"Vytvářej to, co se právě vytvořilo."

Vznik a původ Vesmíru byl, je a bude vždy středem zájmu badatelů, kterým nestačí k objevení smyslu života na Zemi pouze náš smysly poznatelný fyzický svět. Proto neustále vznikají teorie nejen o původu, ale rovněž o samotném fungování Universa. Ač se to na první pohled nemusí zdát, všechny mají reálný základ. A sice v nás samotných, jelikož naším vnímáním reality jsme schopni nejenže měnit náš systém víry, ale dokonce jsme schopni vytvářet i to, co je nad chápání našeho vědomí, ba dokonce i vyššího vědomí. Tedy alespoň toho, které je ukotveno do kolektivního duchovního vědomí, k němuž náležíme.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


"Vytvářej to, co se právě vytvořilo."
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

7

Podle volného sdružení amerických fyziků, kteří si říkají Skupina živé fyziky, Universum nebo chcete-li Vesmír vykazuje strukturu o sedmi super-doménách, neboli super-vesmírech. Nemá smysl je v tuto chvíli jmenovat, jen postačí definovat, že navzájem jsou sami sobě součástí. Tedy nejvyšší obsahuje nižší, ten ještě nižší až nakonec dojdeme k sedmému, který reprezentuje náš čtyřdimenzionální prostor. Každá z vyšších domén má svou funkci, která zároveň spoluutváří ty nižší. Sestupováním od první až po sedmou doménu superVědomí, neboli Bůh či nekonečný stvořitel manifestuje svou přítomnost skrze energetické působení až na hmotnou úroveň ve čtyřrozměrném časoprostoru. Svým způsobem na tento projev božské existence odkazuje úvod Bible, kde Bůh stvořil Vesmír za šest dní a sedmý odpočíval. Na stejné principu je rovněž odvozena základní projekce Květu života a systém sedmi čaker lidského těla.

15

Jiná alternativní kosmologická teorií (učení Strážců) říká, že se Vesmír dělí na 15 dimenzí. Dále je náš Vesmír rozdělený do pěti pater, přičemž každé z nich tvoří jeden třídimenzionální harmonický vesmír (5×3). Každé vyšší patro je „rodičem“ pro patro nižší. Na nejvyšší úrovni sídlí tři nehmotné kolektivy vědomí, které jsou primárními zdrojovými inteligencemi pro sestupné tvoření až na „naše“ první patro, tedy harmonický vesmír HU-1, kde se nachází mimo jiné naše Země a my jakožto lidstvo. Základních je tedy 12 dimenzí ve čtyřech harmonických vesmírech, páté nejvyšší je specifické, jelikož slouží k propojení s jinými vesmíry. Kolem našeho vesmíru se nachází tři nesmrtelné, beztvaré, nehmotné inteligence, které odpovídají původní nejsvětější Trojici, tedy Otci, Matce a Duchu svatého, a tvoří tak zdrojové energetické napájení všech harmonických vesmírů.

7 + 7 = 12 (první a sedmé úrovně jsou jedny a tytéž) + 1 = 13

Jiná kosmologická teorie počítá se základním rozdělením Vesmíru na makrokosmos a mikrokosmos. Každá ze dvou částí je rozdělena na sedm úrovní vědomí, přičemž makrokosmická jde sestupně od nejvyšší inteligence až do 3D, kde se nachází náš hmotný vesmír, která je zároveň první úrovní mikrokosmosu, a ten pokračuje dalšími šesti doménami, přičemž poslední nejnižší je zároveň nejvyšší makrokosmickou. Takže i když obě části mají sedm domén, jelikož dvě jsou společné, celkem je jich 12.

Compression Event Horizon 2 1 - "Vytvářej to, co se právě vytvořilo."

Třináctá nejvyšší superdoména, tvořená Trojicí superinteligencí (personifikovaně Otec, Matka, Duch svatý), tvoří zdrojové napájení našeho vesmíru a zároveň je spojením s jinými vesmíry, kterých ovšem může být nekonečně mnoho. Stejně tak teorií, které se mohu tvarovat podle našeho aktuálního systému víry, který nám umožní dosáhnout naším vědomím k dalším dosud netušeným možnostem existence, kterou z naší lidské úrovně nemůžeme nikdy pochopit.

Můžeme je maximálně pojmenovat, personifikovat, což náboženství včetně věd dělávají, ale tím naše možnosti končí. Pokud jsme si schopni uvědomit, že inteligence, či bytosti chceme-li, z nejvyššího patra hrají Hru, kterou nemůžeme nikdy pochopit, protože v opačném případě bychom byli jimi samotnými, i když i to se nedá vyloučit, pokud se z jejich strany jedná o hru na zapomnění, že jsou všemocnými, tak se dostaneme na samotnou hranici chápání nikoliv podstaty Vesmíru, protože teorií můžeme vytvářet nekonečně mnoho a všechny budou právoplatné z naší úrovně poznání, ale smyslu samotné existence.

Pokud přesto budeme chtít tuto hranici překročit, musíme si být rovněž vědomi, že zároveň tímto definitivně opouštíme tento svět, protože v opačném případě bychom svým věděním narušovali jeho smysl, který spočívá v nedokonalosti, kterou se sice pokoušíme řešit, ale naštěstí neúspěšně. Naštěstí?

A pokud by se nám to přece jen podařilo, stejně bychom dospěli jedinému – k základnímu mottu existence v neustálé přítomnosti: „Vytvářej to, co se právě vytvořilo.“

Medúz totiž plave v oceánu velmi mnoho.

Nikdy je nespočítáme.

Navíc je každá úplně jiná než ostatní.

GCAT

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - "Vytvářej to, co se právě vytvořilo."269b - "Vytvářej to, co se právě vytvořilo." MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - "Vytvářej to, co se právě vytvořilo." OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - "Vytvářej to, co se právě vytvořilo." monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*