Horoskop na tento týden od 14. do 20. února 2022

Tento týden bude velmi nervózní a konfliktní, protože půjde především o peníze. Budeme se prát o každou korunu, kterou nám chce někdo upřít, ale my se nebudeme chtít dát. Daň za to může být velmi vysoká, už tak hodně narušené vztahy dospějí do bodu, odkud nebude návratu, protože budou definitivně roztrhány.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 14. do 20. února 2022.
Horoskop na tento týden od 14. do 20. února 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto nabádá, abychom jednali velmi pečlivě. Jakýkoliv náš krok bude ze strany egoistů brán jako útok na jejich nezadatelné právo brát si to, co se jim zlíbí, aniž by vydali adekvátní protiplnění.

Cestu, kterou jsme si zvolili, už ale nebude možné opustit. I když bude krajně nepříjemná, budeme si plně uvědomovat, že není jiného zbytí, protože vede k úspěchu. Pokud se chceme o něj připravit, projevíme tak jen svou slabost.

Všechny nepříjemnosti jsou jen nutným tréninkem k regeneraci naší duše, která v tomto roce projde masivní transformací vlivem nebývalé solární aktivity. Všechna naše vnitřní zranění, která jsme tak pečlivě schovávali, vystoupí na povrch. Pokud se z nich nevyléčíme teď, tak nikdy.

Všechno má ale svůj čas. Regenerace nikdy neprobíhá náhlým uzdravením, nýbrž startem, kdy si začneme plně věřit. A tento stav vědomí bude pak zásadním tahounem k zacelení veškerých ran, které máme z životů současných, ale také minulých a budoucích. Pochopení tohoto paradoxu je skutečným klíčem k našemu definitivnímu vyléčení.

V rukou má Tvůj osud bůh, kterého uctíváš. Drží Tě v mentálním vězení, z něhož Tě osvobodí pouze Tvůj růst.

Pokud se chceš osvobodit, musíš svého boha přerůst.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Budeme mít plnou podporu v naší rozhodnosti, co se týče investic. Konec letargie je na dohled.

Úterý

Jdeme odhodlaně dál, nemíníme uhnout už ani o metr. Jsme zajedno s naším vyspělejším já.

Středa

Zcela uvolnění a sebevědomí si vykračujeme vstříc pozitivnímu obratu v našem životě. Máme k tomu opět plnou podporu.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se naše nová cesta ukáže v jasných obrysech. Naše sebevědomí je na 100 procentech.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek můžeme znervóznit, protože se můžeme setkat s hněvem egoistů, jak se zmiňuji v úvodu horoskopu. Nenechme se ničím zviklat, naše sebedůvěra bude slavit vítězství.

Sobota

V sobotu můžeme zažít menší rozčarování, které ale nijak neovlivní naši vnitřní energii. Budeme centrem pozornosti. Naše dosud neplodné úsilí v jistých záležitostech dozná konce, teď jsme na koni my.

Neděle

Pozornost okolí se přenese i do neděle. I když nás na chvíli podpora opustí, což nás může uvádět do deprese, v závěru dne své síly plně obnovíme.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. února 2022 269b - Horoskop na tento týden od 14. do 20. února 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. února 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. února 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*