Horoskop od 15. do 21. dubna 2019

Týden od 15. dubna bude zkrácený, takže nás čeká více práce než obvykle, protože ji budeme muset zhustit do čtyř, možná i tří dnů. V důsledku tohoto hektického stylu může docházet k nedorozuměním, která odezní do klidu až v závěru týdne. Vnitřně se můžeme cítit povzneseni, jelikož jsme konečně překonali mnohdy nesnesitelné energetické pnutí z poslední doby.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Horoskop na tento týden od 15. do 21. dubna 2019.
Horoskop na tento týden od 15. do 21. dubna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podpora bude natolik mocná, že se mnozí z nás mohou dotknout slastné božské harmonie, díky níž budeme mít silnou tendenci bezpodmínečně milovat všechny okolo. A to včetně bytostí, s nimiž tolik nevycházíme a které tudíž nemusí chápat, co se s námi děje. Horoskop na tento týden ale ujišťuje, že my to ale budeme vědět naprosto přesně, protože je to znamením cesty, na kterou jsme se vědomě vydali.

Kráčíme po cestě, vedoucí k bezpodmínečné lásce.

Budeme se zbavovat posledních zbytků nutkání k ovládání okolí, protože tyto způsoby již nebudeme k životu potřebovat. Pokud díky bezpodmínečné lásce máme plný přístup ke Zdroji a vnímáme tak, co se bude dít, nemáme potřebu nad nikým vládnout. Manipulace je pouze příznakem strachu, že něco bude jinak, než bychom chtěli. Strach je obava z neznámého.

Když víme, v jakém bodu života se nacházíme a kam směřujeme, strach zmizí, protože ztrácí svůj význam.

Jsme ve stavu trvale rozšířeného vědomí. Radostně a uvolněně si vykračujeme dál svou cestou, která vede spíše do ústraní, protože příliš světla, které z nás vyzařuje, může způsobovat bolest těm, kteří jsou zvyklí žít ve tmě.

Pokud jste ovšem na tento negativní nápor připraveni, můžete se vydat na cestu aktivní inspirace.

Přestože je to putování náročné, svět vám bude podvědomě vděčen, protože tak přispějete k vývoji, který je neustále nutný k zachování života na Zemi.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být ještě dnem mírné stagnace, ale to se brzy změní počasím, která přinese příjemnější klima. Odpoledne tak bude již harmonické.

Úterý

Rozšiřování vědomí za naše limity započne v úterý. Jelikož první změna bývá skoková, může docházet k avizovaným nedorozuměním, kdy se na nás okolí může dívat jako na blázny, protože se pomalu vzdáváme závislosti na vlastním egu. Zároveň se nám dostane pozornosti od těch, kteří naopak budou dobře vnímat, co se s námi ve skutečnosti děje.

Středa

Vědomí opět vzroste, zároveň se začnou obnovovat síly našeho hmotného těla. Ve svém okolí bude rozpoznávat další takto povznesené bytosti, takže zahodíme veškeré pochybnosti, protože se dostáváme do bodu obratu.

Čtvrtek

Dosahujeme vnitřního klidu. Cítíme harmonii a lásku. Vnímáme rostoucí empatii a soucit v nás.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek přijde první test, jak se s absencí závislosti na egu sžíváme. Přestože nám nemusí lidé rozumět, absolutně nic si z toho neděláme, protože zažíváme absolutní klid. Je to pro nás velmi nové, nezvyklé, ale už nechceme jít zpět.

Sobota

Láska proudí skrze nás nebývalým způsobem. A nyní, světe div, láskyplné vyzařování z nás se začíná projevovat i navenek v této hmotné realitě. Pokud jsme dosud finančně strádali a naše transformace je skutečná, odměnou bude razantní zlepšení našeho života po všech stránkách. Zároveň je nutné si uvědomit, že brzy můžeme pocítit příval nových povinnosti, které vyplývají ze změny našeho stavu k ještě větší vnitřní trpělivosti.

Neděle

Neděle bude dnem požehnání a zjevování se skrytých zákonitostí této reality. V některých ohledech to může v nás vzbudit určitý druh lítosti, že již nebude vše takové, jako doposud. Pokud ale chceme pokročit dál, bude nutné se s mnoha zvyklostmi definitivně rozloučit. A to se týká i lidí z našeho bezprostředního okolí, což může být náročné, bolestné, ale nakonec osvobozující.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI budou mí skvělý začátek týdne, plný euforické radosti, proto pozor na alkohol. Pokud se tak stane, nemusí ovládnout svůj hněv vůči okolnostem, které přitáhnou do života. Může pak nabýt znaky jisté stagnace, hlavně co se týče nedorozumění se svým okolím. Pokud to berani utáhnou, povzbudí je to.

LVI by si měli dávat pozor na zbytečné konflikty. Pokud by je chtěli řešit alkoholem, nemusí se podobně jako berani rovněž ovládnout. Proto doporučujeme, aby své představy, jak by měl jejich život vypadat, poněkud zjednodušili.

I když se STŘELCŮM bude tento týden dařit, za každý úspěch budou muset adekvátně zaplatit. Pokud výdaje budou považovat jako investici do budoucna, pozitiva budou negativa značně převyšovat. V případě, že budou ale vynaložených prostředků litovat, paradoxně sobě ještě více uškodí.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

Přestože BÝCI vstoupí do toho týdne plní pochybností a mírných depresí, naštěstí se toto rozpoložení nepromítne do hmotného zabezpečení, přestože z jejich strany vznikne potřeba trpělivějšího úsilí než je obvyklé. Nenechte se proto ničím otrávit. Ani alkoholem.

PANNY zažijí poměrně bohatý, harmonický týden. A pokud se náhodou něco nepodaří, ihned se dostaví útěcha, což je obrní rozhodností a odvahou, že jednají naprosto správně.

KOZOROZI půjdou tento týden podobnou cestou jako střelci. Na rozdíl od nich ale nebudou muset řešit investice, protože oni naprosto jasně vědí, co mají udělat, protože o tom vůbec nepochybují. Není to tvrdohlavost, naopak, oni moc dobře vědí co dělají, protože jsou to kozorozi, kteří mají rádi výzvy. Pokud se budou dívat na jakékoliv možné problémy s nadhledem, nic je nemůže zastavit.

REKLAMA

samolepka kvet zivota - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

maca 250g - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

14e5ceacf22af0508432a16406e393c7 - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

cordyceps 100g - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI budou mít hodně náročný týden, plný rozčarování, vnitřních zranění a zbytečných konfliktů. Energie, které nyní proudí do našeho světa, jsou nemilosrdné a mají tendenci strhávat náplasti z nehojících se ran. Pokud veškeré nepříjemnosti vezmou z pozitivní stránky, mohou pochopit, že ve skutečnosti jsou to znamení, co mají ve svém životě změnit.

VÁHY by si rovněž mohli tento týden notovat se střelci a kozorohy. Zvláště by mohly ocenit jejich zkušené rady, aby podobně jako blíženci chápali, že všechno zlé je k něčemu dobré. Pokud se budou držet tohoto rčení, jejich vnitřní kolo štětí se může začít zastavovat na mnohem vyšších částkách než doposud.

VODNÁŘI stále ještě stíhá oblak nedorozumění se svým okolím. Pokud budou dostatečně trpěliví, uprostřed týdne je něco či někdo podpoří v jejich úsilí a opět začnou svět vnímat harmonicky.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

Stabilní týden čeká RAKY. Zvláště pokud nebudou nad svými povinnostmi příliš přemýšlet a půjdou si razantně za svým. Jen pozor, aby té urputnosti nebylo příliš, protože může hrozit srážka s někým, kdo pro jejich úsilí nemusí mít pochopení.

ŠTÍŘI na tom budou podobně jako raci. Zároveň budou velmi výrazně vnímat zájem okolí o svou osobu. Pokud budou na sebe dostatečně přísní a nebudou si přízně užívat až přespříliš, mohou se vyhnout určitému zranění v budoucnosti.

RYBY se mohou těšit na houpačkový týden. Začátek bude velmi neplodný, zcela bez nápadů. Kolem středy zažijí doslova osvícení, aby pak zase spadly do depresí. Pokud je budou vnímat jako znamení, pochopí, jak samy mohou zlepšit svůj život hlavně po materiální stránce.

Parádní týden plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019269b - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 15. do 21. dubna 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*