Horoskop na tento týden od 7. do 13. února 2022

Hodně práce nás čeká tento týden. Ale ku prospěchu věci. Začneme se dívat na svůj život zcela jinak, mnohem více budeme investovat do své budoucnosti. Naše pronikavá energie bude zákonitě přitahovat pozornost.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od od 7. do 13. února 2022.
Horoskop na tento týden od od 7. do 13. února 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň upozorňuje, že bude zapotřebí velké trpělivosti, protože ne vše, co uvedeme do života, bude hned přinášet plody. Nenechme se tím odradit, nemá smysl propadat depresi a pocitu porážky. Každá nová cesta je na svém startu vždy nejasná, protože je to její podstata.

Nejdůležitější ze všeho je vždy náš vnitřní pocit uspokojení, seberealizace a naplnění. Někdy je dobré se uklidit stranou, věci důkladně promyslet a následně výstup zakomponovat do svého záměru. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

Prvními příznaky je povzbuzení od lidí, jejichž názoru si vážíme. Přivede nás to k nové myšlence, že cokoliv tvoříme, je to projev našeho nitra. Svět jen odráží to, co je v nás – poznáme se po ovoci. Pamatujme na to, když budeme v disharmonii, protože se něco nevede.

A proto se plně oddejme svému vnitřnímu záměru. Vytvořme si v mysli náš cíl, který budeme postupně realizovat. Nenechejme se ničím znervóznit, už vůbec ne tím, že věci nejdou tak rychle, jak bychom si přáli. Když to vydrželo až dodnes, počká to ještě chvíli. Přece chceme, aby ovoce bylo zcela zralé.

Některé věci zkrátka potřebují co nejvíce dopracovat, aby byly naprosto stabilní, jako základy domu, v němž budeme spokojeně bydlet řadu let.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když v něčem bude naše úsilí marné, v pondělí obnovíme svou energii. Budeme si užívat pospolitosti s lidmi na společné vlně, což nás bude notně povzbuzovat.

Úterý

V úterý se mnoho věcí zastaví, ale my můžeme být zcela bez starostí, protože budeme mít plnou podporu, takže si můžeme v klidu pískat.

Středa

Ve středu se budeme cítit zejména naprosto bezpečně. V něčem se nám bude dařit, v něčem zase ne, ale to nás vůbec nerozhodí, protože si užíváme mírně euforickou vnitřní harmonii.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se vydáme novou cestou, která nám slibuje stabilitu díky našim přátelům a kolegům. Bude se nám dařit, i když svět kolem nás nám může připadat naprosto zmatený.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když pátek může být poněkud náročný, ať už po fyzické či psychické stránce, budeme mít stále podporu díky naší ostražitosti, přestože se nám naše cesta může poněkud ztrácet v mlze. Ale ona tam je, stačí ji pouze vycítit.

Sobota

Sobota bude mystická, něco zásadního si uvědomíme. I když se můžeme prodírat nečasem, stále se můžeme spolehnout na naše spolupoutníky. Na některé věci se začneme dívat mnohem jednodušeji.

Neděle

V neděli vykročíme směle, ale může nastat rozčarování, které nás zraní a uvrhne do nejistoty. Pokud se tomu chceme vyhnout, bude lepší zůstat doma a trpělivě čekat, až venkovní smršť přejde.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. února 2022269b - Horoskop na tento týden od 7. do 13. února 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. února 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. února 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*