Horoskop na tento týden od 21. do 27. února 2022

Nervozita, že všechno neběží tak, jak by podle nás mělo, se přesune do našeho nitra. Navenek to ale nedáme znát. Ani nebude příležitost, protože děláme to, co nás baví a vede to k úspěchu. Konec vnitřního pnutí přijde v závěru týdne, v klidu pak opět vykročíme správnou nohou.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 21. do 27. února 2022.
Horoskop na tento týden od 21. do 27. února 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto logicky říká, že budeme mít tendenci se držet stranou. Naštěstí se plně můžeme opřít o své přátele, s nimiž sdílíme společnou vášeň, i když plody spolupráce mohou být zatím v nedohlednu, protože cesta je extrémně dlouhá. Jenže cesta je cíl.

Tento týden bude zároveň jako na houpačce. Pozornost okolí nám může lichotit či posilovat naše ambice, ale to nám příliš nepomůže zbavit se nervozity, o níž píši na začátku, protože jakýkoliv obdiv je vždy prázdný. Obrat v tomto směru je však již za dveřmi, pokud budeme maximálně pozorní a rozvážní. Obzvlášť pokud se to týká nějakého společného projektu.

Pocit osamělosti, kterým můžeme trpět, se brzy rozplyne, protože se nám podaří dokončit věc, která nám přináší silný pocit naplnění a štěstí.

Dostane se nám podpory, zejména od lidí na stejné vlně. Zároveň je to ale předzvěstí investic, které jsou nutné pro jakýkoliv budoucí vývoj. Je však nutná prozíravost, abychom nevykládali úsilí i peníze na neplodné formy posilování naší pozice.

Výše zmiňovanou nervozitu ukončí zpráva, která nás nejen utvrdí v tom, že jdeme správně, ale rovněž transformuje naši mysl. Budeme povzbuzení, plní velmi silné energie.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do nového týdne vstoupíme ambiciózně, ale vzápětí z něčeho znervózníme. Naštěstí přijde povzbuzení, které nás oblaží na duši.

Úterý

Úterý bude náročné, zejména po fyzické stránce. Během dne ale opět zavládne harmonie a vnitřní naplnění, byť s jistým aspektem přísnosti.

Středa

Silné propojení s naším vyspělejším já se bude prolínat i středou. Naše sebevědomí mocně vzroste, těšíme se pozornosti okolí, pozitivní obrat je jistá věc.

Čtvrtek

Čtvrtek začneme s velkým elánem, plní obnovených sil. Budeme si užívat společnost lidí na stejné vlně. K večeru ale pozor na euforii, která se ohledně vizí do budoucnosti může zvrtnout v konflikt a velké rozčarování.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude ve znamení podpory, ale také o vnímání skrytých mystérií fungování naší reality. V závěru dne můžeme být pod těžkým náporem, což nás může znervózňovat. Nenechme se. Buďme nekompromisní a sebevědomí. Útočí vždy jen mentálně slabší.

Sobota

V sobotu přijde avizovaná zpráva, která bude mít dvojí účinek. Pro nevědomou část společnosti bude její význam ztrátou, pro tu vědomou naopak posílení. Doporučujeme se do ničeho nezapojovat, raději se držet stranou.

Neděle

Ztráta z předchozího dne může přes noc vykvasit do vnitřního hněvu z rozčarování. Trpělivost bude na místě, zkusme přehodit výhybku a naši očekávanou reakci neprovést.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. února 2022269b - Horoskop na tento týden od 21. do 27. února 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. února 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. února 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*