že všichni jsme jedním a jediná konstanta je láska. (zdroj: collectivelyconscious.net)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Rozdíl mezi náboženstvím a duchovnem ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Rozdíl mezi náboženstvím a duchovnem OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rozdíl mezi náboženstvím a duchovnem monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

1 Trackback / Pingback

  1. Duchovnost člověka a její na jeho mozek | Energie života

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*