Energie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015

Modrý měsíc nás rozdělil na dvě skupiny. Jedné se bude v životě hodně dařit. Lidé patřící do ní se budou vzájemně velmi podporovat, protože jsou stejného smýšlení - dívají se na svět optimisticky, s elánem a zejména chtějí na sobě usilovně Pracovat. Druhá skupina na tom bude přesně opačně. Jim se nebude dařit vůbec nic. Veškerá návaha přijde vniveč, což ještě více podpoří v nich poctit závisti vůči té první skupině. Ve skutečnosti si za to ale mohou sami. Čekali, že jim všechno samo spadne do klína. To se bohužel týká i těch, kterým se dařilo, přestože na tom neměli žádnou zásluhu. Kolo štěstěny je však neúprosné - všeho do času. Dnešní den má své kouzlo pro ty, kteří chtějí svůj osud vzít do svých rukou. Mají šanci. Stačí jen vnitřně chtít a začít se na svět usmívat a Pracovat, nikoliv si mu stěžovat, jak je krutý.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Beran – beranům může modrý měsíc přinést štěstí, pokud jsou na něj připraveni. Jestliže ano, dostane se jim příval vůdcovské energie. Chce to ale pevnou vůli, protože všem ostatním nemusí být zřejmé, že to myslíte s nimi dobře. Tudíž veškeré své kroky je zapotřebí velmi dobře ostatním osvětlit, aby vás respektovali nikoliv z pozice vaší síly, ale protože vám budou naprosto důvěřovat.

energiezivota Banner3 - Energie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Býk – Býci na tom mohou být ještě lépe než berani. Pocit naprostého uspokojení a vrchovaté štěstí, které vede stejně jako u beranů k vůdčím pozicím ve společnosti.

Blíženec – Hojnost, hojnost, hojnost. To vše se může dnes dostat blížencům z první skupiny. Ovšem to zároveň může vyvolat obrovský konflikt s těmi druhými. Jak se toho vyvarovat? Nedávat své zasloužené štěstí příliš na odiv a spíše se z něj radovat uvnitř.

Rak – když si budete všímat detailů a znamení, začnou se s vámi dít věci. Najednou vše uvidíte jasně, dokonce se vám může razatně zlepšit představivost. Chce to jen pevnou vůli se prosadit nikoliv na úkor ostatních, ale v jejich prospěch.

Lev – pokud veškeré půtky s ostatními o vlastní důležitost budete brát jako velmi přátelské, najednou se uvědomíte, že se nemůžete změnit – Lvem prostě zůstanete. Což vás činí silným proti všem protivenstvím, protože máte nad sebou ochranu.

Panna – když se přestanete považovat za oběť, čeká vás hojnost. Stejně tak se dostane na ocenění vašich přísných očí ohledně vašemu detailismu, který nebudou bortit celek, ale naopak jej bude bezvýhradně podporovat. Bez vás to zkrátka nepůjde, ale ve vší skromnosti.

Váha – všechno, co bylo špatně, je konečně pryč. Záříte vnitřním štěstím. A s láskou si dobíráte své okolí. Ale opravdu s láskou:-)

Štír – pokud přestanete ostatním vysvětlovat, co dělají v životě špatně, lidé vás začnou respektovat. Pocítíte silnou stabilitu ve svém životě. Ostatně to je přesně to, po čem toužíte. Pocit jistoty ve vás sílí.

Střelec – klid. Konečně je tady. Sice to stojí úsilí se někdy přemáhat, abyste nevystřelili na prvního zajíce, který vyletí ze křoví, ale dnes vám v tom modrý měsíc může pomoci, samozřejmě pokud budete chtít. Jestliže se udržíte, čeká vás odměna v podobě silného povzbuzení do života.

Kozoroh – na Kozorohy má modrý měsíc extrémní vliv co se týče hojnosti. Pro ně ovšem platí ještě víc, co pro Blížence. Pokud se budete chlubit, čeká vás konflikt, z něhož vyjdete jako poražení. Pokud si to necháte pro sebe, zasloužená štěstěna vás rozhodně neopustí. Ba co více, bude vás provázet do konce života. Pokud se jí ovšem nezpronevěříte ve smyslu otřepaného, ale stále platného motta "Pýcha předchází pád".

Vodnář – mnozí zrozenci v tomto znamení se dnes nemohou kvůli modrému měsíci vyhrabat ze zmatků, které kolem nich bouří. Je to ve skutečnosti výzva, jak se dostat ze zažitých stereotypů, které v člověku neprobouzí život, ale spíše jej pomalu, ale jistě devastují. Pokud chcete z tohoto bludného kruhu ven, je třeba být na sebe přísnější. A vytrvat v tom.

Ryby – modrý měsíc může mít na optimistické ryby rovněž velmi pozitivní vliv. Spojení se svým vnitřním světlem k nim přivede hojnost a štěstí. Ovšem pro ryby, které se neustále trápí nad svými zraněními, nebude jednoduché se z tohoto bludného kruhu dostat. Podobně jako u laxních vodnářů to chce oddanost vnitřní Práci, vytrvalost a trpělivost. Výsledek se pak dostaví:-)

Parádní den plný živé energie z Modrého měsíce přeje amber

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*