Horoskop na tento týden od 1. do 7. června 2020

I když se nám stále může zdát, že vše neběží tak, jak má, okamžik obratu se blíží. Jen je zapotřebí trpělivě vyčkávat a zároveň jít příležitosti naproti. Brzy se nám podaří splnit si svůj sen, ať už se jedná o vlastní bydlení, jinou práci, podnikání či jakýkoliv jiný projekt, který nás bude naplňovat radostí, láskou a sebedůvěrou.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Horoskop na tento týden od 1. do 7. června 2020.
Horoskop na tento týden od 1. do 7. června 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, ať neupadneme do zoufalství, že se nic neděje. Zázračný pramen bublá pod povrchem. Brzy vytryskne a změní nám život. Štěstí se stane trvalou součástí naší osobnosti. Plně totiž pochopíme, že když chceme sklízet plody, musíme k tomu připravit podmínky. Především pak trpělivost a důslednost.

Naše proměna bude velmi znatelná. Může se častěji stávat, že nás lidé nebudou poznávat. Nové vyzařování bude proudit zevnitř. Nebude tedy výsledkem jakékoliv snahy, ale transformace vědomí, které bude mnohem vyspělejší než doposud. Uvidíme pod povrch. Ve všech ohledech. Ať už pozitivních, tak i negativních. Prostě komplexně.

Připravme se na skutečnost, že mnohým lidem nebude naše posílené sebe-vědomí po chuti, protože se budou před námi cítit jako nazí. Mohou se vztekat, mohou zuřit, mohou dělat cokoliv, ale nebude jim to nic platné, protože oceán, kterým se staneme, není možné ohrozit.

Bude nás čekat pozornost okolí, ale i jistá vydání, která jsou však nutná, abychom mohli jít vpřed.

Na nové cestě potkáme nové přátele anebo se shledáme se starými, které jsme již dlouho neviděli. Naprosto bezstarostně se vrhneme do nových projektů, protože uvnitř cítíme, že mají smysl do budoucna.


Mantra na tento týden: Peníze se musí točit.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být mírně rozladěné, lehce disharmonické. Ale naštěstí jsou nám pozitivní energie nakloněné, takže budou vše vyrovnávat. Budeme si tak plně každým okamžikem uvědomovat, že vše má své pro a proti. Jen jsme to doposud tak často nevnímali.

Úterý

V úterý bude vědomí duality ještě kontrastnější. Abychom mohli v něčem uspět, bude zároveň nutné něco jiného vzdát. Některé záležitosti proto budeme muset přehodnotit anebo rovnou opustit, což se nemusí obejít bez vášnivých diskusí.

Středa

Ve středu se ramena protikladů extrémně prodlouží. Na jednu stranu nám bude Štěstěna přát, co jen bude moci, takže budeme plní radosti a zároveň jiného vnímání naší reality. Ale zároveň na stranu druhou budou nutně pokračovat porážky či pády v záležitostech odlišných.

Čtvrtek

Čtvrtek bude náročný po všech stránkách. Ať už fyzických či duševních. Bude proto důležitá naše odvaha a rozhodnost ukončit něco, v čem nemá smysl pokračovat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude typický pro mnohá nedorozumění a nepochopení. Naštěstí nám bude přáno, abychom našli cestu, jak své záměry vysvětlit. Ale pamatujme, že se všemi lidmi se nedomluvíme.

Sobota

Sobota bude podobně kontroverzní jako středa. Úspěchy a radosti budou střídat postoje lidí, s nimiž není možné najít společnou řeč, protože mají odlišné morální a etické hodnoty. Bude žádoucí je nechat být a plně následovat své poslání.

Neděle

Neděle bude v protikladech pokračovat. Byť v jiných aspektech. Na jednu stranu budeme silně prožívat pozitivní zprávy a lásku. Zároveň se ale připravme na nedorozumění, marné upozorňování na nebezpečí a s tím spojené krachy jednání.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. června 2020269b - Horoskop na tento týden od 1. do 7. června 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. června 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. června 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*