Jak můžeme rozlišit pravdu od nepravdy

Otázka: Co přesně mám udělat, abych získal radu, jak dosáhnout stavu, ve kterém pro mě bude snadné rozlišit pravdu od nepravdy?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Odpověď: Pracovat na sobě. Zahloubejte se do meditace, jděte do svého nitra. Zklidněte mysl, aby měla vaše Duše trochu prostoru, jak nechat zaznít „svůj tenký a nevýrazný hlásek“. Požádejte o pomoc Nekonečného Stvořitele a naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Mějte trpělivost, naučit se této komunikaci s vlastním nitrem chce čas, zejména tehdy, pokud jste ji celý život zanedbával a nepraktikoval. Když vytrváte a budete na sobě neustále pracovat, postupně to přijde, a až to přijde, musíte se naučit důvěřovat těmto radám pocházejícím ze samotného vašeho nitra – A TO BEZ OHLEDU NA TO, CO BUDOU MOŽNÁ TVRDIT OSTATNÍ.

To je závěrečná zkouška. Věřit vlastní Pravdě, která pochází přímo z vás, ze samotné vaší podstaty, a to i tehdy, když vám bude celý svět tvrdit, že se „mýlíte“. Je to dřina, věřit v sebe samotného, i když o vás celé vaše okolí pochybuje a všichni vás mají za blázna, ale toto je váš úkol – ten, který jste sem přišli splnit. Jedinou skutečnou a trvalou Pravdou je Pravda „seberealizace“. Poslové mohou přicházet a odcházet a kázat vám pravdu tak dlouho, dokud z toho neochraptí, ale pokud si tuto Pravdu neuvědomíte sami – pokud nebudete mít hluboko v samotném Jádru vaší Bytosti „pocit, že to Pravda je“ – pak to Vaše Pravda nebude.

Nikdy nesmíte považovat nic za pravdivé jenom proto, že vám někdo tvrdí, že to pravdivé je. Ale když pocítíte to vzrušení, které bude prostupovat celou vaší bytostí, když vám váš vlastní vnitřní hlas hluboko uvnitř řekne: „Ano! Já to věděl!“ pokuste si ten pocit uchovat (pocity jsou jazykem naší Duše) a dobře si ho chraňte, protože si buďte jisti, že vaše nově objevená víra začne být ze všech stran zpochybňována. Je to tak zařízeno – má to pro vás být zkouška. Vaše Vnitřní Pravda musí být schopná odolat zkoušce času a bude zkoumána podrobně a ze všech stran.

Pokud si budete jisti, že Víte, že je to skutečná a hluboká Pravda spočívající hluboko ve vás samotných, držte se jí zuby nehty. Nedovolte, aby vás něco nebo někdo „zvenčí“ svedlo z cesty, a to ani pokud vám daná věc nebo člověk budou tvrdošíjně oponovat. Je to jejich práce, a přestože si to zřejmě „neuvědomují“, přesně tohle dělají – prokazují vám důležitou a podstatnou službu, a vy byste jim za to měli být vděční. Přejeme vám šťastnou cestu a požádáme našeho Nekonečného Stvořitele, aby vás na ní chránil a dával na vás pozor.

Skrytá ruka

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak můžeme rozlišit pravdu od nepravdy269b - Jak můžeme rozlišit pravdu od nepravdy MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak můžeme rozlišit pravdu od nepravdy OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak můžeme rozlišit pravdu od nepravdy monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*