Horoskop na tento týden od 17. do 23. ledna 2022

Tento týden bude ve znamení vzestupu vnitřního egoismu. Nálada nebude nijak valná, disharmonie bude vládnout zejména v závěru týdne.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 17. do 23. ledna 2022.
Horoskop na tento týden od 17. do 23. ledna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, že jakékoliv ambice budou odsouzeny k porážce. Pozornost okolí bude značná, jen málo z nás pochopí, co je skutečnou příčinou současných událostí.

Toto uvědomění je také jedinou cestou ke stabilitě. Důslednost a přísnost bude na místě. Jedině tak získáme zpět sebevědomí.

Díky tomu budeme schopni správně investovat do své úspěšné budoucnosti. Přijde nám zpráva, která nám ji vyjeví.

Nový životní směr v nás spustí lavinu euforie. Je však nutno citlivě pamatovat na zadní vrátka, abychom po odeznění radosti nezůstali dezorientovaní.

A proto i v případě jakýchkoliv nepříjemností, zejména duševního rázu, budeme stále intenzivně spojení s naším vyspělejším já.

Můžeme si pískat, naši sebedůvěru už nikdo jen tak nezlomí.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí obnovíme své síly. Ponoříme se do své práce, kterou budeme zvládat s velkým přehledem. Vnitřní podpora bude na nejvyšším stupni.

Úterý

I když se v úterý může něco na chvíli zadrhnout, nebojme se výše zmiňovaných investic. Zajímavá informace, která se k nám dostane, nás napumpuje velmi silnou energií.

Středa

Středa začne podobně jako úterý, ale bohužel začne narůstat míra nedorozumění ve společnosti. Pozor na zbytečný konflikt.

Čtvrtek

Onen konflikt se přesune dovnitř nás, může nás sžírat. Jinak budeme mít hodně práce, něco budeme muset přehodnotit, ale bonusem bude, že najednou uvidíme mnoho věcí jinak, nověji, neotřeleji.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se dočkáme útěchy, která nám přinese velký úspěch a požehnání. Něco nám ale bude kazit náladu.

Sobota

Sobota bude velmi tajemná a mystická, ale zároveň plná hojnosti a seberealizace. V něčem se náš duševní život hodně zjednoduší.

Neděle

Nedělní ráno může těžké a rozmrzelé, jakékoliv upozorňování na jistá úskalí nebude mít žádný smysl. Naštěstí nás opět zasáhne hojnost a životní naplnění. Uleví se nám.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. ledna 2022269b - Horoskop na tento týden od 17. do 23. ledna 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. ledna 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. ledna 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*