Horoskop na týden od 20. do 26. března 2023

V našem nitru budeme zažívat absolutní harmonii, protože si uvědomíme základní princip naší existence zde na Zemi. Díky tomu se nám bude velmi dařit, byť z některých záležitostí nemusíme mít zcela dobrý pocit. Ale všeho do času.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 20. do 26. března 2023.
Horoskop na týden od 20. do 26. března 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

I když nás v něčem může čekat jisté rozčarování, pod vlivem nové svěží cesty, kterou se vydáme, projdeme transformací našeho vědomí díky podpoře našeho nejvyspělejšího já.

Jen si musíme dávat pozor na náhlé a nečekané záchvaty hněvu, které mohou být přirozenou součástí vzestupu našeho vědomí. Je třeba, abychom byli pozorní a pečliví, co se týče našich kroků do budoucna.

Co se může zdát neplodné, může být harmonické. A naopak. Co se může jevit jako přínosné, ve finále způsobí drama.

Celkový výsledek tak může být poněkud prázdný a fádní.

Nejlepším přístupem tak bude naprostá bezstarostnost, že i když něco nevyjde, a budeme se třeba o něco přít, zásadní bude zachovat vnitřní harmonii, ať se děje, co se děje.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Naše zkušenosti nám pomohou v pondělí k hojnosti a harmonii. Změna našeho vědomí maximálně upevní naši sebedůvěru. Nic s námi už jen tak nezacloumá.

Úterý

Úterý bude povzbuzující, byť práce můžeme mít na hlavu. I když se nám dostane pomoci, my jdeme odhodlaně v souladu se svým vnitřním záměrem. Nic nás nezastaví.

Středa

Středa může být neplodná, prázdná, znervózňující, zmatená, nejistá. Pamatujme proto, abychom nepropadali žádným negativním pocitům a naplnili se absolutní bezstarostností.

Čtvrtek

Čtvrtek bude pokračováním středy. Rozčarování, o kterém se zmiňují v úvodu, bude mít svůj vrchol právě v tento den. Bude proto důležité, abychom se ponořili do své oblíbené činnosti, přesměrovali veškeré nesnáze mimo nás a uvolněně kráčeli zvěstovat své poslání.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Svobodné vykračování bude pokračovat i v pátek, i když v něčem můžeme být přísnější než jindy. Večer se bude odehrávat v euforickém naplnění naší duše.

Sobota

V sobotu nás čeká nový směr, trpělivost, kterou jsme dlouho pěstovali, bude vhodné proměnit v odvahu, rozhodnost a zcela totální oddanost svému vnitřnímu záměru. Změníme se.

Neděle

Neděle může začít nedorozuměním, ale my si z toho nic dělat nebudeme, protože se řídíme vědomím našeho nejvyspělejšího já, které vidí za hranice naší reality. Nebojme se investovat energii do našeho dalšího růstu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 20. do 26. března 2023269b - Horoskop na týden od 20. do 26. března 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 20. do 26. března 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 20. do 26. března 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*