Horoskop na tento týden od od 31. ledna do 6. února

Ačkoliv se budeme cítit naprosto naplnění tím, co máme nejraději, čeká nás tento týden těžký zápas, protože budeme zejména pod psychickým náporem. Díky tomu si ale opět uvědomíme, že to, co nám domnělí vládcové kladou před oči, je pouze bohapustá lež a podvod, sloužící jen pro ukájení jejich sebestřednosti.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od od 31. ledna do 6. února.
Horoskop na tento týden od od 31. ledna do 6. února. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že jinak bude ve znamení úspěchů, byť budou vykoupeny určitými oběťmi, ale to nás z klidu nevyvede, i když se může stát, že se můžeme cítit osamocení.

Každopádně budeme mít plnou podporu v tom, na čem pracujeme, i v případě, že dojde k určitému nedorozumění, jehož důsledek nám hrozí jistou ztrátou.

Jediným východiskem je plně stát si za svým, i kdyby to mělo za následek ostrou hádku, v níž bude žádoucí neustále opakovat pečlivé argumenty, kterým sice protistrana nebude naslouchat, ale to není náš problém. My si vyřídíme své a směle budeme pokračovat v další cestě.

A to i v případě, že bude následovat další naše rozčarování, které nám bude kazit náladu. Vězme, že stále budeme mít podporu proti zkostnatělosti systému, který naprogramovali bytosti méně duchovně vyspělé, než jsme my sami.

Takže úkolem tohoto týdne je za každou cenu zůstat v maximálním klidu, nenechat se ničím rozhodit, přestože odměnou za naši argumentaci bude jen bloudění v temném lese. Jenže i to je ve skutečnosti jen trénink naší neústupnosti v boji s lidskou hloupostí.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude harmonické, povzbudivé, svěží, vítězné. Co dodat.

Úterý

V úterý můžeme znervóznit, ale nenechejme se vůbec vyvést z míry. Buďme nekompromisní, ale nikoliv útoční. Braňme jen svá práva a dospějeme k úspěchu.

Středa

Trpělivost bude zapotřebí hlavně ve středu. Bude nám přáno, i když některé věci mohou být krajně náročné. Ale i to má svůj účel v pochopení, proč se tak děje.

Čtvrtek

Ve čtvrtek bude velmi zapotřebí našeho sebeovládání. Nenechejme se ničím vyvést z míry, náš postup musí být rázný, ale nikoliv osobní.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek pozor na další rozčarování. Platí stále to stejné – buďme v klidu, nenechme se zastrašit a hleďme vstříc své světlé budoucnosti.

Sobota

Sobota začne neplodně, ale pak se všechno rázem změní do naprosté harmonie, která nás bude notně nabíjet a přinášet úspěchy.

Neděle

Neděle bude posilující, i když také přísná, ale to nám nevadí, protože nás zavede na novou cestu, protože ta stará skončí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od od 31. ledna do 6. února269b - Horoskop na tento týden od od 31. ledna do 6. února MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od od 31. ledna do 6. února OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od od 31. ledna do 6. února monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*